NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
MK Studio - meble na zamówienie cd,
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:05  
Cytuj
I powyższe wyjaśnienie upoważnia do:

Obrazek

goodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:11  
Cytuj
Uważasz, że jeżeli podałem raz kogoś imię i nazwisko to problem. Co ja ma powiedzieć jak ktoś oczernia mnie i wpływa na niekorzyść mojej firmy. Oszczerstwo i mówienie nieprawdy tez jest karalne.

MK Studio
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:14  
Cytuj

To jest podstawa do tego by zlozyc pozew do sadu. Ale druga strona rowniez moze zlozyc pozew do sadu. SM ma to do siebie ze lubi oczernaic rozne firmy. Moich znajomych chcieli oczernic ale sie im nie udalo. Ale z drugiej strony zdjecia pokazuja ze to wykonanie nie jest perfekcyjne.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:21  
Cytuj
Tommi masz rację. Należy zadać sobie pytanie dlaczego tak jest.
Uważam, że każda robota w toku , będzie wyglądała na zdjęciach fatalnie. Mam nadzieję, że emarek(sm) wrzuci fotki po zakończeniu roboty.

MK Studio
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
Co ja ma powiedzieć jak ktoś oczernia mnie i wpływa na niekorzyść mojej firmy


Może nic nie mówić ... tylko wziąć się do roboty.
A po wszystkim powiedzieć ... przepraszam.

Mam wrażenie, że trafiła kosa na kamień. Zdarza się - podobnie jak w wątku RNI-jeżowe i jego przeboje z ASO VW. Ileś spraw było w sądzie - były ugody - a oni dalej w kulki lecą.

uchwyt, szczegół, o wysokości frontu można dyskutować. Ale na tych zdjęciach widać ewidentne partactwo. Nababrane silikonu, poobijane płyty, okleina nie pasująca kolorem, krzywo powkręcane konfirmaty. Do tego jak pisze autor nieterminowość. Mało ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:23  
Cytuj
Wszystkie moje zakończone prace możecie zobaczyć na mojej stronie :
www.meble-mkstudio.pl

MK Studio
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:26  
Cytuj
ledwo 10 zdjęć ... nawet nie można powiększyć. Trzeba by być naprawdę idiotą, by na własną stronę pakować partactwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:26  
Cytuj

Nie wiem czy prace trwaja czy to juz jest efekt koncowy. Ja tylko poruszylem fakt naruszenia ustawy o ochronie danych osbowych. Zamawiajac meble w Twojej firmie zawiazaliscie miedzy sobie umowe cywilna. Jezeli jedna ze stron nie dotrzyma warunkow umowy wowczas druga strona ma prawo pojsc z tym do sadu. Tyle mojego w tej kwestii. A jak nie chce sie wam chodzic po sadach to umowcie sie gdzies dajcie sobie po "mordzie" i bedzie spokoj =].


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:29  
Cytuj
Nie na temat. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:32  
Cytuj
Mufka - ta bywa z klientami, którzy są obiektywni.
Jest to bardzo nietypowa robota - tak się nie robi. Przy takich nierównych ścianach jak w tym przypadku szafki robi się węższe i wstawia się atrapy. Jeżeli jest coś dopasowywane na miejscu ,klient musi się liczyć z ewentualnymi uszkodzeniami. To jak będą one zamaskowane zależy od kasy. Nikt nie da Ci złotych listew w cenie plastikowych.

MK Studio
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:34  
Cytuj
Jest taka zakładka jak GALERIA

MK Studio
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:37  
Cytuj
Chłopie. A konfirmaty się na oślep wkręca ? Kultura techniczna wiesz co to jest ? A okleina to co ?


Jeszcze ze strony co podałeś opisy w stylu "polska jezyk, trudna jezyk"

CYTAT
fronty mdf foliowany; fronty lite drewno dębowe, fronty mdf lakierowany polysk

Profesjonalizm w każdym calu.

Zdjęcia w galerii są tak marnej jakości, że nie sposób nic na nich dostrzec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli jest coś dopasowywane na miejscu ,klient musi się liczyć z ewentualnymi uszkodzeniami. To jak będą one zamaskowane zależy od kasy.


Kolega Marek raczy żartować ? Co to znaczy, że klient musi się liczyć z uszkodzeniami. Panu już dziękujemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 11:51  
Cytuj
Proszę Pana, poczynił Pan podstawowy błąd.
Meble są pod wymiar, tak?, przed robotą idzie się oglądać miejsce zlecenia, tak? Jeżeli się widzi krzywe ściany, to się takiej roboty albo nie bierze,albo na koszt zleceniodawcy woła ekipę która to "prostuje" tak?? a jeśli już się bierze,bo klient jest uparty,to się podpisuje stosowną umowę, tak??

Robią tak profesjonaliści, aby uniknąć takich patowych sytuacji.
Przed podjęciem się wykonania roboty, mój wykonawca tak właśnie zrobił.Podczas,gdy robotnik glancował ściany, on stał nad nim z poziomicą chytry To jest proszę Pana dopilnowanie roboty.
Czasem czegoś lepiej się nie podjąć, niż potem zostać "rozreklamowanym" w internecie.Wpadki się zdarzają, ale trzeba tez umieć się do nich przyznać, a nie rzucać textem roku: "prawdziwe piękno rodzi się w bólach..."
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 12:02  
Cytuj
CYTAT
Uważasz, że jeżeli podałem raz kogoś imię i nazwisko to problem. Co ja ma powiedzieć jak ktoś oczernia mnie i wpływa na niekorzyść mojej firmy. Oszczerstwo i mówienie nieprawdy tez jest karalne.


Ja uważam, że jak podałeś czyjeś imię i nazwisko to właśnie jest problem.
Oszczerstwo i mówienie nieprawdy? A dlaczego jest tak dużo tych oszczerców i kłamców? Np. to: http://www.nisko(...)634.html
Każda firma robiąca uslugi będzie mieć jakieś wpadki. To nieuniknione raczej choćby nie wiem jak się starać i uważać. Ale to są sporadyczne historie. A tu nizadowolonych, wręcz wkurzonych klientów cała masa. Myślisz, że pomielisz jęzorem i to wystarczy? Ludzie chcą też mieć PRZYZWOICIE wykonaną robotę. A ty nie robisz tego przyzwoicie, walisz z trąbę jak zorro, nie płacisz dostawcom, i jesteś na tyle bezczelny, że o sądach śmiesz mówić.
No i mnie sprowokowałeś, żebym i ja cię przez sąd przeciągnął. Może jakiś pozew zbiorowy?
No i po co chłopie jeszcze dyskutujesz? Działasz jakbyś wsadzał kij w mrowisko. Sam wiesz ile fuszery odwaliłeś i za chwilę ci wszyscy ludzie zasypią cię tu swoimi żalami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 12:21  
Cytuj

CYTAT

Rzeczywiscie po wpisaniu w wujku google mkstudio nisko pierwsza strona ktora wyskakuje to ta wskazana. Cos w tym musi byc.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 12:28  
Cytuj
przeca to jakiś zwykły patałach tak zjebanej roboty to nie wiziałem, powinien zwrócić kasę i dodatkowo wymalować pokój bo silikonu nie wyczyścisz, nazywanie siebie stolarzem to profanacja, emarku w sądzie nic nie zdzialasz wg naszego prawa najlepiej wychodzi oszust i złodziej, weź go za dupę i niech zakończy sprawę jak należy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 14:26  
Cytuj
Jak jeszcze te patalachy z MKSt.. moga sie bronic - te wasze tlumaczenia sa tak samo zalosne jak wasze kuchnie.

Mam nadzieje ze taka partacka firma szybciukto upadnie i tym samym zaoszczedzi wielu ludziom zdrowia i pieniedzy.

Tak po za tym pamietajcie ludzie ze obojetnie co kupujecie to kupujcie z glowa (poczytajcie w internecie o danej firmie itp., upewnijcie sie ze wybieracie wlasciwa firme a nie takich partaczy) i podpisujcie odpowiednie umowy - a nie te gotowce co wam podsuwaja do podpisania - wy wykladacie kase wiec wy dyktujcie warunki umow.
Jak sie jakies firmy na wasze warunki nie zgodza to trudno - dzisiaj jest duza konkurencja w kazdej branzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 14:35  
Cytuj
CYTAT
Wszystkie moje zakończone prace możecie zobaczyć na mojej stronie :
www.meble-mkstudio.pl


To sa zdjecia ?! To sa miniaturki a nie zdjecia - na nich nie da sie dostrzec nawet najgorszego partactwa.
Zdjecia tej wielkosci mozna bylo wrzucac za czasow gdzie szczytem lacza internetowego bylo SDI z TPsa.
Wrzuc porzadne foty w wysokiej rozdzielczosci wraz ze zblizeniami to moze kogos przekonasz.
Mnie napewno nie po tym partactwie co zobaczylem.

CYTAT
Uważam, że każda robota w toku , będzie wyglądała na zdjęciach fatalnie. Mam nadzieję, że emarek(sm) wrzuci fotki po zakończeniu roboty.

Ta robota jest juz spierdzielona - wszystko upackane, sciany pobrudzone i meble spierdzielone !

Dobrze ze sa takie tematy na forum bo niedlugo bede mamie zamawial meble - i juz wiem jakie firmy na starcie wykluczyc, a jakim firmy brac pod uwage.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 16:39  
Cytuj
argument z d.... lodówka jest za niska!!!!!!!!!!! jak Panu nie wstyd! pomijając wysokości, szerokości i uchwyty praca wykonana tak niechlujnie na poziomie szkolnej pracy dziecka na technice nie zasługuje na zbyt wiele

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 16:55  
Cytuj
Dla wyjaśnienia:
1. Front lodówki nie jest za wysoki - to lodówka jest za niska. Na Pana prośbę fronty miały się zgrywać z zabudową obok. Są w jednej lini jak zabudowa kuchenna


Nie nie, tą wypowiedzią mnie zaskoczyłeś !. MK STUDIO proszę nie wmawiaj że lodówka jest za nisko, niestety niedopasowanie przegrody poziomej nad lodówką, jest tylko i wyłącznie Twoją winą, naprawdę poprawienie przegrody zajmie Tobie około 30minut, wytnij formatkę 564* x 500 1szt, oraz 564* x 50 2szt. I sprawa z lodówką zakończona.

Naprawdę nie wiem czemu napisałeś że lodówka jest za niska. Po tym jak to napisałaś naprawdę zaczynam się zastanawiać czy zostawiłeś przestrzeń wentylacyjną za lodówką (kratka na dole, wylot na górze mebla), ten ty lodówki jak pewnie wiesz wymaga chłodzenia zewnętrznego wymiennika ciepła.

Co się dotyczy płacenia, wystaw fakturę klientowi , termin płatność 14 dni, ( oczywiście gdy zamontujesz wszystkie zamówione rzeczy). Następnie klient wystawia Tonie zgłoszenie reklamacyjne z wymienionymi usterkami, masz na odpowiedz ( usunięcie usterek, lub ustosunkowanie się do zgłoszenia) 14 dni, tylko uważaj na ten termin gdy go przekroczysz, a klient wpisał w zgłoszeniu reklamacyjnym nawet największą „bzdurę”, reklamacje uznaje się za zasadną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 00:16  
Cytuj
Panie "profesjonalisto" z MK studio!

1. Miałem wazniejsze sprawy? A co mam niby czekac pół roku aż jaśnie pan raczy przyjechac na umówioną robotę?

2. Telefony trzeba odbierać- podobnie jak listy polecone!

3. Chwalenie się "znajomościami" w sądach, prokuraturach i na policji nic nie da- takie partactwo nie jest w stanie się wybronić, a tylko możesz głupcze pozbawić kogoś dobrej pracy.

4. Szanuj innych, a będą szanować ciebie! Jestes niekonkretny, niesłowny itd. Kolejny raz oszczędzę używania inwektyw. Jak więc chcesz żeby było normalnie?

5. I nie pomoże nawet żaląca się żona nauczycielka czy tatuś pracujący w HSW . Zrąbałeś robote, przepros, usuń wady, a wznowimy rozmowy bez sądów.

6. życzę powodzenia prowadząc działalność w Rzeszowie. Właśnie startujemy tam z podobnym portalem, jest też forum. Klientów masz już na początek zapewnionych umiech

7. Co do prac pokazywanych na swojej stronie, czy one są faktycznie twoje? Widziano takie w katalogu.

8. Piszesz "robota w toku" O ile mnie pamięć nie myli mówiłeś że robota jest zakończona i nie masz zamiaru nic poprawiac. Czy ja czegoś nie rozumiem? Sam przeczysz sobie.

9. Odnośnie oczerniania i działalności na szkodę firmy...Czy ja nie mam prawa pokazać innym twojego partactwa? Grzechem by było nie przestrzegać ludzi przed wasza robotą.

10. Co do szafki TV i jej uchwytu, masz rację, nie ma jej na umowie. Nie jest też dokończona, zrypałeś wymiary, proszę ją zatem odebrać. Panu juz za tą robotę podziękujemy.

PS

Piszesz o pieniądzach, a ja dokończeniu zawartej w umowie usługi. Masz niemiłosierny tupet mówić "Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem kasy za tę robotę" dostałeś zaliczkę 700pln.

Idz lepiej i daj na msze, żeby na pokrycie wyliczanych szkód, przekroczonego o 2 msc terminu izadośćuczynienia ci starczyło.

życzę miłego weekendu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 08:07  
Cytuj
emarek bardzo dobrze zrobiłeś, że ostrzegłeś ludzi przed tym partactwem, normalnie masakra sam zamierzam sie kupić meble teraz wiem gdzie na pewno nie pójdę umiech Wogóle że koleś ma jeszcze czelność pisać takie rzeczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 11 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 21:17  
Cytuj
Nie na temat. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 22:16  
Cytuj
Nie na temat. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »