NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Co sądzicie o firmie WAGAT,
~~~~Stan
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 17:07  
Cytuj
z tego co wiem mają kogoś przy korycie no oprucz tatusia i wyłapują same większe roboty a wiem że w bip sie te zlecenia nie pojawiają. Firmy kture pośredniczą w ofercie internetowej też takich zleceń nie mają obserwuję ich od dwuch lat jak siedzą na rużnych ośrodkach jak wrzód na dupie wiem wiem rączka rączke myje z ojca na syna itp. koryto nie dla wszystkich hahaha

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 17:07  
Cytuj

 
 
 
 
~~jejeje
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 17:28  
Cytuj
może nikt Cię nie chce bo nawet nic napisać poprawnie nie potrafisz?

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 17:34  
Cytuj
Stan zainwestuj w słowniki, od razu podniesiesz swoje szanse na jakąś pracę, a najlepiej to weź jakieś korki z polskiego. Jak po takich korkach pójdziesz na rozmowę kwalifikacyjną to przyszły pracodawca może nawet zrozumie o co ci chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~~~Stan
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 17:45  
Cytuj
CYTAT
może nikt Cię nie chce bo nawet nic napisać poprawnie nie potrafisz?
może ty jesteś w moim temacie nie na miejscu zapytanie kieruje do pewnej grupy ktura jest w temacie nam tylko znanym a ty małolacie spadaj bo nie chodzi tu o pisowniesmiech2

 
 
 
 
~~~~Stan
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 17:48  
Cytuj
uśmiech
CYTAT
Stan zainwestuj w słowniki, od razu podniesiesz swoje szanse na jakąś pracę, a najlepiej to weź jakieś korki z polskiego. Jak po takich korkach pójdziesz na rozmowę kwalifikacyjną to przyszły pracodawca może nawet zrozumie o co ci chodzi.
w nosie mam pisownie hahaha a kasy mi nie brak to zapytanie też chyba nie do ciebie?

 
 
 
 
~~żona mechanika
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 17:53  
Cytuj
Stan, weź przeczytaj , co napisałeś, a raczej JAK???? Poziom j. polskiego to max trzecia podstawówki. Nie chodzi też oczywiście o kasę ( o której piszesz) , bo za pieniądze z debilizmu nie leczą zaklopotany A ten post to z serii: uprzejmie donoszę, choć pisać nie umiem ?? zapytanie

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
w nosie mam pisownie hahaha a kasy mi nie brak to zapytanie też chyba nie do ciebie?


Ale mózgu ci brak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~~~Stan
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 17:56  
Cytuj
żona mechanika buhahaha może tego gnojka z Wagatusmiech2

 
 
 
 
~~~~Stan
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 18:00  
Cytuj
ja skorumpowane firmy z urzędami pokazuje palcem a wy jesteście nie w temacie lub powiązani pod pseudonimami ale ja znam tą klike w tym miesćie ludzie kturzy nic sensownego tu w tym temacie nie wnośicie nie piszcie.zaklopotany

 
 
 
 
~~żona mechanika
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 18:05  
Cytuj
....może i nie w temacie, ty wytykasz korupcję, a my błędy ortograficzne. Nie pisz więcej, bo to obciach, no chyba,że jesteś jeszcze bardzo malutki chytry

 
 
 
 
~~~~Stan
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 18:09  
Cytuj
żono mechanika wiem że masz dużo wolnego czasu z racji zawodu jaki twuj mąż wykonuje i masz nie spełnione fantazje ale nie każdy ma takiego jak twuj mążuśmiech

 
 
 
 
~~żona mechanika
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 18:25  
Cytuj
Stan, po prostu się nie rozmnażaj sciana

 
 
 
 
~~~~Stan
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
Stan, po prostu się nie rozmnażaj sciana
wypad pindo z mojego tematu przykleiliście sie a ja nie oczekuje odpowiedzi od małolatów tylko poważnych ludzi w tym temacie a nioe jakiejś żony mechanika lub małolata ktury ma pseudonim eszelon czy jakoś tak i bawi sie grami na komputerze powiadam małolaty wypad z postu.mlotek

 
 
 
 
~~~~Stan
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
Stan, po prostu się nie rozmnażaj sciana
wypad pindo z mojego tematu przykleiliście sie a ja nie oczekuje odpowiedzi od małolatów tylko poważnych ludzi w tym temacie a nioe jakiejś żony mechanika lub małolata ktury ma pseudonim eszelon czy jakoś tak i bawi sie grami na komputerze powiadam małolaty wypad z postu.mlotek

 
 
 
 
~~CIEKAWY
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 17:38  
Cytuj
co to jest WAGAT???????

 
 
 
 
~~Rzeszów
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 19:40  
Cytuj
Wagat

 
 
 
 
~~ciekawy
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 20:30  
Cytuj
Stan napisz przynajmniej co to za firma, czym sie zajmuje no i gdzie ma siedzibę, dobrze by było użyć jakiś argumentów odnośnie skorumpowania kadry tej firmysmiech2

PS poważnie musisz nauczyć sie pisaćgood

 
 
 
 
~~sas
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 20:39  
Cytuj
ty sie sam umyj ... zmyj z siebie brak wyksztalcenia

 
 
 
 
~~~~stan
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 21:14  
Cytuj
chodzi o to że to firma w branży budolanej instalacyjnej i jeszcze coś od wszystkiego i niczego robiłem w niej to wiem przez koneksje tatusia bez przetargów po znajomości remontuje wszystko w stalowce bloki przedszkola itp. i nigdy dokładnie ciągle wracają coś poprawiają partacze

 
 
 
 
~~stan
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 12:30  
Cytuj
ja piernicze ty to jesteś namolny znów przykleiłeś sie z tym tekstem do mojego tematu zrób z tego nowy swój temat a nie dorzucasz mi ,a i nie używaj kilku pseudonimów bo wiarygodność ci spadnie i stracisz szacunek sam do siebie ~~siembida,~~towarzysz nie pojęte.zaklopotany

 
 
 
 
~~rambo
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 19:22  
Cytuj
CYTAT
Stan, weź przeczytaj , co napisałeś, a raczej JAK???? Poziom j. polskiego to max trzecia podstawówki. Nie chodzi też oczywiście o kasę ( o której piszesz) , bo za pieniądze z debilizmu nie leczą zaklopotany A ten post to z serii: uprzejmie donoszę, choć pisać nie umiem ?? zapytanie



Ty sama zainwestuj w słownik, polecam rozdział z interpunkcjąsciana

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »