NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Zarobki prezesa SKOK,
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 08:04  
Cytuj
Wynagrodzenie prezesa K SKOK wynosi średnio miesięcznie brutto 125 019,77 zł, netto 81 314, 99 zł - http://gb.pl(...)odOT7wnw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 08:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 08:35  
Cytuj
no i co z tego ? . Rozwijaj się a może kiedyś zarobisz więcej od niego , zazdrość w niczym nie pomoże .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 08:49  
Cytuj
Do ich tylkow i kieszeni powinien zagladnac Tusk,a nie sprowadzajac narod na krawedz upodlenia.
U prezesikow jest kapital i zapewne nie jeden jeszcze ma jakis dodatkowy lewy procent.
m87 jak masz sie tak inteligentnie wypowiadac to lepiej nie mecz sie chlopie bo blysnoles bojaznia albo wejdz sobie w stronki finansowe pogladaj sobie slupki notowan,poczujesz sie lepiejneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 09:23  
Cytuj
Patriota nie unoś się tak bardzo bo akurat m87 ma rację. Kto Zosi zabrania zostać prezesem SKOK i zarabiać takie pieniądze. Druga sprawa to co to kogo obchodzi, że ten prezes tyle zarabia? To nie idzie przecież z podatków. SKOK sam się finansuje i jak będzie chciał to takiej wysokości tygodniówki może wypłacać.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 09:27  
Cytuj
Dopuki jakiś prezes jakiegoś przedsiębiorstwa nie jest dotowany z mojej/waszej kasy (budżet państwa) to niech se zarabia nawet i miliardy.
Tylu ludzi narzeka, że ktoś tam ma więcej. z tego wynika, ze oni sami nie chć być bogaci?
Nigdzie czy to w konstytucji, czy Biblii nie ma zakazu bogacenia się.

I rzekł Pan - idźcie i bogaćcie się.

obecnie nie mam najlepszych zarobków ale mam optymizm i plany a to może zaowocować w przyszłości.

Innej możliwości nie dopuszczam.
Co ma usiąść i narzekać, że ktoś ma więcej?

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 09:46  
Cytuj
Macie rację to skandal !!! 80 000 netto za tak odpowiedzialna pracę to za mało.

Zosia1 weź się do pracy, może jak przestaniesz pisać posty w czasie pracy to więcej zarobisz.

Napisz nieszczęsna ile zarabiasz, opisz Twą sytuację życiową ( na pewno jet ciężka), zapewniam Cię że jak taki gość który zarabia 80 ooo netto na pewno wspomoże twoją ciężką dolę.

My " polaćki" mamy niesamowitą zdolność oceniania, i wyciągania wniosków. Zarabia 80 000 netto, to na PEWNO mu się to nie należy.
Facet ( lub kobieta) siedzi za biurkiem i nic nie robi , a ja biedna muszę pracować tak ciężko i co ? nic, żyję biedna od pierwszego do pierwszego.

Zosia1 zmień swoje podejście do TAAAAKICH spraw,bo jak się znajdziesz kiedyś po drugiej stronie lustra, to zobaczysz jakm to miło słyszeć że przeciesz Tobie nie należą się takie pieniądze.
Zaczyna się 2012 rok, pomyśl jak zarobić taką " kasę" a nie jak odebrać komuś jego Wynagrodzenie.

P.S.

Może za rok napiszesz post p.t.: Dlaczego Rząd zabiera z mojej wypłaty 40 % mojego dochodu.
I jako argumęty podasz że pracowałaś na te pieniądze 7 dni w tygodniu po 14 godzin, co miesiąc zastanawiałaś się czy zarobisz co kolwiek w danym miesiącu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 11:02  
Cytuj
To może tak klika przykładów zarobków prezesów banków?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 11:13  
Cytuj
CYTAT



I rzekł Pan - idźcie i bogaćcie się.



Możesz podać źródło do tych słów.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 11:18  
Cytuj
Taki mój filozoficzny wywódumiech
Jeśli Bóg nas kocha i stworzył nas na swoje podobieństwo to siłą rzeczy nie chce abyśmy byli biedni.
Inaczej nie mógłby powiedzeć.

Tak samo nigdzie w Biblii nie pisze, że nie wolno wciskać gazu do dechy - źródło: film "Konwój"smiech2

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 11:28  
Cytuj
CYTAT
Taki mój filozoficzny wywódumiech
Jeśli Bóg nas kocha i stworzył nas na swoje podobieństwo to siłą rzeczy nie chce abyśmy byli biedni.
Inaczej nie mógłby powiedzeć.




Zapewne nie miał by na myśli bogactwa materialnego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 13:22  
Cytuj
w SKOKach palce maczał Kaczyński już nie pamiętam o co biegało ale mniejsza ...

kosmal3006 ... tu znowu ciut pamięć mnie zawodzi ale przypominam sobie że Bóg mówił raczej na odwrót ... żeby rozdawać kasę ... lepiej być biednym i dostać się do raju ... to słowa do jakiegoś bogatego "pana" który przyjął Jezusa na wieczerze

ps. To nadal kac ?? jakoś dziwnie mi się wstaje o tej 12 :/

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 13:28  
Cytuj
Ale żeby rozdawać kasę trzeba się nieustanie bogacićumiech
Jak będę biedny to nie będę mógł rozdawać kasy i nie pójdę do nieba?umiech

Zresztą z tym rozdawaniem kasy biednym to sam kościół z Vatykanem na czele powinien dać godny przykład do naśladowania.
Tymczasem smrodzik wokół miejskiej działki z samowolą budowlaną na środku trochę zaburza ten obraz cnotliwego kościołaumiech (jednego z największych posiadaczy gruntów w Polsce)

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 13:33  
Cytuj
teraz się obudziliście ile Panowie i Panie prezesi/ski zarabiają?
Nie wiem poco ten temat - jak wspomniano wyżej , rozwijajcie się i niech każdy dąży do tego aby tak zarabiać.
Swoją drogą wiem jedno są to wysokie stawki i czasem nie mające przełożenia do wykonywanej pracy.
Ale w końcu demokracja umiech) tego chyba chcieliśmy?????

Pozdrawiam wszystkich zazdrosnych umiech !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 18:49  
Cytuj
Ogólnie kosmal3006 ma zdrowe podejście do tematu - przyznaję rację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2012r. 19:01  
Cytuj
No i co z tego. Zosia to taki śmieszny boti zwykle najeżdzał na politykę i ue a tu widzę teraz skoki niepasują

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 10:31  
Cytuj
Prezes SKOK-u Stefczyka ujawnił pierwszy raz swój dochód z uwagi na to że dostał się do parlamentu.Zrobił to z obowiązku.
Okazuje się że zarabia ok.6 razy wiecej niz prezes PKO BP największego polskiego banku detalicznego.
SKOK ma około 14.5 mld złotych depozytów.
Brak jest informacji o tzw.złych kredytach,jak też ma niższe rezerwy na wypadek kłopotów finansowych,niż te które dotyczą banków i nie podlega on Komisji Nadzoru Bankowego.
Działalność SKOK-u jest identyczna z działalnością zwykłego banku.

Czy przeszkadzają mi zarobki prezesa?Niby nie,bo sam nie jestem członkiem tej organizacji.
Piszę organizacji bo teoretycznie SKOK nie jest bankiem pomimo że zakres działalności ma taki sam.
Z założenia SKOK-i miały służyć ludziom biednym,których nie stać na kredyty bankowe.Taki był cel ich powstania,na co zdecydował się można powiedzieć filantrop Stefczyk.
Okazuje się,że obecnie w tym kształcie są wspaniałym,prywatnym biznesem dla wąskiej grupy osób.
Po cichu kiedyś wspierany SKOK był przez Lecha Kaczyńskiego,który jak dobrze pamiętam zawetował i skierował projekt objęcia SKOK-ów nadzorem bankowym do Trybunału Konstytucyjnego.Termin orzeczenia chyba 16 stycznia br.
PiS ma też do nich jakiś dziwny sentyment...
Ostatnia rewelacja w temacie SKOK-u to zwrócenie się zarządu do Episkopatu Polski o beatyfikację swojego patrona czyli Stefczyka.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 16:02  
Cytuj
Już sam nie wiem, ile trzeba zarabiać aby byc biednym, a ile by być określanym słowem " bogaty", czy zarabiaąc 1200 PLN netto jestem biedny, czy bogaty?.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 16:07  
Cytuj
Bogactwo jak też bieda zawsze i wszędzie były, są i będą względne.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 16:07  
Cytuj
CYTAT
Już sam nie wiem, ile trzeba zarabiać aby byc biednym, a ile by być określanym słowem \" bogaty\", czy zarabiaąc 1200 PLN netto jestem biedny, czy bogaty?.


Zarabiając 1200 ryjesz na kogoś umiech tak brzmi prawidłowa odpowiedz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 16:41  
Cytuj
aby być zamożnym trzeba zarabiać 7 tysięcy netto , bogatym 15 tysięcy - osób z takimi zarobkami jest jedynie / aż 50 tysięcy w Polsce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 20:22  
Cytuj
Najgorsze świństwo z bankami polega na tym, że straty są państwowe, a zyski prywatne. Chodzi o ratowanie banków pieniędzmi podatników, bo naważyły piwa swoją głupią polityką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
Najgorsze świństwo z bankami polega na tym, że straty są państwowe, a zyski prywatne. Chodzi o ratowanie banków pieniędzmi podatników, bo naważyły piwa swoją głupią polityką.


Tu się akurat z tobą zgadzam, największe sk....o jakie mogło się wydarzyć. No i po wszystkim premia dla zarządu za wyciągnięcie pieniędzy od podatników.

No ale nasze SKOKi nie potrzebowały dofinansowania. Po za tym co powstał przy HSW. Ten został zorganizowany za kasę HSW.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 20:40  
Cytuj
Przekręt z bankami jest bardzo prosty.

Już pomijam pożyczanie ludziom cyferek na kontach banku (kredyty) w zamian za oddanie prawdziwych pieniędzy.

Państwo nie ma swoich pieniędzy bo pożycza je z banku centralnego, który jako jedyny ma prawo drukowania pieniądza.

Państwo pożycza od banku np. 1.000.000 a musi oddać do banku 1.100.000.
I teraz skąd państwo ma wziąść te 100.000 na odsetki jeśli pieniądze ma tylko te pożyczone od banku centralnego.
Dodrukować samo nie może bo to w świetle prawa fałszerstwo, na które pozwolenie ma tylko bank centralny.

100.000 trzeba pożyczyć na kolejny % i dług rośnie sobie dalej.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »