NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Kalendarz A4 - dzienny - książkowy - 2012,
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 13:00  
Cytuj
Poszukuję jak w temacie...
Może ktoś widział w jakimś hiper/markecie - bo wiem, że końcem roku bywają "rzuty" w niższej cenie.

Proszę o info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 13:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 17:31  
Cytuj
Oh my fuckin' god ! I nie kupisz biedaku kalendarza jeśli nikt Ci nie wskaże na forum gdzie możesz kupić. Zaglądnij do papierniczego na KEN, Kama, BiuroPlus itp. Na Handlowej - abyś nie zakładał kolejnego tematu "Gdzie jest Kama".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 18:18  
Cytuj
Wybierz się do hurtowni Biuro Plus.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 20:12  
Cytuj
Oh my fuckin\' god !

Nie pytałem "gdzie wogóle kupię", tylko czy ktoś widział w jakimś sklepie typu hiper/market.

To, że są w miejscach, które podałeś, to doskonale wiem...A nawet wiem, gdzie się te miejsca znajdują i ... nawet nieraz w niektórych kupowałem.
Tyle tylko, że pisałem o niższej cenie takiego kalendarza.
A ponieważ wiem, że bywają taniej właśnie końcem roku w marketach, dlatego pytam, co by nie latać po każdym po kolei, bo czasu na to nie mam.
A różnice bywają naprawdę spore - wiem z doświadczenia, bo od paru dobrych lat kupuję i używam takiego terminarza w pracy.

Więc "następną razą" bez złośliwości Waćpanie.

CYTAT
Oh my fuckin\' god ! I nie kupisz biedaku kalendarza jeśli nikt Ci nie wskaże na forum gdzie możesz kupić. Zaglądnij do papierniczego na KEN, Kama, BiuroPlus itp. Na Handlowej - abyś nie zakładał kolejnego tematu \"Gdzie jest Kama\".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2011r. 20:24  
Cytuj
A jakie mogą być różnice w cenie ? Chyba to nie idzie w setki aby trzeba było pół dnia spędzić na podróż po sklepach i porównywaniu cen. Jeśli od kilku lat kupujesz takie kalendarze to dziwnym się wydaje Twoje zapytanie. A złośliwy wcale nie jestem.

A ponieważ wiem, że bywają taniej właśnie końcem roku w marketach, dlatego pytam, co by nie latać po każdym po kolei, bo czasu na to nie mam.

To fakt. "Hiper/marketów" jest w Stalowej kilkadziesiąt, też bym nie miał czasu żeby odwiedzić każdy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »