NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
gdzie jest jakaś siłownia,
Posty: 52
Dołączył: 3 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 09:22  
Cytuj
Witam umiech
Poszukuje w Stalowej jakiejś siłowni żeby się zapisać. Interesuje mnie zajęcie czasu, poprawienie kondycji, a nie żeby wygladać jak świnia jezyk
w MOSiR-ze jest coś takiego?? jeśli tak to jakie są koszty karnetów??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 09:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 09:42  
Cytuj
Widzę Piotrze,że wziąłeś sobie do serca temat o wielkich gabarytach i mięśniach piwnych umiech
Siłowni w mieście jak grzybów po deszczu, a google naszym przyjacielem jest umiech
http://www.googl(...)irefox-a

http://www.mosir(...)cja.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 3 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 09:57  
Cytuj
nonsen wujek google nie powie mi opini osób, które tam chodzą. ja do otyłych nie należe jezyk ale z kondycją u mnie to rewelacji nie ma jezyk na samej kulturystyce też się nie znam. Dlatego chciałbym znaleźćtaką siłownie gdzie ktoś pokazałby jak ćwiczyć, jakie ćwiczenia najlepiej robić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 11:04  
Cytuj
Top-Gym - mają swoją stronkę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 11:11  
Cytuj
Piotrze, urzekłeś mnie swą bezradnością, a że cenię ludzi,którzy dbają o siebie- postaram pomóc Ci jeszcze raz umiech

http://stalo(...)&m=forum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 11:15  
Cytuj
CYTAT
Witam umiech
Poszukuje w Stalowej jakiejś siłowni żeby się zapisać. Interesuje mnie zajęcie czasu, poprawienie kondycji, a nie żeby wygladać jak świnia jezyk


Piotrze, to forum to nie konfesjonał, nie musisz od razu spowiadać się dlaczego chcesz chodzić na siłownie. Ale cieszy nas wszystkich fakt, że żadna świnia nie zagości na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 14:30  
Cytuj
Kaito umiech chodzę tam już prawie 2 lata i nie ma lepszej siłki jak dla mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 15:20  
Cytuj
Jeśli nie jesteś koksem i nie masz nic wspólnego z Zatorzem to Kaito nie jest dla Ciebie. Klimat panujący tam przypomina warszawska Pragę. Bushido Wojska Polskiego 2 -75zł/mc, TopGym Al. Jp II 13- 50zł/mc z tym że ta druga 2x większa od pierwszej i 2 x lepiej doposażona. Podejdz i sam zobacz gdzie masz bliżej i co Ci bardziej pasuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 3 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 16:10  
Cytuj
dzięki serdeczne za informacje umiech póki co wydaje mi się, że Top-Gym chyba będzie najlepszym wyjściem umiech przy najbliższej okazji przejdę się tam i osobiście popytam co i jak umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 16:10  
Cytuj
Babyboy
tzn. ze teraz nie moge juz wiecej isc do kaito? przyznam ze nie spelniam powyzszych warunkow

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
Jeśli nie jesteś koksem i nie masz nic wspólnego z Zatorzem to Kaito nie jest dla Ciebie. Klimat panujący tam przypomina warszawska Pragę.


Tzn. że w Kaito są zakorkowane ulice, między ławeczkami jeżdżą tramwaje, mnóstwo spalin i sklepów, a pod ścianą stoją chłopaki w dresach popijając winko prosząc innych uczestników siłowni o 2 zł. Dobrze zrozumiałem ?

Ja rozumiem, że oglądaliście "Chłopaki nie płaczą", "Świadka Koronnego" itp. i też próbujecie kreować sobie taki klimat. Poza tym nie pisz koledze o Kaito, bo od razu zaznaczył że nie chce wyglądać jak świnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 24 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 21:50  
Cytuj
Acha czyli sugerujesz że jak pójdzie do Kaito to będzie wyglądał jak świnia? jak na top-gym to jak model a jak na bushido to jak ch** wie kto. W kaito również możesz poprawić kondycję i nie gadajcie mi pierdół żeby pójść to trzeba być świnią. To jak będzie wyglądał zależy tylko i wyłącznie od niego i treningów a nie od siłowni bo tak zrozumiałem Twoją sugestię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »