NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Philips Blue Vision Ultra,
Posty: 46
Dołączył: 5 Sty 2010r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 16:35  
Cytuj
jeździł ktoś na tych żaróweczkach? jakie są wasze opinie o nichumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 16:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 16:44  
Cytuj
Wieś. Chcesz mieć barwę światła ksenonów, to kup sobie samochód z ksenonami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 16:54  
Cytuj
Kiedyś założyłem je dziecku do quada. Może i fajnie świeciły, ale młody jak zobaczył odpowiedział krótko: "Tato, weź mi zmień te żarówki bo obciach troche jeździć z takim czymś"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 17:02  
Cytuj
Ja czaję się od jakiegoś czasu na żarówki OSRAM NIGHT BREAKER H4 ponoć dobre są i żywotne umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 17:25  
Cytuj
mam cos podobnego w dostawczaku, oczywiście te z niższej półki bo szef żydzi ale niby +50% jasniej, powiem szczerze, że różnicy nie widziałem dopóki mi sie jedna nie spaliła i w jej miejsce wstawiłem zwykłą. teraz jak jade nocą to ta zwykła świeci jak dobra postojówka przy tej +50%. z tym że nie mam białych tylko żółte.

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 5 Sty 2010r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
Ja czaję się od jakiegoś czasu na żarówki OSRAM NIGHT BREAKER H4 ponoć dobre są i żywotne umiech

tylko oczywiscie z plusem jakbyś kupowałumiech bo bez plusa są mniej trwałeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 5 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 17:50  
Cytuj
Wspomniane night breakery, są jednymi z lepszych żarówek jakie dotąd używałem ;) Co do tematu, uważam że żaden wstyd, bo jeżeli tylko nie są chińskie, to każda żarówka dobra, ale raczej w info o tej większej jasności specjalnie bym nie wierzył

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 18:14  
Cytuj
Dużo czytałem i słyszałem na temat tych OSRAMÓW night breakerów i pomimo swojej głupiej nazwy są ponoć na prawdę dobre, wytwarzają bielsze światło i poszerzają pole widzenia kierowcy w nocy.
Dlatego zakupię je + postojówki osrama te niebieskie żeby nie było tak że postojówki mi świecą na żółto a światła mijana dużo jaśniej smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 20:38  
Cytuj
Ale po co przepłacać za Philips-y! Sprawdzie sobie Tungsram-y Megalight Ultra +90%. Są dużo tańsze od Philips-ów a świecą rewelacyjnie + lekko niebieskawa barwa światła. Mam już je drugi rok a w szafie leżą następne zapasowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
Ale po co przepłacać za Philips-y! Sprawdzie sobie Tungsram-y Megalight Ultra +90%. Są dużo tańsze od Philips-ów a świecą rewelacyjnie + lekko niebieskawa barwa światła. Mam już je drugi rok a w szafie leżą następne zapasowe.


Można je kupić w Stalowej gdzieś czy tylko allegro?
to samo pytanie tyczy się Osramów night breaker plus można je kupić na miejscu?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 21:27  
Cytuj
kolego sam jezdze na takich zarowkach i swiatlo o wiele lepsze lepiej oswietla drogeumiech jak bys chcial mam na sprzedaz h4 uzywane jakies tydzien ze wzgledu na sprzedaz auta a teraz mam takie same tyle ze h7 umiech i nie powiem zeby byl to obciachumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 21:37  
Cytuj
Tu koło centrum 4 w auto expresie pytałem chłopaków to mówili że mają osramy night breaker ale nie plus.. te zwykłe po 30zł za sztukę.. wolałbym te PLUS bo właśnie ponoć mają dużo dłuższą żywotność.
Bo na chwilę obecną mam w yarisie zwykłe osramy i nie podoba mi się to żółte światło..

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 5 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 22:02  
Cytuj
autoexpress koło centrum 4 ? Ja kupiłem swoje Plusy w autoexpresie.. ale przy górce rozwadowskiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 22:42  
Cytuj
Zawsze kupuję na Alledrogo i jestam zadowolony. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
Tu koło centrum 4 w auto expresie pytałem chłopaków to mówili że mają osramy night breaker ale nie plus.. te zwykłe po 30zł za sztukę


Zobacz na allegro na ceny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 5 Sty 2010r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 08:30  
Cytuj
CYTAT
kolego sam jezdze na takich zarowkach i swiatlo o wiele lepsze lepiej oswietla drogeumiech jak bys chcial mam na sprzedaz h4 uzywane jakies tydzien ze wzgledu na sprzedaz auta a teraz mam takie same tyle ze h7 umiech i nie powiem zeby byl to obciachumiech

ale o jakich piszesz kolego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 5 Sty 2010r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
Tu koło centrum 4 w auto expresie pytałem chłopaków to mówili że mają osramy night breaker ale nie plus.. te zwykłe po 30zł za sztukę.. wolałbym te PLUS bo właśnie ponoć mają dużo dłuższą żywotność.
Bo na chwilę obecną mam w yarisie zwykłe osramy i nie podoba mi się to żółte światło..

Stefek w tym pawilonie co jest video max chlopaki maja ale nie wiem dokładnie ilejezyk
a jakbyś je kupował to dokup sobie postojówki blue vision z tym zestawem bd miał białe światłoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 09:41  
Cytuj
bastekstw pisze o philipsach blue vision ultraumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 12:34  
Cytuj
Aaa.. sorry pomyliłem się koło centrum 4 lub też koło stacji lotos jak kto woli to jest AUTOCRAFT a nie expres.
Hmm.. a tu koło video maxa nie kojarzę jakoś żeby był taki sklep motoryzacyjny ale podjadę tam na tygodniu.
No właśnie jak bym kupił już te osramy night breakery plus to i kupiłbym postojówki też takie białe żeby sie nie wyróżniały umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 5 Sty 2010r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 19:17  
Cytuj
i jak sie spisuja philipsy? rzeczywiśćie jest ta barwa jak ksenon? i ile byś chciał za te h4?;>
jest tam Stefek na pietrzeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
Dużo czytałem i słyszałem na temat tych OSRAMÓW night breakerów i pomimo swojej głupiej nazwy są ponoć na prawdę dobre, wytwarzają bielsze światło i poszerzają pole widzenia kierowcy w nocy.
Dlatego zakupię je + postojówki osrama te niebieskie żeby nie było tak że postojówki mi świecą na żółto a światła mijana dużo jaśniej smiech2

Osramy są dobre ale wcale nie są takie żywotne u mnie wytrzymały 8msc, teraz jeżdże na tungsram +90% i są tak samo dobre jak oramy a nawet troszke lepsze i przede wszystkim świecą już dłużej a są 3razy tańsze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 16:14  
Cytuj
W Stalowej można te tungsramy kupic?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 19:53  
Cytuj
Powiem że chyba nie ja zamawiałem z alle, bo jedyne gdzie znalazłem to bylo auto centrum ale cena 3x alle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 19:56  
Cytuj
miałem takowe w maździe a tam miałem lampy soczewkowe no i świeciło normalnie idealnie, świeciły jakbym miał długie włączone a co najważniejsze nigdy mi nikt nie migał ani na cb nic nie mówił że rażą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 20:07  
Cytuj
CYTAT
miałem takowe w maździe a tam miałem lampy soczewkowe no i świeciło normalnie idealnie, świeciły jakbym miał długie włączone a co najważniejsze nigdy mi nikt nie migał ani na cb nic nie mówił że rażą.

Dokładnie tak jak piszesz, dlatego warto je kupić a cena też idealna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »