NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Zwolnienia w pośredniaku., 2 tys. spośród 19 tys. zatrudnionych w urzędach pracy zasili szeregi bezrobotnych – informuje GW
Posty: 104
Dołączył: 3 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 08:36  
Cytuj
Wierzę, że jako spejaliści od wyszukiwania pracy szybko poradzą sobie z problemem własnego bezrobocia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 08:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 08:51  
Cytuj
I bardzo dobrze. W ten sposób bardzo szybko nauczą się pokory i szacunku dla bezrobotnych. Ten wzrok i z łaską przekazanie oferty pracy z dopiskiem jeszcze że przedstawili ofertę pracy ( to nic ze jest nie aktualna już i wysyłałem CV ale muszą sobie to wpisać ) Pani w Stalowej nawet się zapytała czy przeglądam stronę SpAm.SpAm@SpAm . Miałem się już zapytać od czego oni tam są. Przychodzę do bezrobocia a ona się pyta czy przeglądałem heh. Mam nadzieję że starosta Fila zrobi z tym porządek. Dobrze funkcjonujący PUP to taki który sam pyta i dzwoni do kogoś w razie oferty pracy a tak przychodząc co 3 miesiące i przedstawiając mi 1 ofertę a czasami żadnej to szansa 1 do 10000 że znajdę tak pracę.

Jeszcze nigdy ale to nigdy PUP nie znalazł mi pracy. Traktuję to jako darmowe ubezpieczenie i się nie kryję z tym bo tyle oni są warci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 09:12  
Cytuj
Nareszcie jakas genialna decyzja,zostawic tylko te panie ktore wykaza sie jakims zaangazowanie i sukcesami w wyszukiwaniu pracy.
Mam nadzieje ze ten wpis to nie zart,ze nareszcie cos u nas zaczyna ruszac w tym kierunku.I zamiast tych niepotrzebnych stanowisk dla pan ktore same nie wiedza co dam robia,ruszy za te oszczedzone pieniadze,kilka stazow bezrobotnych lub choc jeden kurs dla grupy najbardziej potrzebujacych bo wiemy jak z praca w naszym regionie jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 3 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 09:22  
Cytuj
Pieniądze dla pracowników pośredniaków powiaty otrzymują z budżetu centralnego. Kwotę tę starości mogą wesprzeć dodatkowo 7 proc. od tego, co dostaną z Funduszu Pracy.

Tylko że 7 proc. w 2011 r. naliczane było od kwoty 7,5 mld zł, a w tym roku już od 3,4 mld zł. Resztę w ramach oszczędności zamroził minister finansów.

"Widmo zwolnień to dla moich pracowników nowa sytuacja. Bo za chwilę mogą znaleźć się w roli petenta pośredniaka" – mówi dyrektor PUP
za Gazetą Wyborczą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 09:35  
Cytuj
Wiecznie słyszy się że nie ma pieniędzy na staże/szkolenia już pod koniec roku. Obciąć kilka etatów i już się znajdzie coś. Faktycznie te niektóre panie tam nie wiedzą po co siedzą. W rejestracji siedzi ich tam 4 a rejestrują 2 a czasami jedna i to po 8 zaczynają. Pytam się po co tyle ich tam? żeby ładniej wyglądała rejestracja z 4 zajętymi stanowiskami? niestety to nie wystawa ale realia. Niech w końcu poczują się jak bezrobotni i inaczej będą śpiewać jak przez rok zatrudnienia nie znajdą. Brawo za decyzję dla Ministra Finansów i Starosty za zamianę Dyrekcji PUP'u

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 10:44  
Cytuj
Prowadzę działalność od 12 lat,jeszcze ani razu nikt nie zadzwonił z bezrobocia,lub co lepsze przyszedł i zaproponował,że może zatrudniłbym jakiegoś bezrobotnego,w zamian za jakieś ulgi w podatkach lub w Zusie,czy w zamian za jakąś dotację.Tak Tak jak chcesz coś uzyskać z PUPY to najlepiej sam do nich przyjdź znajdź bezrobotnego,wypełnij za nich papiery,a oni z łaską pieczątkę przybiją i może pozytywnie rozpatrzą.PUPA jest dla urzędników,żeby oni mieli pracę, a nie żeby pomagali komuś ją znaleźć.Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 3 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 01:52  
Cytuj
A co tam UP w OHP to jest dopiero fucha.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 09:44  
Cytuj
PUPa powinna zostać całkowicie zlikwidowana bo nie jest do niczego potrzebna.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 12:27  
Cytuj
Zgadzam się z Waszymi opiniami. Nic dodać nic ująć.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 12:56  
Cytuj
a starosta nasz ogłosił już konkurs na tego nowego dyrektora czy jeszcze nie? bodajże na początku grudnia coś miało być a tu cisza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 13:03  
Cytuj
a co to jest PUP? bo nigdy tam nie byłam ?hahaha

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 13:47  
Cytuj
kasia868686 no to wiele nie straciłaś smiech2smiech2

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 16:12  
Cytuj
Czy jest sie z czego cieszyc? Jak uwazacie czy panie ktore przepracowały w PUP dajmy na to kilka lat i mają tam znajome będa miały taki sam dostep do ofert czy np. dofinansowania dzilalnosci gosp. z PUP jak przecietny smiertelnik?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »