NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Philips Blue Vision Ultra,
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 21:18  
Cytuj
Znaczy wejsc gdzie? do video maxa?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 21:18  
Cytuj

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 18 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 21:25  
Cytuj
Hej. Dokładnie tam wchodzisz i na górze jest motoryzacyjny. Ja osobiście mam w soczewkach 2x H7 Osram CoolBlue+30% + postojówki osram coolblue i jestem bardzo zadowolony. Szwagier ok.4miesięcy kupił też do soczewek osram 2x H7 NightBreaker +90% i też jest zadowolony jak na razie, mimo, że niby szybko się palą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 5 Sty 2010r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 21:29  
Cytuj
tak właśnie tam jak puszek mówismiech2 noo te podobno dłużej wytrzymująsmiech2 bo te pierwsze co były to krótko;|

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 21:30  
Cytuj
No właśnie mnie też to kusi od dawna założyć do mojego yarisa taki komplecik żeby to bardziej na biało świeciło niż na żółto.
Zniechęca mnie też troche to że bardzo ciężko wymienić żarówki w yarisie chyba będę musiał odkręcać lampy.. sciana

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 5 Sty 2010r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 21:33  
Cytuj
wchodziłes na ten link co go dałem? to własnie takie bd miał białe światełkaumiech oj to aż tak ciężko się wymienia w yarisach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 21:43  
Cytuj
Tak wchodziłem i widziałem,
Widziałem też filmiki na yt jak te żarówki świecą umiech no tak niestety w yarisach szczególnie tych starszych jest trudno wymienić żarówkę

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 5 Sty 2010r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 21:45  
Cytuj
to rzeczywiście lipa z ta wymianazdegustowany ja tylko mache do góry 2 zatrzaski i już mam żaróweczki nawierzchusmiech2 ale te z plusem dłuzej wytzrzymują także nie bd musiał zaraz zmieniaćumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 21:53  
Cytuj
Kiedyś jak miałem audi 80 też nie miałem takiego problemu.. maska w górę 5 sekund i żarówki mam w rękach a tutaj przekichane dosłownie jest.. najszybciej chyba odkręcić lampę tak jak pisałem wcześniej a lewa lampa to już w ogóle porażka bo przed nią jest puszka z bezpiecznikami która wszystko zasłania że nawet kable wchodzące do lampy ledow co widać.sciana

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
Produkty: Sztuk: Wartość:
Żarówki Tungsram 2x H7 MEGALIGHT PLUS 90% 1 szt. 41.36 PLN
w tym rabat: 12.00%
Żarówki Philips W5W - BLUEVISION - blister 2szt 1 szt. 10.56 PLN
w tym rabat: 12.00%
Poczta Polska Priorytetowa: 15.00 PLN
Do zapłaty: 66.92 PLN


ja dziś to zamówiłem

a Żarówki Tungsram H1 MEGALIGHT PLUS 90% kosztują 24 PLN plus przesyłka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 22:21  
Cytuj
Mogłeś mi zamówić też tylko H4 placze

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 22:25  
Cytuj
CYTAT
wchodziłes na ten link co go dałem? to własnie takie bd miał białe światełkaumiech oj to aż tak ciężko się wymienia w yarisach?


No nie do końca się z tym zgodzę. One świecą troche inaczej.

CYTAT
to rzeczywiście lipa z ta wymianazdegustowany ja tylko mache do góry 2 zatrzaski i już mam żaróweczki nawierzchusmiech2 ale te z plusem dłuzej wytzrzymują także nie bd musiał zaraz zmieniaćumiech

Te z plusem za 90zł u mnie wytrzymały 4,5miesiąca.Są strasznie słabe.


CYTAT
Stefek gdzie pytałeś o te postojowe z osrama? ja płaciłem za nie 14 za kompletumiech

14zł za komplet? kolego nie rozśmieszaj mnie. Kupiłeś za 14zł conajwyżej chińskie badziewie OSRAJ a nie OSRAM ;) zapytaj w autoexpress czy też w autocentrum dzwonilem dzis do nich i maja po 32zł/szt. Tungsramy +90 świeca na bialo.
http://www.youtube.com/watch?v=x_qsRhDm8VY

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
Mogłeś mi zamówić też tylko H4 placze


H4 są po 33 PLN
jeśli jesteś zainteresowany to mogę spróbować dorzucić do mojego zamówienia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 22:41  
Cytuj
E to z tego co żuber mówi to się nie opłaca zamawiać skoro w stw kupię za 32zł sztukę, jutro tam podjadę i zapytam o te tungsramy + postojówki umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 22:43  
Cytuj
CYTAT
E to z tego co żuber mówi to się nie opłaca zamawiać skoro w stw kupię za 32zł sztukę, jutro tam podjadę i zapytam o te tungsramy + postojówki umiech

w stw masz 33zl sztuka jak chcesz to moge ci kupic w cze-wie dowiem sie po ile sa wysylka max 8-10zl z tego co wiem to osramy sa po 45zl (komplet 2szt) a te tungsramy powinny byc ok 30zl za komplet 2szt.
A co do sklepu kolo video max to tak. Jak idziesz od WP i przed soba masz sklep komputronik (po lewej byl bar irish czy jakos tak) to dochodzisz praktycznie do drzwi komputronika i odwracasz sie o 90stopni w lewo (w kierunku irish) idziesz do przodu i masz drzwi otwierasz wchodzisz idziesz na 1 pietro skrecasz w lewo i na wprost masz sklep. kiedys byla tez tam mieszalnia lakierow samochodowych.

Natomiast odnośnie W5W sa ledy po 2zl lub SMD takie jak ja mam zalozone po 7zl. Barwą świecenia sie nie różnią. Trwałością nie wiem, ale opinie mają bardzo dobre.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 22:51  
Cytuj
No właśnie bo teraz video max jest gdzie indziej ja szukałem tego sklepu koło nowej siedziby video maxa czyli tu jak ośrodek nauki jazdy MOTOS szukałem szukałem i nic.. a tu jednak koło starego umiejscowienia video maxa..
Myślę że kupię je na miejscu nie będę kombinował

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 22:53  
Cytuj
Jak woliszumiech ale kupujac komplet z postojami to juz duza roznica wychodzi. W stw troche zawyzaja ceny przynajmniej gdzieniegdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 5 Sty 2010r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
wchodziłes na ten link co go dałem? to własnie takie bd miał białe światełkaumiech oj to aż tak ciężko się wymienia w yarisach?


No nie do końca się z tym zgodzę. One świecą troche inaczej.

CYTAT
to rzeczywiście lipa z ta wymianazdegustowany ja tylko mache do góry 2 zatrzaski i już mam żaróweczki nawierzchusmiech2 ale te z plusem dłuzej wytzrzymują także nie bd musiał zaraz zmieniaćumiech

Te z plusem za 90zł u mnie wytrzymały 4,5miesiąca.Są strasznie słabe.


CYTAT
Stefek gdzie pytałeś o te postojowe z osrama? ja płaciłem za nie 14 za kompletumiech

14zł za komplet? kolego nie rozśmieszaj mnie. Kupiłeś za 14zł conajwyżej chińskie badziewie OSRAJ a nie OSRAM ;) zapytaj w autoexpress czy też w autocentrum dzwonilem dzis do nich i maja po 32zł/szt. Tungsramy +90 świeca na bialo.
http://www.youtube.com/watch?v=x_qsRhDm8VY

nie było mnie tu troszke więc odświeże tematumiech żubr one tak świeca tylko jak jeszcze sobie klosze wypolerujesz ja w fabii mialem taki efekt co w linkuumiech a poświeciły mi około rokuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 19:25  
Cytuj
Żarówki po 14zł może są białe ale nie świeca tak jak te, liczy się nie na jaki kolor świeci a jak droge oświetla. To jest znaczna różnica.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 5 Sty 2010r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 19:54  
Cytuj
ale o jakich mówisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »