NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Iluminacja sądu i prokuratury,
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:53  
Cytuj
Najlepiej pogasić wszystkie lampy, cisza nocna niech się zacznie od 18, i w ogóle niech w Stalowej będzie ciemno jak w dupie u murzyna.mlotek

o boschu co za wiochmeny, wszystko bezaklopotany
cool girl

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 22:53  
Cytuj

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
dla Ciebie modlitwa to nowa moda...


ależ owszem-napisałes

o tobie niestety świadczy tylko język jakiego używasz i określenia jakie stosujesz
czyli dno dno i jeszcze raz dno
a pod dnem już tylko sama pustka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
a ja myslałam że modli się na różańcu,a nie do różańcazaklopotany
widać nowa moda weszła


Anno, to są Twoje słowa. Ja jedynie się do nich odniosłem. Języka używam polskiego a określenia jakie stosuje są jasne i zrozumiałe. Jeszcze jakieś pytania ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 23:21  
Cytuj
nie więcej nie trzeba
już wszystko powiedziałes

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 23:56  
Cytuj
Lacky Lucku, polazł byś sobie pod jakiś pomnik, może pod sąd, postałbyś sobie chwilę w świetle tych lampek co je oświetlają, to może i ciebie by nieco ... oświeciło.
I to jest argument za tym, żeby tych światełek nie wyłączać ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 00:02  
Cytuj
Ok. Jutro pójdę, postoję pod Wojtyłą, później na rondzie zaliczę krzyż. Nie ukrywam, że trochę się obawiam... znam takich co często stoją pod pomnikami - Nadbereżny, Błądek, Sagatowska. Za taką "oświatę" dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 00:44  
Cytuj
Jeśli chodzi o ten krzyż koło ronda to jest to jakaś kpina.

Ok, rozumiem że żyjemy w kraju wyznaniowym podobnym do Iranu, ale takiej fuszerki jak przy tym krzyżu to dawno nie widziałem.
Dwie zespawane szyny.
Nawet wydaje mi się że nieproporcjonalnie, ale nie jestem pewien bo nie za bardzo znam się na krzyżach.

W hucie zrobili to tak na odpie.dol że ja to wstydziłbym się postawić toto w lesie gdzie by był widziany tylko przez grzybiarzy, sarny, dziki i leśników.

Tyle dobrego że drzewa go zasłaniają, byle tylko nikt nie wpadł na pomysł żeby je przyciąć.

Symboliczny akt - prasłowiańska Matka Natura przesłania sztuczny symbol okupantów z Watykanu w dalekiej Italii umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 11:07  
Cytuj
Taki pseudoateista jak ty, niczego nie rozumie w sprawach naszej religii. Najmniej wiesz w tym temacie a najwięcej masz do powiedzenia. Lektury czytać dziecino - a nie głupoty wypisywać.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 12:35  
Cytuj
A czy w dyskusji na tym forum zawsze musi zejść na wiarę, albo PIS/PO albo koniecznie trzeba sobie naubliżać. A już zachęcanie innych do "czytania i nauki" nagminne jest.

Ja napisałam ten temat bo mnie oświetlanie gmachu sądu z publicznych pieniędzy oburza. Na nic w tym mieście nie ma, oszczędności zarządzone wszędzie. Lepiej moim zdaniem doświetlić ulice to przynajmniej ktoś nogi nie złamie. Jeszcze żeby to była perła architektury ale przecież nie jest. Co innego pałac, katedra, pomnik itp. ale sąd?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 15:09  
Cytuj
eva - nie ja rozpocząłem "zmianę tematu". W temacie oświetlania sądu, jestem zdania, że to zbyteczne - lepiej doświetlić ulice , niż za nasze pieniądze oświetlać budynki pełne darmozjadów.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 15:18  
Cytuj
Taa i jeszcze godzina policyjna,by sie gownazeria nie szlajala i uciekala z domow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 19:32  
Cytuj
Dokładnie ulice powinny być doświetlone. Jechałem w nocy solidarnością w deszcz i przyznam szczeże, że słabo widać jak z naprzeciwka jedzie inne auto. Sąd, patriota, krzyż i inne tego typu budowle niepowinny się świecić całą noc bo na co ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 19:57  
Cytuj
Właśnie się zastanawiałam czy ja za tym światem nie nadążam, czy raczej bałwany miastem rządzą. Codzienne jadę i ten oświetlony bunkier kole mnie w oczy, dojeżdżam i muszę wyciągać własną latarkę
żeby zobaczyć cyferki na domofonie, bo na osiedlu czarno jak w najczarniejszej dupie.

A tak na marginesie to też ktoś miał pomysł w tym miejscu sąd wywalić i ZUS i jeszcze jedną budę - dawnego Lidera. Jedyna szansa na ładny kawałek miasta zmarnowana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2011r. 12:51  
Cytuj
Tak.Dawniej tam przyjezdzal cyrk z ogromnym namiotem i bylo milo popatrzec na klaunow,lwy i figle malp,dzieci sie cieszyla.
Anologia do tego samego,co teraz tam jest w tego innym znaczeniu,ktorym juz nie jest do smiechu i juz sie tak chetnie tam nie wybierzemy.
Choc cyrk mamy na juz stale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »