NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Galeria Prima,
Posty: 52
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 20:02  
Cytuj
Kiedy ma być otwarta? kiedy będzie otwarcie Rossmana?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 20:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 15 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 20:23  
Cytuj
Jutro o godzinie 9:00 ma być otwarcie rossmanauśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 20:28  
Cytuj
No to ja już lecę zająć dobre miejsce w kolejce.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2011r. 20:47  
Cytuj
W Rossmanie będą deo kule w promocji

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 05:48  
Cytuj
A mnie się wydaje że Prima to taka trochę wtopa. Otwarcie ciągle przesuwane, najemców brak. Oby nie podzieliła losu pierwszego piętra w delikatesach przy Niezłomnych.
PS
Ktoś wie co powstaje na Handlowej koło nieopodal Fraca?

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 10:38  
Cytuj
Z Galeriehandlowe.pl :

CYTAT

Jak poinformował portal Galeriehandlowe.pl Zdenek Cerny ze spółki Cerny Studio 21, będącej właścicielem obiektu - otwarcie wynajętej części nastąpi 16 grudnia. Pozostała, niezagospodarowana do tej pory powierzchnia handlowa-usługowa Galerii Prima ruszy wiosną przyszłego roku i wtedy też nastąpi uroczyste otwarcie z atrakcjami dla klientów.

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
A mnie się wydaje że Prima to taka trochę wtopa. Otwarcie ciągle przesuwane, najemców brak. Oby nie podzieliła losu pierwszego piętra w delikatesach przy Niezłomnych.
PS
Ktoś wie co powstaje na Handlowej koło nieopodal Fraca?

Wtór-stal buduje centrum handlowo-rozrywkowe i kongresowe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 14:32  
Cytuj
Byłem dzisiaj w tej Primie. Rossmann, Plus i dwa sklepu na 1 piętrze. To galeria? Albo właściciel przesadził z wysokością czynszów albo nastąpił przesyt galerii w Stalowej Woli. Jeśli to przesyt to oznacza, że inwestor zupełnie nie badał rynku na opłacalność kolejnej galerii. A to by oznaczało, że inwestuje zupełnie bez planu i rozumu. Jego pieniądze, nie moja sprawa. Wyrażam tylko swoje zdanie do czego mam prawo.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 14:50  
Cytuj
Przesytu napewno nie ma bo jest masa sklepów których nie ma w StW, ale prawda jest taka że właściciel na początku żądał wręcz kosmiczne ceny za wynajem co odstraszyło większość osób.

Myślę że teraz po tym co sie stało, przemyśli swoje zdanie, bo przy normalnych cenach galeria zapełni się w miesiąc.

Przez miejsce i ogólny wygląd jest skazana na sukces ale nie przy cenach nie z tej ziemi.

P.S. Nie wiem czy to prawda, ale chodziły plotki ze cena za wynajem wahała sie około 100 zł za 1 m2...

Dla przykładu Bonarka w Krakowie gdzie jest masa pustostanów oferuje powierzchnie w cenie 30 zł za 1 m2... To chyba daje do myślenia.

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 14:51  
Cytuj
no ja słyszałem że tam czynsz to 1500netto za m2. Tak mi się o uszy obiło.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
Przesytu napewno nie ma bo jest masa sklepów których nie ma w StW,...


To tylko oznacza, że w Stalowej ta masa sklepów nie chce otworzyć swojego punktu. Miejsc nie brakuje i wolnych powierzchni handlowych w Stalowej jest dużo. Widocznie ta masa sklepów nie jest zainteresowana Stalową Wolą.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 15:09  
Cytuj
CYTAT

To tylko oznacza, że w Stalowej ta masa sklepów nie chce otworzyć swojego punktu. Miejsc nie brakuje i wolnych powierzchni handlowych w Stalowej jest dużo. Widocznie ta masa sklepów nie jest zainteresowana Stalową Wolą.


Wskaż mi oprócz Galerii Prima gdzie jest "dużo powierzchni handlowej" ?

Ok, jest jeden duży lokal w Pawilonie Arka ( tak gdzie była wypożyczalnia wideo ) oraz jeden mały lokal w Parku Handlowym.
Pietra w Centrum nie liczę, bo właściciel sam nie kwapi sie do jego zagospodarowania wiec tego pietra po prostu nie ma ( nie jest dostępne do wynajmu ).

W dużo mniejszych miastach ( np. Puławy ) czy podobnych ( np. Przemyśl czy Ostrowiec ) jest masa sklepów sieciowych których nie ma w StW, wiec to też nie jest prawda że one nie interesują sie instalowaniem w Stalowej, interesują sie i to bardzo, tylko nie za taka cenę...

bartomix -> 1 500 zł to trochę przesada, mam nadzieje ze wkradła Ci się literówka. ale 150 zł netto brzmi normalnie i świadczy to o ogromnej przesadzie w wysokości czynszu...

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 15:14  
Cytuj
W Tesco zmieniają się lokale, czyli jedni rezygnują przychodzą inni. To samo dzieje się w Centrum 4 oraz we fraku. Jak by te sieciowe sklepy tak bardzo chciały tu przyjść to już dawno znaleźli by wolne lokale. Może to kwestia wysokości czynszu? Do puki będą naiwni do płacenia kosmicznych kwot takie ceny będą się utrzymywały.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
W Tesco zmieniają się lokale, czyli jedni rezygnują przychodzą inni. To samo dzieje się w Centrum 4 oraz we fraku. Jak by te sieciowe sklepy tak bardzo chciały tu przyjść to już dawno znaleźli by wolne lokale. Może to kwestia wysokości czynszu? Do puki będą naiwni do płacenia kosmicznych kwot takie ceny będą się utrzymywały.


Tak strasznie dużej rotacji to nie widziałem.
W Tesco właścicieli zmieniło może 3 lokale ( tam gdzie teraz jest salon Play, odzieżowy obok Apart`u oraz obuwniczy Nike, Adidas ).
W centrum jest większa rotacja, ale od około roku prawie nic sie nie zmieniło, fakt ktoś zwinie interes, to normalne ze mogło sie nie udać, ale w tamtych miejscach jeśli jest jakiś wolny lokal to zaraz jest wykorzystywany, więc nie ma tam dostępnej przestrzeni handlowej.

Dla mnie potwierdzeniem tego co mówię jet właśnie Centrum Stalowa Wola, City Park, Tesco, Kaufland czy Park Handlowy. W tych obiektach handlowych nie ma praktycznie dostępnych przestrzeni handlowych oprócz wcześniej wspomnianego lokalu.

Jeśli ktoś dalej nie wierzy niech sprawdzi w internecie w biurach nieruchomości ile jest w stalowej woli dostępnych lokali użytkowych a ile w innych miastach, np. w Tarnobrzegu, Mielcu, czy Ostorwcu. Rożnica jest kolosalna.

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 128
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 18:10  
Cytuj
zbig1989 - chlopie-rusz dupe i zobacz co sie dzieje.
W Centrum chyba 5 lub 6 wolnych lokali pod wynajem stoja jak nie wiecej.
TESCO-owszem wynajmij i plac czynsz + % od utargu.
Gdzie jeszcze widziales wolne?? za normalne pieniadze??
pewnie w hucie siedzisz i .....NALEZY CI SIE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 18:35  
Cytuj
Na centrum 4 po starym BISTRO lokal stoi a sam wynajem to 5000zł netto, a przy hali kolo spolem w tej kiszce co teraz jest chyba ruch odstepne 4000zł za kilka metrów tak więc troszkęw pytke ceny. Ogólnie ceny za wynajem są z kosmosu no ale to właściciel sobie ustala. Sam dzwonilem do właścicieli i stąd wiem te ceny tak więc w PRIMIE mogą być baaardzo duże cenyumiech Jutro się dowiem jakie śa tam ceny to napisze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 22:00  
Cytuj
Propozycje cenowe jakie usłyszalem od właściciela w czerwcu 2011 (Kiedy to otwarcie było jeszcze planowane na wrzesien)
parter: 140zł netto/m2
1 pietro: 100zł netto/m2

do tego dochodził szerego opłat za klime, różnego rodzaju opłaty marketingowe itp.
Do tego dostawało się goły lokal bez witryny, podłogi, z gołymi ścianami, co niestety trzebabylo wykończyć na własny koszt (ok 20-30tys)

Na chwile obecna cięzko mu bedzie znalesc ludzi którzy wynajma mu tutaj lokale.
Za niższą kase mozna wynająć lokal w Millenium Hall w Rzeszowie, czyli mieście o duzo wiekszym potencjale niż upadająca Stalowa Wola.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 25 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 22:23  
Cytuj
Witam

Biorac pod uwage ze galeria zostala otwarta mimo pustostanow. Mozna smialo powiedziec ze Galeria Prima to totalny niewypal. Kazdy szanujacy sie inwestor jest w stanie zapelnic wszystkie lokale zanim obiekt zostanie ukonczony.

Z pewnego zrodla wiem ze ceny mozna bylo smialo negocjowac z inwestorem/wlascicielem (vide zza zachodniej granicy).
Problemem istotnym jest za to co innego. Spory deficyt miejsc parkingowych wokol galerii. Kazdy moze napisac ze jest ich duzo aczkolwiek do metrazu lokalu przypisana powinna byc pewna ilosc miejsc parkingowych gwarantujaca przepustowosc, a co za tym idzie z gory mozna okreslic pewne przychody z obiektu.
Kazdy kto choc raz parkowal w poblizu Chali Targowej wie jak trudno znalezc wolne miejsce. Praktycznie ich nie ma w godzinach pracy lokali. Ponoc ma byc parking podziemny ale nie oszukujmy sie jakas powalajaca ilosc pod tak nieduzym budynkiem jest niemozliwa.

W innych miastach np Przemysl galeria Blue City (na drodze do granicy) na wylocie z Przemysla ma pelna obsade. Miejsc parkingowych jest pod dostatkiem.

Oczywiscie mam nadzieje ze inwestorowi uda sie zapelnic cala galerie dla obopolnej korzysci.

Marpol

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 17:17  
Cytuj
w tej Primie jest może jakiś bar albo restauracja? bo coś mi się o uszy obiło..???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 20:07  
Cytuj
CYTAT
w tej Primie jest może jakiś bar albo restauracja? bo coś mi się o uszy obiło..???


Tak ;)
Na II pietrze - Fontanna Cafe

Maja profil na FB:

http://www.facebook.com/pages/Fontanna-Caffe/193350760739268?sk=info

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 11:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 13:59  
Cytuj
Widok jest cudownysmiech2 zapiera wdech w piersiach jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 14:57  
Cytuj
to ta kafejka już otwarta ? był ktoś tam?

koleś zapierdzielił z tym otwarciem, na raty otwierając zmarnował szanse przyciągnięcia tłumów...
teraz nikt nie wie czy to działa już czy nie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
to ta kafejka już otwarta ? był ktoś tam?

koleś zapierdzielił z tym otwarciem, na raty otwierając zmarnował szanse przyciągnięcia tłumów...
teraz nikt nie wie czy to działa już czy nie...


Tak, jest otwarte umiech

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 16:34  
Cytuj
Byłem... Zobaczyłem... Na pięcie się odwróciłem.... do auta wskoczyłem...... i zakupy w Rzeszowie zrobiłem.

Ogólne rozczarowanie
Nie samą galerią lecz ilością sklepów :(.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »