NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
sklep outdoor w Stalowej Woli,
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 13:59  
Cytuj
Witam jak myslicie jest w Stalowej woli miejsce jeszcze na taki sklep? Chodzi mi glownie o sprowadzenie takich marek jak bergson Himoutain,salomon, czy north feace? Wiem ze w stalowce jest sklep w maratonie na gorze ale tam glownie jest sam hi tec ktory jest dosc slaba marka , zreszta Ci którzy nosza hi tec to wiedza o co chodzi.... takie marki jak wyzej wymienilem sa o wiele drozsze ale myslicie ze by sie sprzedawaly dobrze w stalowej woli ??? czekam na opinie jaka marke outdoor chcielibyscie w naszym miescie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 13:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 14:10  
Cytuj
dawno temu był Alpinus ale niestety go zamkneli :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 14:18  
Cytuj
wiem ze byl kiedys bergson ale tez go zamkneli z tego co sie orietuje to w maratonie jest campus no i ten hi tec o ktorym wyzej pisalem a Ty adamus co bys chcial w stalowce jaka marke lubisz i chcialbys sobie cos kupic na miejscu zamiast kupowac z internetu lub jechac do rzeszowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 14:47  
Cytuj
tak jak napisałeś himoutain to niestety badziewie sam się w zeszłym roku przekonałem:/ (500zł w plecy),

jaką marka hmmm... jest kilka dobrych osobiście sprawdziłem alpinusa i alpina_e, ale bergson czy north face to też dobre firmy

Józef musisz pamiętać że chcąc nie chcąc to są drogie marki a stalowolski rynek jest pod tym względem raczej płytki ale i tak powodzenia;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 15:15  
Cytuj
jakies banery alpinusa sa na maratonie.... czy tam nie ma nic z tej marki w srodku? z kolei ja ze swoich rzeczy himoutaina jestem bardzo zadowolony ale jak sprawdzalem w maratonie na gorze tez maja himoutaina tylko na zasadzie sklepu partnerskiego ja myslalbym o konkretnym sklepie firmowym tylko jednej lub dwoch marek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 15:38  
Cytuj
ubrania TNF widziałem w galerii Centrum - tam gdzie big star

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 15:49  
Cytuj
w stalowej to nie bardzo, jedyne co sie moze utrzymac to chyba to co w maratonie, sprzet do wszystkiego bez ekstremow :] w cenie north face, bedziesz mial jacka wolfskina, berghausa, marmota, salewe i wiele innych, raz drogie a 2 wydajac kilkaset zlotych czy tam wiecej, to nikt nie chce byc ograniczony do jednej marki, z dobrych tanszych ? np milo, hannah czy fjord nansen - ale zna ktos ? w stalowej za ta cene wybiora campusa

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 15:51  
Cytuj
Kolego Józef69/ie ... Stalowa to dziwne miasto które woli zapłacić za ruskie Adidasy 50 zł niż kupić oryginalne ... lub jakieś bez markowe za te 50 zł ... podobnie możesz zapytać czy przydał by się w Stalowej salon Ferrari ... sporo osób napisze że tak ale kto to Ferrari kupi ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 16:20  
Cytuj
Trudno powiedziec . Ja osobiscie z checia kupilbym jakies dobre buty do chodzenia po bezdrozach lub np spodnie snowbordowe i rekawice .. Bo wole zaplacic raz i miec pewnosc ze towar pewny i zda egzamin . Ale..ile takich osob znajdzie sie w stalowej?? Malo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 12 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 16:28  
Cytuj
jeśli sklep miałby przyciągnąć klientów i zapewnić przychody, to musi być w nim przedew szystkim DUŻY wybór (bardzo duży), w innym przypadku 70% ludzi wybierze się na zakupy do rzeszowa, gdzie odwiedzi kilka sklepów i być może upoluje okazje, tutaj klienci sugerują się rozmiarem asortymentu, a mniej ceną (mniej aniżeli w przypadku najpopularniejszych marek).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 16:36  
Cytuj
Teaz racja . Np chcac w stalowej kupic spodnie snowbordowe jestesmy skazani na 2 kolory praktycznie..czarny i szary...troczke wiekszy wybor dla pan jest ile i tak bez szału . Jesli ktos był w prawdziwym tego rodzaju sklepie to wie o co biega.oczoplasu mozna dostac od ilosci towaru .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 18:48  
Cytuj
po czesci macie wszyscy racje ale ..... czekam jeszce na jakie marki byscie postawili w stalowce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »