NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
zalanie sasiada,
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 19:20  
Cytuj
płytki odsadza od ściany(20 lat temu kładzione) twierdzi ze to wina zalania ma jakis papier od hydraulika ze spółdzielni ze to moja wina i zgłosił to do spółdzielni jutro tam pójdę i porozmawiam z kierownikiem i zobacze co powie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 19:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 19:29  
Cytuj
A co on pier....li. 20 lat temu to robilo sie jeszcze stara technologia, to plytki trzymaja sie na maxa..

Jezeli plytki odpadaja to nie przez zalanie tylko wczesniej odpadaly a teraz mu okazja sie trafila zeby drzec kase, jezeli odpadaja to byly klejone na zaprawie wapiennej.

Jakies bzdury ten hydraulik opowiada.

Poszukaj kogos kto ma tester do wilgoci. Plytki niemoga tak se odpasc, bo zalales mu cos tam.

A tak wogole to co mu niby zalalo??? A co Tobie zalalo

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 19:41  
Cytuj
pusciła śruba trzymająca syfon(przerdzerwiała)wymieniłem i jest ok u mnie zero strat ponoc przesiąkło z pod wanny tam nie mam płytek obok wanny na podłodze i na scianie obok wanny wszystko ok, a co mi da tester?? bo nie ma problemu z tym znajomy parkieciarz ma. Sąsiad ma płytki po sufit i odpadają takie jego straty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 20:18  
Cytuj
Farba na suficie nie odpada????? Jezeli zalalo to tez farba powinna sie luszczyc i odpadac.

Co co da tester??? Sprawdzisz wilgotnosc tam gdzie plytki odpadaja.

Ile tej wody niby przesiaklo??? 10litrow??? 20???? czy tylko litra???

Ps.

Pare lat temu zalalem mieszkanie. Cala noc woda sie lala na parkiet. Zalalo 20m2 parkietu, Parkiet poszedl do wymiany, Sciany namokly i wyschly, scian nie ruszalem.

Ani grama do sasiada nie poszlo.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 20:21  
Cytuj
Rni farba u mnie nie odpadła co ciekawe a zalało mase innych rzseczy - zdzierałem sam żeby dojsc do muru więc nie ma reguły. Btw miałem cię za kolesia który walczył z czyms takim a teraz ty stajesz się aso.... Widze że dla gościa rzeczywiscie lepiej iść do sądu. Mówie że naprawa wyniesie 3 klocki i tyle nie pasuje to sąd wiadomo że remont na wiosne.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 20:38  
Cytuj
Kolego wilgny - rachunek wystawiają firmy - które nie są vatowcami ok I jest to taki sam dokument potwierdzający jak faktura.

CYTAT
20 lat temu to robilo sie jeszcze stara technologia, to plytki trzymaja sie na maxa..

A co wg. kolegi jest starą technologią ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
Rni farba u mnie nie odpadła co ciekawe a zalało mase innych rzseczy - zdzierałem sam żeby dojsc do muru więc nie ma reguły. Btw miałem cię za kolesia który walczył z czyms takim a teraz ty stajesz się aso.... Widze że dla gościa rzeczywiscie lepiej iść do sądu. Mówie że naprawa wyniesie 3 klocki i tyle nie pasuje to sąd wiadomo że remont na wiosne.


Ale jezeli sprawca chce pokryc koszty naprawy (zaplacic) a poszkodowany niechce podpisac papierow ze przyjol kase to chyba cos jest nie tak.


Co to jest STARA TECHNOLOGIA ??

To jest to ze kiedys fachowcy robili tak zeby cos naprawde zrobic, teraz jest tyle materialow a odwala sie sztuke, wszystko idzie na ilosc nie na jakosc.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 21:01  
Cytuj
20 lat temu, to się płytki "kleiło" na cement. A wcześniej moczyło.
I tak odpadały cool girl "Stara technologia" była wyjątkowo nietrafiona w tym względzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 21:25  
Cytuj
ok moja wina przyznałem sie chce zapłacić sąsiad nie chce pokwitowac moze postrasze go o wyłudzenie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 21:30  
Cytuj
Nic nie dawaj bez potwierdzenia. Potem powie, że nie dałeś mu nic sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 21:34  
Cytuj
Ile chcesz mu zapłacić? A ile chce sąsiad?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 21:41  
Cytuj
Nagraj go na jakiś dyktafon i po kłopocie ... niech przeliczy i potwierdzi ile dostał ... Oczywiście gdy uznasz że nie zawyża kwoty ... Straszenie ma to do siebie że może odbić się rykoszetem i zamiast pomóc zaszkodzić ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 22:05  
Cytuj
Andzrzejek tu nie chodzi kto ile chce tylko po 1 sasiad nie chce pokwitowac a po 2 to czy wylanie z wanny wody(60-100l) spowodowało odejscie płytek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
20 lat temu, to się płytki \"kleiło\" na cement. A wcześniej moczyło.
I tak odpadały cool girl \"Stara technologia\" była wyjątkowo nietrafiona w tym względzie.



Oki dam Ci robote do metra. Mam do skucia 300metrow plytek. 10zl/m


Kolego yonas zaplc mu za remont ale niech da ci faktury za material.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2011r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
Kolego wilgny - rachunek wystawiają firmy - które nie są vatowcami ok I jest to taki sam dokument potwierdzający jak faktura.

CYTAT
20 lat temu to robilo sie jeszcze stara technologia, to plytki trzymaja sie na maxa..

A co wg. kolegi jest starą technologią ?
Droga(i)"SM"Popytaj dorosłych budowlańców co to jest stara technologia to nie będziesz zadawać głupich pytań!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »