NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
dekoracje wesle, wypożyczalnia
Posty: 41
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 14:13  
Cytuj
Witam
Mam pytanko gdzie można tanio w Stalowej lub okolicach wypożyczyć dekoracje weselną i kościelną? I jaki jest mniej więcej koszt takiego wypożyczenia?


Z góry dziękiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 14:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 13 Sty 2011r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 18:11  
Cytuj
Każda kwiaciarnia ;p

http://www.kwiaciarniapiwonia.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 08:30  
Cytuj
Tanio to raczej na allegrojezyk ja tam zamówiłam dekoracke na samochód a kościół ubierała zakonnica;)tyle ma do robotyjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 12:26  
Cytuj
monka615 jeśli chodzi o kościół to trzeba porozmawiać z proboszczem i kościelnym (jeśli takowy jest na etacie), zapłacisz za wystrój i masz. Tak przynajmniej,kiedyś było w Igloo a teraz nie wiem czy dalej tak jest ale pewnie tak.
Zaś co do pozostałych dekoracji to tak jak piszą moi przedmówcy: kwiaciarnie lub internet.
Jest też inna opcja możesz zamówić firmę, która udekoruje Ci salę itd. ale nie wiem czy takie istnieją w Stalowej. Kiedyś widziałam w Rozwadowie w Rynku, że była taka firma (zajmowała się przygotowaniem urodzin i innych uroczystości) ale być może już nie istnieje.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 12:30  
Cytuj
Sprawy kościelno-weselne nie są tanie niestety umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 12:41  
Cytuj
Stecyk w 100 % zgadzam się z Tobą.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 17:30  
Cytuj
Ludzie głupio nauczyli księży z tą kasą i teraz za wszystko sobie wołają a z tego co pamiętam to ślub, chrzest i pogrzeb powinien być za darmo?? jak źle wiem to mnie poprawcie. A tak poza tym teraz ślub i wesele to na pokaz, żeby jak najwięcej sąsiadów i ludzi było żeby widzieli że było bogatojezyk (od razu zaznaczam, że to nie tyczy się każdego ale dużo jest takich przypadków).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
Chrzest i pogrzeb powinien być za darmo??

lekarze za darmo powinni leczyć, a dziwki na każdym rogu ulicy sprzedają swoje usługi które tak bardzo lubią - też za friko. ale ja jestem "średniokatolicki", więc dla mnie oczywiste jest, że za pracę powinno się płacić. niezależnie od zawodu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 19:55  
Cytuj
Czyli jak ktoś nie ma kasy to nie pochowa bliskiej osoby bo nie zapłaci księdzu za usługę?? Kiedyś kiedyś na religii ksiądz nam mówił właśnie, że za to kasa leci dla nich z góry ( nie wiem czy od kurii czy skąd tam) ale nam mówił właśnie że kasa za tą usługę maja z góryumiech i sam przyznał, że tak ludzie nauczyliumiech

PS. broń Boże żebym komuś wciskał swoje racje, tylko napisałem co dawno temu mi ksiądz na religii mówił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »