NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Szukamy domów dla zwierząt,
Posty: 252
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 17:49  
Cytuj
Zwierzęta kochają ludzi bezinteresownie, nie ma w nich fałszu, obłudy i pazerności.

DZIEŃ BEZ AFERY PO TO DZIEŃ STRACONY http://markd.pl/afery-po/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2011r. 17:49  
Cytuj

DZIEŃ BEZ AFERY PO TO DZIEŃ STRACONY http://markd.pl/afery-po/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 252
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 12:22  
Cytuj
Wczorajsze spotkanie z dziećmi http://stalo(...)id=24142

A tutaj więcej o stowarzyszeniu http://gdzie(...)id=23352

DZIEŃ BEZ AFERY PO TO DZIEŃ STRACONY http://markd.pl/afery-po/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 20:41  
Cytuj
CYTAT
zajebioza
a ktos uświadomił dzieciakom , ze beda mialy beznadziejne swieta i prezenty, bo jakis burek dostaje 600PLN miesiecznie a jego rodzice tylko niecałe 100PLN ?

że rodzice musza flaki wypruwac co by zaplacic za jedzenie w przedszkolu,za jedzenie w domu , za dach nad glową, a burek ma za free ?



Burek z tych 600 zł dostaje miske z jedzeniem oraz odpowiednie szczepienia i przegląd u wet. Reszta kasy to utrzymanie schroniska czyli też wynagrodzenia pracowników.


To nie jest tak ze tysiące wpływają do kasy schroniska a dyrektorstwo robi zakupy. Ogromna pomoc idzie z darowizn od włascicieli wszelakich firm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 20:48  
Cytuj
PITUCH do kogo te żale?? Idz do rządu i powiedz im co uważasz na temat że ludzi traktują jak zwierzęta i niech dadzą więcej kasy...Widzę że jak ktoś ma inne zdanie jak Ty to już źle jest. Ludzie piszą o dobrowolnej pomocy dla zwierząt, to niech im pomagają a skąd wiesz że i te osoby nie pomagają ludziom?? Niestety żyjemy w takim kraju jakim żyjemy i nic z tym raczej nie zrobimy, niestety teraz liczy się kasa żeby kogoś szanowano...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 20:51  
Cytuj
czego wy nie rozumiecie
jakby to byla dobrowolna pomoc to bym sie nie czepial !

jak do rzadu , jak ja pujde cofna dotacje j/w pisalem to fanatycy sejm spala !

jak tacy cwani jestecie niech ktos wykopie w google czy gdzie kolwiek ile Państwo dokłada to schronisk,
ile posczegolny powiat, gmina!

cisza.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 21:00  
Cytuj
Jakbys zdziałał że by cofneli i dali na dzieci to bym nic nie mowilumiech Prawda jest smutna niestety wiekszość kasy na zwierzęta w schroniskach idzie niestety do kieszeni rządzącego a mały odsetek na utrzymanie zwierząt. Powinno się pomagać i ludziom

Ja chętnyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 21:03  
Cytuj
Poszukajcie w google ile kasy idzie w błoto i jaki biznes kręci sie na schroniskach!
Co widac po paru miesiacach w TV, aby dotacje wyłapać !

Włosy wam powypadają, z wrażenia!
wróóc
powinno sie pomagać i PSOM (futrzakom) !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 21:08  
Cytuj
Dzisiejsza SZTAFETA - str. 11, doliczono się 26 psów szwędających się na Podwolinie w Nisku.

Są już pierwsze pogryzienia. Rodzice osobiście odprowadzają swoje dzieci do szkoły.
Gmina zwala na Policję a Policja na Gminę, odstrzelić tych kundli nie można bo nowa ustawa nie pozwala a ekologi zaraz będą mordy darły.
Wg definicji nie są bezpańskie bo ktoś tam gdzieś stwierdził, ze one mają właściciela.

Jest okazja, jak wam szkoda tak tych kundli to je przygarnijcie i będzie gites.
Bo albo będą ciężkie ofiary (lekkie już są) po stronie dzieci albo ktoś te futrzaki otruje lub wybije i będzie większe larum niż w przypadku pogryzionych dzieci.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 21:22  
Cytuj
kosmal3006
trafiłeś k...a w sedno!
świrów fanatyków wśród miłośników zwierząt nie brakuje!

zajmicie sie zagrozonymi gatunkami, nie burkami co sie pier... gdzie popadnie i rozmnazaja sie jak popadnie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 21:26  
Cytuj
Panowie chcecie dyskutować na inny temat załóżcie go umiech zacznę kasować wpisy nie na temat ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 21:31  
Cytuj
anna22

dawaj!
z weszlikimi tego konsenkfencjami , nawet prawnie!

a jak juz chesz byc taka uczynna sama je przygarnij
i karm za swoja kase nie za moja (naszą)

jak to ma zmienic ze moje dzieci beda miały obiady za free i szafki w szkolach to odstrzele łeb nawet milionom takich burków!

za 600PLN na burka,30 dzieci je za darmo pomnoz razy 26 to 780!
dzeciaków!
JEDNA DUŻA SZKOŁA!
albo i dwie!
ile to paliwa do gimbusa , co by w raclawicach szkoly nie zamykali, i w innych wsiach!
ile pensji dla nauczycieli!
a tu zeżre wysra i taki finał
obudź się!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
i własnie w takim przypadku w Stalowej przydałoby się schronisko,bo każdy przerzuca obowiązek na innego .no to kosmal i psiptaszku jak tacy jesteście mocni w gadaniu to ja wam przywioze tych 26-ciu ,,kundli\"jak ich nazwał kosmal i będziecie mogli pokazać czy tylko w gadaniu jesteście mocni.Dam wam strzeblę do ręki i ciekawe czy będziecie mogli pociągnąc za spust.


Nie ma sprawy, jestem jak najbardziej za.
Nawet broni nie musisz mi dawać bo mam swoją.
Jest tylko 1 problem, po takim sprzątaniu mam rozprawę w sądzie pewną na 1000%, i w najlepszym wypadku zawiasy.
Nie ma takiego prawa, które by mi na to pozwoliło.

Jeszcze w zeszłym roku zgodnie z prawem łowieckim i przepisami dot. użycia broni poza terenem zabudowanym i w określonej odległości od zabudowań mieszkalnych taki zabieg jeszcze jakoś by się dało przeprowadzić choć nie tak łatwo...ale dziś...? - zanim dojdzie do tragedii to będzie przepychanka bo przepisy a po tragedii szukanie winnego.

P.S.
co w tym złego ,że tą watahę nazwałem kundlami, a cóż to innego jest? przecież z wystawy się nie urwały.
Przygarnij te biedne pieski zastraszone przez groźne dzieci.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 21:43  
Cytuj
poprawka obiad 50 to 12x26=312
jedna szkola prawie

kosmal3006
obrona własna!
i moga ci nafikac!
znawcy zwierzat wiedza jesli jeden zaatakuje atakuje reszta
mozesz nawet i 200 wybic za jednym razem!
nikt ci nie udowodni ze 200 psow uciekalo , bo cie zobaczylo jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 21:45  
Cytuj
CYTAT

poprawka obiad 50 to 12x26=312
jedna szkola prawie


PITUCH a mogę zapytać kogo to obchodzi ?? zacznijcie pisać na temat ... "Szukamy domów dla zwierząt"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 21:48  
Cytuj
na przepis jest przepis, na ustawe ustawa!
i za to kocham polskie panstwo jezyk

el.banan
ja zaloze nowy post to poleci
a tego nie usuniecie bo to niby w dobrej wierze!
mozesz usuwac posty, tym samym narazisz sie nie tylko mi!
za idiote mnie masz ?

co do tematu piszemy caly czas!

PRZYGRANIJ FUTRZAKA JAK CIE NA NIEGO STAC!

reszcie nie pomagaj , bo inni (czyt. ludzie) nie maja co jeść !
a nawet sie nie staraj bo cie pogryzą jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 21:58  
Cytuj
Panie bananie trzeba kilka postów usunąć bo to temat o zwierzętach i pomocy a kilku napinaczy pisze o dzieciach... załóżcie temat o dzieciach i pomocy i będzie git. Ciekawe czy tak się udzielacie i pomagacie dzieciom jak piszecie tutaj normalnie idzcie sprzedawać wafle na plaży w Juracie a nie pisanie nie na temat. Zakopcie ten topór i piszcie w temacie i przede wszystkim nie narzucajcie swojego zdania innym ludzie........ opamiętajcie się. I to jest właśnie Polski naród.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:04  
Cytuj
w dobie kryzysu pasowalo by puscic pare milionow kundli z dymem!
mnozac 1x 600 na miesiac, i milion 7.2 miliarda zeta! rocznie

Stecyk
Większość widzi czubek własnego nosa i to, co chce widzieć, czuć. Zagłębia się i zamyka w swoim otoczeniu,
nikt nie pomyśli na większą skalę, że to jest jednak problem na skalę globalną i trzeba się go dosłownie POZBYĆ a nie akceptować i tolerować!

i uwazam to jest na temat!

pamietam, ja w tv kiedys : ukarali wojta czy burmistrza za to ze uspił set kundli, tylko co bidny mial zrobic dac na schronisko czy nie wyplacic zasiłkow ludziom ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:11  
Cytuj
Tak sie składa że widzę nie tylko swój czubek nosa. Ide do roboty i niechce mi się już z wami kłócić bo te kłótnie i tak nie nakarmią dzieci.... tak więc lepiej coś działać niż się sprzeczać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:12  
Cytuj
Napisałem na temat - 26 kundli z Podwoliny szuka domu.
Chętnych do przygarnięcia nie widzę.

Za dzikie zwierzęta w stanie wolnym odpowiada ich właściciel - Państwo i to ono wypłaca odszkodowania.
Za zwierzęta gospodarskie i domowe odpowiada też właściciel - ich pan.
Kto odpowie za szkody wywołane przez bezpańskie psy?
W tym wypadku obowiązkiem (durny przepis)gminy jest zajęcie się tymi kundlami.
Nikogo to nie obchodzi w jaki sposób to się odbędzie - problem ma zniknąć ale budowa schronisk za pieniądze podatników?
Pituch dał przykład dobrego niekosztownego rozwiązania.

Co za głupie porównanie dzieci do psów. Dzieci są przyszłością narodu i same odpowiedzą za siebie a pies zawsze będzie zależny od właściciela i to on niech się za niego martwi za swoje pieniądze. Państwo nie powinno się w ogóle w to mieszać.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:16  
Cytuj
CYTAT

Co za głupie porównanie dzieci do psów. Dzieci są przyszłością narodu i same odpowiedzą za siebie a pies zawsze będzie zależny od właściciela i to on niech się za niego martwi za swoje pieniądze. Państwo nie powinno się w ogóle w to mieszać.


Tak się składa, że to pituch zacząz tymi porównaniami i wyliczeniami do posów. A mi cały czas idzie żeby w temacie pisać i żeby założył temat o dzieciach i będzie git.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:17  
Cytuj
kosmal3006
sorry
ale staram sie nakreslic , ze psy maja wieksze prawa niz ludzie!
niz nasze dzieci!
wg tych fanatyków !

co do tego kto ma sie zajac psami !
:
Ktoś próbował zgłosić, że po osiedlu biega jakiś bezpański pies, czy kot ? (pyt. retoryczne)
- A jak wygląda?
- Czarny w białe łatki, ze 30cm wysokości, z 10 kilo wagi.
- A ha, ok…..

I nikt nie przyjeżdża!!!
- Wielki, kudłaty z 60cm, z 50kg wagi!!!!!

Są w 5 minut!

Stecyk
nie znize sie do waszego poziomu i nie zaloze tamatu o dzieciach(fundacjach , pomocy)
aby je porownywac do k...a psów !!
to wy psom dajecie prawa na rowni z ludzkimi !!

pyt. czy moj dziadzio powinien byc ukarany ,za to ze karmil psiaka 5 lat, ten mu kury zjadal, wiec dziadzio go "uśpił"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:26  
Cytuj
Pituch, spoko, rozumiem problem.
Dla mnie kryterium wartości jest jednoznaczne, dzieci ponad wszystko, jakby któreś z moich dzieciaków pogryzł pies to gwarantuję, że będzie o tym b. głośno a i konsekwencje zostaną wyciągnięte, jakie - moja w tym głowa.

Nie mam nic przeciwko przygarnianiu psów jeśli przygarniacz robi to za swoją kasiorę.
Sam lubię ułożone psy i mam szacunek do odpowiedzialnych właścicieli.
Psy sa człowiekowi potrzebne: lotniska, stróżujące, niewidomi, myśliwi, sporty, policja, ratownicze, dogoterapia, itp. wszystko OK, ale są jakieś granice, odpowiedzialność za psa.
Przecież to nie jest but, którego po zdarciu można wyrzucić lub co gorsza puszczać samopas po wsi co by się nażarł.
Jak się ktoś decyduje to niech pomyśli 10 razy na przód.
Wielu ludzi nie nadaje się po prostu na właścicieli psów.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:28  
Cytuj
psiptaszku co ty w jakiś księgowościach siedzisz??tylko wyliczasz i wyliczasz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:31  
Cytuj
A czy ty Pituch bierzesz udział w jakichś akcjach dobroczynnych? Chociażby kwestura. Bo z tego co widzę najbardziej oburzają się ci co nie robią NIC a wobec wszystkiego i wszystkich mają postawę roszczeniową. Człowieczeństwo polega na tym między innymi aby pomagać zwierzętom, które głosu nie mają i same się nie obronią. Nie rozumiesz tego, więc z łaski swojej przestań się wypowiadać. Gdzie moderacja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:57  
Cytuj
Trochę nie na temat ale krótko -

wszystko wszystkim ale argumenty obrońców psów mogę jeszcze od biedy zrozumieć jeśli ci obrońcy są w 100% praktykującymi weganami (nie wegetarianami).

Bo nie mieści mi się w głowie aby o psa walczyć z tak wielkim oddaniem jedząc jednocześnie wędliny ze świń trzymanych przemysłowo w ciasnych klatkach i strasznie się stresujących podczas seryjnego uboju, czy jajka od kur z klatek wielkości mikrofali, przykłady można mnożyć.

To jest rasizm do ntej potęgi - zjadane zwierzęta przecież nie są mniej czułe na ból od psów a trzymane w zamkniętych hodowlach są wielokrotnie bardziej wrażliwe na stres.
Nawet rybom wyławianym szybko sieciami z głebokości poniżej 100-200m często pękają pęcherze pławne.

Badźcie konsekwentni, jedzcie tylko roślinność.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »