NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
...i po sylwestrze 2011 ,
Posty: 26
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 19:05  
Cytuj
Witajcie
Napiszcie jak po sylwestra? Gdzie byliście i czy restauracje spisaly się czy odstawily kichę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 19:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 11:03  
Cytuj
a ja powiem tak bawilismy ze znajomymi w sezamie bylo super troche malo miejsca na glownej(ciasno) ale zarla i napitku nie brakowalo -z reszta bardzo dobrego, obsluga na czasie zbierala brudne talerze
i powiem tak kazda wydana zlotowka na ta impreze byla tego warta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 12:24  
Cytuj
My byliśmy w Romie, na dużej sali. Jedzenie pyszne, niczego nie brakowało, wódki trochę więcej niż było gwarantowane, napoje donoszone na bieżąco, obsługa uwijała się pierwszorzędnie, miejsca dość. Mam tylko jedno zastrzeżenie - DJ - po prostu porażka, jakiś młody koleś, ani be, ani me, nie odezwał się ani słowem (poza przywitaniem), dobór repertuaru - masakra! Generalnie impreza to lustrzane odbicie tej z Indygo z 2011 - tam muzyka była świetna, ale cala reszta to porażka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 12:41  
Cytuj
Ja w tym roku spedzilem sylwka na nartach w Bukowinie Tatrzanskiej. Sniegu nie brakowalo, czego nie mozna powiedziec o Stw jezyk. Naprawde dobra impreza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 12:57  
Cytuj
Tommi... zazdroszcze;p
też planowałam Bukowinę i na planach się skończyło...
szczerze to odstraszył mnie właśnie brak śniegu a Ty piszesz że był;/ żałuje..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 12:59  
Cytuj
Stoki nasniezane byly sztucznie jednak naturalny snieg tez byl. A w sobote caly dzien padal snieg. Warto bylo pojechac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 2 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 13:38  
Cytuj
byłem w Maracato ze znajomymi i za tą cenę nawet było nieźle..
szwedzki stół, 3 ciepłe posiłki, a muzyka różnorodna z przeważeniem lat 70-80. Ogólnie pozytywnie chociaż szybko zleciało..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 18:03  
Cytuj
Z kim nie porozmawiać, wrażenie jest jedno: Stary rok ludzie żegnali z ulgą - nowy witali z obawą.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
Z kim nie porozmawiać, wrażenie jest jedno: Stary rok ludzie żegnali z ulgą - nowy witali z obawą.


Czego się obawiasz chłopaku ? Pytanie było o to czy jubel udany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 19:28  
Cytuj
A my bawiliśmy się w tym roku w Hutniku!Miejsca było sporo, a zwłaszcza na parkiecie!Spowodowane to było miernej jakości muzyką, którą serwował zespół dwóch "muzyków" i chyba nieletniej solistki,nie potrafiącej się odpowiednio wstrzelić w to co panowie "grali".Myślę, że za te pieniądze można było liczyć na coś więcej.Obsługa i konsumpcja w normie! Pokaz sztucznych ogni też niczego sobie! DOSIEGO ROKU !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 19:33  
Cytuj
hmm nie żebym się czepiała ale czy "do siego roku" nie życzy się w starym roku? Żeby doczekać tego nowego czy jakoś tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 20:01  
Cytuj
Dj musi grac pod ludzi a nie to co jemu sie podoba.. wiem sam po sobie. umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 21:09  
Cytuj
Witam!
Ja również sylwestra spędziłam w Romie (duża sala) Jedzenie, obsługa wprost idealne, wódki było więcej niż planowano umiech Wszystko donoszone, wymieniane. Tylko pan dj jakiś taki lekko zawieszony ale naprawdę było warto wydać te 400zł umiechI powiem ,że ludzie bardzo mili, pozdrawiam ich! umiech

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 21:23  
Cytuj
Ja też byłem w Sezamie. Jedzenie zajeb.iste, trafiliśmy do salki z Wodzirejem i DJ. Obsługa dobra, tylko jedna laska przy kości była arogancka i niemiła. Ogólnie 4+.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
A my bawiliśmy się w tym roku w Hutniku!Miejsca było sporo, a zwłaszcza na parkiecie!Spowodowane to było miernej jakości muzyką, którą serwował zespół dwóch \"muzyków\" i chyba nieletniej solistki,nie potrafiącej się odpowiednio wstrzelić w to co panowie \"grali\".Myślę, że za te pieniądze można było liczyć na coś więcej.Obsługa i konsumpcja w normie! Pokaz sztucznych ogni też niczego sobie! DOSIEGO ROKU !!!!



piszemy "Do Siego Roku"!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 21:43  
Cytuj
My też byliśmy w SEZAMIE W SALI z DJ i uważam ze było świetnie.
Jedzenie świetne Dj słonko czy tam słoneczko puszczał kawałki w 100%do tańca więc lux i ludzie spoko każdy trzymał fason .
Myśle ze OPINIA LUDZI O LOKALU DAJE MU SZANSE BYTU JA OCENIAM NA SZÓSTKĘ I JEŚLI ZDROWIE DOPISZE NA SYLWESTRA DO SEZAMU ZNOWU JADĘ !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 23:56  
Cytuj
Też ze znajomymi bawiliśmy w Romie na dużej sali, wszyscy zadowoleni, ale faktycznie DJ urwał się chyba z choinki i to z samej góry chytry
Myślałam,ze tylko ja mam takie odczucie odnośnie oprawy muzycznej sciana Wsiegodobrego w Niu Roku umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »