NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Strach przed Smokiem,
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 10:33  
Cytuj
Ze wszystkich lęków przed Chinami, lęk ekonomiczny jest najlepiej uświadamiany: "Chińczycy odbierają nam fabryki (przykład HSW Stalowa Wola )i redukują do roli konsumentów na ich nieuczciwie tańszej tandety. Rasa żółta zaleje świat , przepowiadał w XVI wieku , francuski lekarz i astrolog Nostradamus . Zapomniał dodać : swoimi wyrobami : ---- http://www.przys(...)-smokiem -- http://inter(...)at,28790

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 10:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 17:00  
Cytuj
Podobno każdy człowiek na Ziemi miał lub ma przynajmniej jedną rzecz wyprodukowaną w Chinach.
Obecnie pewnie Nostradamus pisałby długopisem pochodzącym z ChRL-D.
Swoją drogą-może chodziło mu o Japończyków lub Koreańczyków którzy wywołali dwa ,niemal światowe konflikty,a o innych Azjatach nie wspomnę.
Czyżby ten wieszcz był rasistą-yellowfobem?

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 16 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
"Chińczycy odbierają nam fabryki (przykład HSW Stalowa Wola )


Co to znaczy - "ODBIERAJĄ" ?
Odpowiedz blondynko/blondynie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2011r. 17:16  
Cytuj
Chyba kupuja za zbyt duża kasę coś co przynosisame straty

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 00:52  
Cytuj
Ja tam nic do żółtych nie mam..ale nie wystarczy ze juz nam (nie)zbudowali autostrady ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 07:06  
Cytuj
Jedno jest pewne, Chińczycy nauczą naszych Chutników dyscypliny pracy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 07:59  
Cytuj
CYTAT
Ja tam nic do żółtych nie mam..ale nie wystarczy ze juz nam (nie)zbudowali autostrady ??


wystarczy przesledzic cala sytuacje , by wiedziec dlaczego Polacy nie walcza o odszkodowanie i zobaczyc drogi w kilku krajach , gdzie Chinczycy budowali autostrady. Jeżeli Chinczykom nie będzie przeszkadzac Warszawa to Stalowa szybko stanie sie jednym z najwiekszych i najbogatszych miast w Polsce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
"Chińczycy odbierają nam fabryki (przykład HSW Stalowa Wola )


I ja pierwszy raz słyszę, by Huta została nam "odebrana"... możesz rozwinąć ten temat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja tam nic do żółtych nie mam..ale nie wystarczy ze juz nam (nie)zbudowali autostrady ??


wystarczy przesledzic cala sytuacje , by wiedziec dlaczego Polacy nie walcza o odszkodowanie i zobaczyc drogi w kilku krajach , gdzie Chinczycy budowali autostrady. Jeżeli Chinczykom nie będzie przeszkadzac Warszawa to Stalowa szybko stanie sie jednym z najwiekszych i najbogatszych miast w Polsce


Prawie zawsze mam inne zdanie ale tu zgadzam się w 100 % . Jest to ogromna szansa dla tego regionu bo napewno na pomoc ,, warszawki '' to nie mamy co liczyć .

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »