NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Które biuro podróży???,
~~ja rst
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 17:37  
Cytuj
Kilka lat temu korzystałem z biura w budynku Cechu Rzemiosł( jak wchodzimy to na lewo - są tam dwa biura ,a potem na prawo).Korzystałem kilka razy z ich usług i byłem zadowolony.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 17:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 18:00  
Cytuj
Ja słyszałem dobre opinie o biurze Artur przy okulickiego. Paru moich znajomych korzystało i byli zadowoleni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ciekawy
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 19:00  
Cytuj
do zainteresowana
a moze opiszesz na forum co sie konkretnie stalo ??

 
 
 
 
~~turysta
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 01:22  
Cytuj
Odradzam Artura, mily tylko podczas sprzedazy biletu. Jesli pozniej chodzi o jakies zmiany w bilecie to porazka.
Jego zapytac o koszt, bo ma dobre ceny a kupowac gdzie indziej!!!
Stop biletowym wyjadaczom!!!!

 
 
 
 
~~natka
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 16:36  
Cytuj
Święte słowa. Mama dzisiaj kupowała bilet do NYC: u Artura 2620, w Tesco 2500 z groszem. Ja kupowałam na wakacje 2008, gdy się kupuje u Artura to mało co w d... nie wejdzie, aż jest to podejrzane, po prostu niesmaczne.
Później proszę o przełożenie lotu to musiałam dziesięć razy dzwonić i się prosić, w końcu załatwiłam w NYC, a tam mnie szczesali jak trzeba.
Przekonałam się, że to jest najdroższe biuro i tylko jak się płaci grubą gotówę to jest ok.
Znajomi chcieli złożyć reklamację dotyczącą spędzonych wczasów w Egipcie. Wygonił ich z biura - SZOK.

 
 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 19 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 10:17  
Cytuj
A ja polecam biuro Wagabunda tam koło sportowego sklepu i kantoru na Oklulickiego. Mają fajne oferty i dobre zniżki na bilety autokarowe. Miła obsługa.good

brak
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2010r. 15:03  
Cytuj
No kiedyś kupowałam u Artura bilet do USA ale b. dawno temu a potem w Baltazarze, nawet 2 razy do USA. Było wszystko good, ale teraz niestety Baltazara nie ma w Stalowej tylko w Janowie Lub. i trzeba dzwonić po bilet, ale z drugiej strony nie trzeba do biura iść hehe.
Bilet przywożą do domu nawet:-)

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2010r. 19:52  
Cytuj
Do USA tylko orbis umiech zawsze rabacik dostaje ;)

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2010r. 22:29  
Cytuj
Zdecydowanie polecam TRAVEL w Stalowej Woli w luxie obok salonu ERY.
Super obsługa, dziewyczny poprostu profesjonalistki, widac że zalezy im żeby klient wracał a nie został raz zczesany z kasy.
Korzystałem z biletów kilka razy i USA i na trasy europejskie, ostatnio z wczasów i też OK. Polecam - a co do targowania to chyba tylko w aptece nie można a tak to wszędzie jest to dopuszczalne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2010r. 23:43  
Cytuj
ja tam wybieram Stalturaok i nie ma problemu u nich chociażby na kupienie biletu z Rzymu do Stalowej na drugi dzień +, bo w Travelu zaklopotanyniestety ale te "milutkie " panie nie umieją biletu faxem przesłać , co jak dla mnie jest kompletną porażką a już nie wspomnę o podróży - jeden wielki koszmar(jak dla mnie)

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lut 2010r. 09:27  
Cytuj
Staltur tak u pani Beatki wycieczki mają w promocji umiech

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2010r. 10:49  
Cytuj
haha napewno "w promocji"; ciekawe tylko czy wróciesz z takiej wycieczki. bierze bilety z orbisu i travela, wiec ma drożej bo sama dla siebie tez musi cos "skubnąć".
ciekawe czemu oglasza sie ciagle po stalowowolskich portalach, ze szukam "wspolnika z wkładem włąsnym" długow mlotek

kazdy pojdzie tam gdzie mu sie podoba, ale jezeli ktos lubi mocne wrażenia przy okazji podróży (w nie najlepszym znaczeniu tego słowa) to polecam staltur zaklopotany

//moderowano
nie obrażamy innych ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lut 2010r. 10:59  
Cytuj
To Twój pierwszy post więc coś mi się zdaje,że konkurencja próbuje zrobić swoje haha! Ja tam korzystałam z usług Staltur i jestem bardzo zadowolona a cena właśnie była niższa niż w Travelu , Orbisie,Artura i wielu innych biur w Stalówce,bo zrobiłam przed zakupieniem biletu rozeznanie, więc nie wciskaj mi kitu,że jest tam najdrożejzaklopotany

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2010r. 11:05  
Cytuj
Dlaczego w każdym krytycznym poście nowego uzytkownika, probujesz doszukac się działan konkurencji. Rownoczesnie dobrze skoro tak uparcie bronisz i zachwlasz staltur, mozna stwierdzic ze jestes wlasnie z tego biura.

Mozesz mi wierzyc lub nie, niemam zadnego zwiazku z braza turystyczna. Wyrazam tylko swoja opinie na podstawie doswiadczen wlasnych i osob ktore dobrze znam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lut 2010r. 11:13  
Cytuj
akurat ja nie jestem z tego biura i wie o tym większość użytkowników a i nie w każdym poście każdego doszukuję się konkurencji...wyraziłam również swoją opinię jak zauważyłeś/aś odnośnie cen

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2010r. 11:27  
Cytuj
Jezeli się myle to mnie poprawcie, ale z tego co wiem rezerwujac bilet np. do Stanow, nie robi sie tego przez strone przewoznika (jak to jest w przypadkutanich linii) tylko przez specjalne systemy rezerwacji do których dostep maja osoby z licencja kasjera lotniczego. Z tego co wiem kasjera mają w BP Artur, Travel i Orbis (reszty nie testowałem osobiscie).

Niewiem jaki bilet kupowalas taniej w stalturze, ale napewno nie lotniczy bo tam nie maja kasjera lotniczego i takich biletow po prostu sprzedawac niemoga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lut 2010r. 11:35  
Cytuj
jak byś tak dokładnie czytał to byś wiedział ,że do Rzymucool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2010r. 11:43  
Cytuj
Bardziej chodziło mi o to jakim środkiem transportu a nie dokąd jezyk

Pozatym po co biuro do kupowania biletów autokarowych i na tanie linie lotnicze. Wiem, że moze nie każdy jes przekonany co do zakupów w necie, ale wystarczy sobie sprawdzić na tanich liniach jak biura podrozy kroją klientów. Ok, moze nie wszystkie, kiedys widzialem na allegro ze chyba Gulliwer za rezerwacje bierze +10zł. Ale wracając do stalutru tam prowizja jest pewnie conajmniej o jedno zero większa mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lut 2010r. 11:55  
Cytuj
no to jeszcze raz - kupowałam bilet w stalowej na autokar z Rzymu do Rzeszowa który był na drugi dzień.W innych biurach powiedzieli mi ,że nie ma takiej opcji i tylko w Stalturze była taka miła pani,że chciało jej się posprawdzać i wysłać faks na miejsce,że ktoś mógł wsiąść do autokaru bez problemu i płacenia na miejscu ,bo ja zapłaciłam bilet tutaj. W innych biurach słyszałam tylko ,że tak na drugi dzień??nie da rady niestety.... - a jednak się dało jak się komuś chciało.....Potem jeszcze kilkakrotnie osobiście jeździłam do Romy ( korzystałam też z Travela ale podróż i atmosfera - koszmar,być może nie wina biura ale obsługi i kierowców,chociaż biuro powinno to przypilnować nie wiem) i po rozeznaniu w Stalówce bilety na autokar tam w Stalturze były jednak najtańsze.

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 2 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2010r. 14:47  
Cytuj
Bez obrazy ale moim zdaniem biuro podruży nie jest tylko od sprzedaży biletów lecz od organizacji całych wypoczynków i dlatego w stalowej woli są tylko takie dwa biura reszta to kioski z biletami. apropo wspomniałych przezemnie biur też nie polecam .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »