NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
gdzie najtaniej spawanie tłumika,
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 00:04  
Cytuj
Jak w temacie, gdzie w stw lub okolicach zespawam tłumik, cos zaczął 'pyrkac' i pewnie sie dziurka zrobila i nie mam pojecia gdzie sie kierowac zeby bylo tanio i zeby nie spartaczyli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 00:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 00:26  
Cytuj

Jak jedziesz do Niska po prawej stronie za BP spawaja tlumiki. Ale czy jest sens spawania? Jesli teraz masz dziure tzn ze co chwile bedziesz mial nastepna i za kazdym razem bedziesz spawal a to sie liczy z kosztami. Po kilku razach koszt zaspawania dziur wyniesie Cie tyle co nowy tlumik a i tak bedziesz musial go w koncu wymienic. Nie lepiej kupic nowy tlumik za zalozyc?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 10:16  
Cytuj
RERERERE najtaniej to nie koniecznie jak lepiej... A za Bp 2 lata temu mi pospawali w vectrze to było git ale rok temu w astrze jak pojawił się jakiś nowy koleś to tak mi pospawał, że zrobił jeszcze większą dziurę jezyk Lepiej kup nowy tłumik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 11:27  
Cytuj
RERERERE ... Tłumik spawany ma to do siebie jak już pisał Tommi że za niedługo będziesz jechać tam ponownie ... proponują Ci opcję "kup nowy" ja zaproponuję opcję zajedź na szrot i zapytaj ile kosztuje używka ... czasami nie opłaca się inwestować w nówkę ... No chyba że planujesz opchnięcie samochodu to spawaj :cwaniak:

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 12:06  
Cytuj
hmm a na ktory szrot sie mam wybrac? Nie orientuje sie gdzie w Stalowej takowy znajde.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 12:26  
Cytuj
Nie wiem jaka marka ale wiem że kiedyś były dość blisko szroty jeden chyba na Rzeczycy drugi w kierunku na Sandomierz ... ewentualnie podjechać na giełdę (i tu niestety robią się koszty :( ) ... może na ogłoszeniach coś znajdziesz w dobrym stanie ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 13:06  
Cytuj

Jest szrot na rzeczy dlugiej (tutaj masz numer 15 845 21 81), jest szrot na agatowce (numeru nie mam), dwa szroty sa w krzeszowie, moze jest troche daleko ale tam najczesciej kupowlaem czesci (pierwszy 15 879 83 50 a drugi 15 879 88 27), byl tez ale nie wiem czy dalej jest szrot z czesciami z angoli w nisku (604 190 171) Nie jestem pewien czy nr do niska i na rzeczyce jest aktualny. Do krzeszowa oba numery sa aktualne bo niecaly miesiac temu dzwonilem po tych szrotach. Jak tam nie bedzie zostaje Ci zawsze allegro. Chodz kupowanie uzywanego tlumika nie zawsze ale jednak moze sie okazac czyms rownoznacznym ze spawaniem.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 14:23  
Cytuj
Z tym szrotem to też nie zawsze dobry pomysłjezyk Jeszcze jak miałem astrę to środkowy tłumik na szrocie kosztował 50 zł a za zamiennik dałem 65zł i spokój miałem aż do sprzedaży samochoduumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 14:45  
Cytuj
Przez ostatnie lata w samochodzie wymieniałem co najwyżej olej/pasek i akumulator ... fakt faktem nie zawsze może się opłacać ... dlatego zanim jedziesz na szrot powinieneś zapoznać się z ceną nowej części i jeśli jest nr. tel. bez ruszania się z domu możesz przedzwonić i zapytać się ile cenią za używkę ... Tommi zapodał nr więc część roboty już masz z głowy jedyne co możesz stracić to kila groszy za telefon

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 15:07  
Cytuj

Poszukaj zamiennika na allegro. Przypuszczam ze znajdziesz jakis nowy w dobrej cenie. Ale odwiedz tez sklepy popytaj jakie ceny maja. Auto-Craft ma swoj warsztat moze jak u nich kupisz tlumik to dasz rade wynegocjowac zeby Ci zalozyli gratis.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 15:58  
Cytuj
Nie spawaj szkoda zachodu ja u siebie spawałem z 5-6 razy az sie okazalo ze juz sie nie da i musialem kupic nowy a za to co wydalem na spawania to bym wymienil wszystkie 3 tlumiki..umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »