NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
MK Studio - meble na zamówienie cd,
Posty: 81
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2011r. 13:01  
Cytuj

Witam ponownie

Na wniosek żony właściciela MK studio- meble na zamówienie i samego zainteresowanego Marka B. poprzedni post został zmoderowany i zamknięty. Rozumiem, pozostawię to bez komentarza umiech

Uważam jednak, przynajmniej na tą chwilę, że temat winien być wznowiony- jako, że nadal "trwa". Dodam, że ustalone prace/usługi powinny zakończyć się wg zawartej umowy ponad msc temu.

Postanowiłem więc założyć kolejny wpis- ku przestrodze innych, noszących się z zamiarem zamówień w tej wspaniałej, fachowej i solidnej firmie, osób/firm/instytucji...

Jako klient, pozwoliłem też sobie zrobić i okazać kilkanaście zdjęć z "wykonanej" i niby odebranej usługi. Świadczą one o ...........(zaoszczędzę moderowania wulgaryzmów) firmy MK Studio - meble na zamówienie Marka B. z Niska/Stalowej Woli

Sukcesywnie będę zatem dodawał zdjęcia i opisy. Zachęcam do lektury, głębokiej refleksji i wyrażania swoich opinii w komentarzach. Liczę na Waszą fachowość, bezmngość kont oraz obiektywne opinie.

Korzystając z okazji życzę wszystkim aby w 2012 roku nie mieli do czynienia z tą firmą, zdrowia, szczęścia, pomyślności, a szamemu panu Markowi B. wejścia z noowym rokiem bez zobowiązań i ... umiech


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2011r. 13:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2011r. 13:17  
Cytuj
na początek:

więcej jak czas pozwoli i chęci umiech

przyjmując nazewnictwo zdjęc proponuję:

"wykończenie lodówki" (szafka nad częścią chłodniczą-fronty)
Obrazek
"dopasowanie okleiny" (kolor- reszta oki ale tu najwyrażniej brakło)
Obrazek
"estetyka- wykończenie roboty" (brak zaślepek- naklejek dobranych kolorem)
Obrazek
"za co to złapać?"(brakło uchwytu)
Obrazek


c.d.n. umiech

Może ktoś z Was też zamawiał tam swoje meble? Znajdzie się ktoś zadowolony, jak nie liczyć właścicieli?
A może przykłady innej "fachowej" firmy z branży?

PS. Dla tych z Was, którzy zgubili wątek podaję linka do poprzednio zamkniętego tematu.
http://stalo(...)d=656785

można tez wygooglować ciekawe informację na forum w nisku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2011r. 00:09  
Cytuj
cd. rozumiem, że pora nie jest odpowiednia, każdy zalatany przed sylwestrem, temat spadał. Może to pobudzi do komentarzy, wniosków i spostrzeżeeń...

"duża szparka" (tu już brakło silikonu, którego nie da się pomalować)
Obrazek

"wykończenie" (pytanie czego albo kogo?)
Obrazek

"cd silikonowanie" (niestety nie akrylem, żeby nałożyć farbę)
Obrazek

"zacieranie śladów młotka" (uszkodzona płyta, silikon się zetrze!)
Obrazek

Obrazek
Obrazek


Na dniach dorzuce inne meble!

Jak ktoś ma wątpliwości prosze pytać śmiało umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2011r. 00:14  
Cytuj
Wow, kolego sprawa prosta skołuj rzeczoznawce i z jego opinią wizyta w firmie. Jak nie pomoże sprawa w sądzie i oddadza kase bo fuszerka konkretna

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 26 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2011r. 02:41  
Cytuj
Ale obora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 11:53  
Cytuj
Jak można być takim idiotą! Używa się silikonu akrylowego- tak aby można go było malować.

Takim fachowcom- garażowcom powinno się palce ucinać. I tak do pracy jak widać nie służą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 13:17  
Cytuj
Kaszana niesamowita ha czy Ci co zakładali te meble mieli chodź trochę odwagi spojrzeć Ci w oczy po wykonanej robocie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 13:49  
Cytuj
Dramat. Ktoś nie ma wstydu. Oby to był gwóźdź do trumny. Końca zleceń

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 07:50  
Cytuj
podobne wykonanie u moich rodziców w kuchni....meble zamawiali w budynku naprzeciwko pks-u, nad dawnym liderpricem czy tesco....ehhh, meble wcale nie tanie

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 08:24  
Cytuj
Jak sie ludzi przestrzega przed takimi firmami to i tak czasami "cena czyni cuda" pozniej jest placz i zgrzyt zębów że mozna bylo zamowic usluge gdzie indziej jak to Wardowski mowil do Zawodnego w 40-sto latku ...bedzie kosztowac ale przynajmiej unikniemy dodatkowych kosztow... umiech brzmi absurdalnie ale jak sie temu blizej przypatrzy to ma to sens. Zawsze jak sie kupuje cos taniego to pozniej i tak trzeba zawsze doplacac jak nie z wlasnej kieszenie na poprawke to po jakims czasie trzeba zamowic cos nowego bo sie tani bubel rozsypal. Ludzie ceny nie biora sie z kosmosu jak cos ma byc z dobrej jakosci materialow i porzadnie wykonane to musi kosztowac. Smutne jest to ze czasami nawet jak sie zaplaci to tez czasami jest fuszerka to jest ból :( O tej firmie kolo PKS-u slyszalem z opini kliku znajomych ze robia meble jakosci tragicznej i nietanie. Co do MK Studio to tez do najtanszych nie naleza a meble dramat !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 08:38  
Cytuj
Coś niesamowitego !!!!!!!!, nie wieże że to On wykonwł !!!, prucz błędu w sztuce ( osadzenie lodówki ) pozostaje jeszcze wykończenie na poziomie Ludwika XVI.

Kolego bądz optimistą, ale tu konfirmaty są równo wkręcone umiech.

PS

Skąd masz informację że na wniosek mk studio poprzedni temat tej firmy na FORUM został zamknięty ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 08:48  
Cytuj
Emarku , przyjacielu, tak przy okazji w lodówce którą posiadasz ( bez obiegu) nie powinieneś trzymać wędliny oraz śledzików na górnej półce. Oj wydaje mi się że nie stosujesz się do instrukcji obsługi lodówki.

Zabawne było by gdyby twoje zdjęcie lodówki pokazywane było w instrukcjach obsługi jako przykład niewłaściwego sposobu przechowywania żywności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 09:49  
Cytuj
A gdzie są równo konfirmaty ...

Np. to zdjęcie:
http://img81(...)762f.jpg

Krzywo potluczony Krawędzie pod otwory postrzępione. Czym to było wiercone ? :szok:

1. Odstępy konfirmat od dolnej krawędzi są różne
2. Oś pionowa, nie jest równoległa to krawędzi - tutaj ciekawe jaki w środku jest układ płyt - bo być może tak być musiało. Jednak przesunięcie nie jest wielkie - co może świadczyć, że to jest partactwo.

Niesamowite, że ktoś, kogo bierzemy za profesjonalistę odstawia robotę na poziomie 15-latka - który nie posiada odpowiedniego sprzętu.

Pal się człowieku, ze wstydu. Po pierwszych uwagach powinieneś na kolanach być u klienta i prosić, by zechciał Cie wpuścić do poprawek. O zarobku nie powinno być mowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 22 Lut 2009r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 23:03  
Cytuj
Z sądem i odzyskaniem pieniędzy bym uważał. Dostawcą też nie płacą, nawet tym z nakazami płatniczymi. Ja ze swojej strony przestrzegam wszystkich dostawców, tylko przedpłata!!!!

poz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 14:45  
Cytuj
Stwórco - sprawdzone źródło informacji to podstawa. Żonie wstyd było za męża dlatego się kontaktowała z redakcją. Może i inną robotę "dobrze" robi (oby w swojej zagrodzie) ale meble szkoda gadać umiech

I pomyśleć, że taki ktoś śmie się porywać na poważne zlecenia, inwestycje, przetargi itp. Mam nadzieję, że zamawiający mają rozum w głowie i rozpoznają temat potencjalnego wykonawcy zanim zawrą umowę. Takie firmy nie powinny już istnieć, chyba że działają jako podwykonawcy pod ścisłym nadzorem osób kompetentnych- jest to jakiś wybieg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
Z sądem i odzyskaniem pieniędzy bym uważał. Dostawcą też nie płacą, nawet tym z nakazami płatniczymi. Ja ze swojej strony przestrzegam wszystkich dostawców, tylko przedpłata!!!!

poz.


Chcesz powiedzieć, że działalność nie jest już na niego? Widnieje wszędzie MK studio meble na zamówienie Marek B.

Odzyskać pieniądze, na szczęście to on się może starać- o ile ma aż na tyle tupetu umiech

Przestrzegać to trzeba potencjalnych klientów-jeleni na taką robotę...dostawców oczywiście też bo przez takich całe firmy płyną

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 29 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 19:39  
Cytuj
Widzialam większe partactwo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 23:37  
Cytuj
Ten koleś chyba wcześniej zbijał TRUMNY zamiast uczyć prawdziwej stolarki. Nie potrafi wykonać tak prostej roboty.Totalna klapa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 23:41  
Cytuj
Trumnę, to on sobie zrobił tą robotą cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 00:14  
Cytuj
Słuszna uwaga Murena.Właśnie czytałem opinie o jego pracy (oczywiście okazały się negatywne bo taki już z niego chyba fachowiec)i widzę,że tych "trumien" to on sobie sporo narobił.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 09:45  
Cytuj
Większość fachowców produkujących meble z paździeża nie potrafiło by wykonać solidnj trumny z drewna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 10:44  
Cytuj
Rozumiem stanowisko emarka lub jak kto woli Pana /--/.
Powiem tylko, że fajnie się smaruje komuś dupę. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem kasy za tę robotę. Montaż był prowadzony w obecności Pana Taty, do którego mam wielki szacunek ,bo Pan w tym czasie miał ważniejsze sprawy do załatwienia. Nikt nie pracuje za darmo. Nie jestem firmą wykańczającą i nie należy do mnie wykańczanie - są od tego fachowcy z danej branży za co biorą pieniądze. To że wygląda to tak a nie inaczej, to Pańska zasługa.
Dla wyjaśnienia:
1. Front lodówki nie jest za wysoki - to lodówka jest za niska. Na Pana prośbę fronty miały się zgrywać z zabudową obok. Są w jednej lini jak zabudowa kuchenna.
2. Nie ma uchwytu przy szafce gdyż nie jest określony jego rodzaj.

Szafka, która nie ma uchwytu nie jest częścią umowy. Nie można robić w nieskończoność za darmo. Jest zasada \" Klient płaci, Klient wymaga\".
kolor=#FF0000]/--/[/kolor]
Pozdrawiam.
Marek Bednarz


//moderowano

MK Studio
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 10:49  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem stanowisko emarka lub jak kto woli Pana .....Powiem tylko, że fajnie się smaruje komuś dupę. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem kasy za tę robotę. Montaż był prowadzony w obecności Pana Taty, do którego mam wielki szacunek ,bo Pan w tym czasie miał ważniejsze sprawy do załatwienia. Nikt nie pracuje za darmo. Nie jestem firmą wykańczającą i nie należy do mnie wykańczanie - są od tego fachowcy z danej branży za co biorą pieniądze. To że wygląda to tak a nie inaczej, to Pańska zasługa.
Dla wyjaśnienia:
1. Front lodówki nie jest za wysoki - to lodówka jest za niska. Na Pana prośbę fronty miały się zgrywać z zabudową obok. Są w jednej lini jak zabudowa kuchenna.
2. Nie ma uchwytu przy szafce gdyż nie jest określony jego rodzaj.

Szafka, która nie ma uchwytu nie jest częścią umowy. Nie można robić w nieskończoność za darmo. Jest zasada \\\" Klient płaci, Klient wymaga\\\".
Panie Marku , największa przewaga Pana polega na tym, że jest Pan pracownikiem w Stalowym Mieście i może Pan robić co chce. Wiele firm wie jak działa Stalowe Miasto. Uważacie, że możecie robić wszystko - ale jesteście w błędzie.
Pozdrawiam.
Marek Bednarz

Ujawnianie danych osobowych jest niezgodne z prawem ze tak powiem.
Sorry za offtop

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 10:54  
Cytuj
Tommi - byłem w tej sprawie na policji i u prawnika - zdziwiłbyś się jakie jest prawo.
Pozdrawiam

MK Studio
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 10:58  
Cytuj

Wiem jakie jest prawo. Wiem ze mozesz opisywac jak to sie miedzy wami uklada. i wiem tez ze istnieje tez cos takiego jak ustawa o ochronie danych osobowych ktora mowi prosto i wyraznie ze nie mozesz bez zgody "wlasciciela" rozpowszechniac jego dancyh osobowych.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »