NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Jaki rower kupić?,
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 23:38  
Cytuj
Zamierzam kupić rowewr MTB do ok.700 zł,może mi cos polecicie umiechJakie marki rowerów są dobre i co sądzicie o GTIX? Dzięki!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 23:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 23:54  
Cytuj
Znalazłem takie cóś na necie

CYTAT
Zanim kupiłem Gianta Rinkona dwa lata temu, byłem posiadaczem atrapy rowerowej GTiX K-26

Kupiłem ją w małym sklepiku gdzie facet sprzedawał gwoździe, śrubki, młotki,łopaty,siekiery,łańcuchy, nasiona, nawozy i przy okazji wstawił kilka rowerów.Składaczki i te wynalazki GTiX
Gdy kupowałem byłem przekonany że to rower do wyczynu: gruba rama- amortyzowana, grube koła, amortyzator jak z motocykla- 2-półka, hamulce tarczowe. Normalnie bajer
Posiadaczem owej machiny byłem przez niecały rok IMHO to i tak za długo
Szczęście z posiadania owego cudaka trwało przez miesiąc.
Koledzy z pracy mnie namówili na przejażdżkę po lesie. Początkowo myślałem że kondychy nie mam . Oni czekali na mnie. Nie mogłem za nimi nadążyć. Podjazdy musiałem pokonywać z buta. Po przejechaniu 15 km miałem dość.
Przy zjazdach też Koledzy jakoś bez problemu a ten GTiX podskakiwał na korzeniach - bałem się ze zaraz jakieś drzewo zaliczę.
Następnym razem na wycieczkę zabraliśmy się z żoną, ona ma Gianta GSR. ZONK ona też ma lepszą kondychę niż ja ? Nic z tego ten rower jest do bani gumy szerokie + tragiczny bieżnik dają kolosalne opory toczenia, Amor przód - sprężyna amor tył sprężyna. energia zamiast w ruch do przodu szła w pompowanie tych sprężyn. do tego kolosalna waga 19,5 kg (ważyłem na wadze na poczcie dokładnie 19,527)
Zacząłem jeździć na tym K-26 intensywniej - błąd i to poważny. To ma wyglądać a nie jeździć
Cudak GTiX zaczął się rozpadać i skrzypiyeć tarcze tarły w zasadzie od początku ale hamowały. Wahacz dość szybko dostał luzu, ważę osiemdziesiąt kilka kilogramów, może to rower dla dzieci.
Wizyta w sklepie gdzie go kupiłem i ZONK facet powiedział że przestał te GTiX sprzedawać, zostały same składaczki.
Facet z serwisu rowerowego powiedział, że on naprawia rowery a nie wynalazki, ten sprzęt go przerasta i nawet nie spróbuje go naprawiać Teraz go rozumiem
Wiejski sprzęt kaskaderski powinien być na wsi. więc go tam wywiozłem. Kuzyn postawił go pod płotem parę razy na nim do GS-u pojechał po chleb i papierosy, woli jeździć starym Jubilatem, potem postawił za stodołą i tak już stoi drugi rok. Zardzewiał troszkę. Pies nawet go nie chce obsikać.
Ja kupiłem Gianta Rinkona za 1400 zł w normalnym sklepie rowerowym i ten rower jest dwa razy lżejszy od tamtego, na razie nic nie próbuje się samo z się rozpaść, jak korba w tamtym. O i najważniejsze MAM KONDYCJĘ by z kolegami i żoną na rowerze pojeździć.



Podobny rowerek ma dzieciak mojego kumpla, strasznie się męczy na tym rowerze, jest bardzo ciężki.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 18 Cze 2010r.
Skąd: Lublin/Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 00:30  
Cytuj
W zeszłą zimę za niewiele mniej niż masz na wydanie (z przesyłką 650zł) kupiłem na allegro nowego Krossa Hexagon V2. Za tą kasę całkiem fajny sprzęt, narzeczona nie narzeka;)

Bartosz Szlęzak - fotografia komercyjna
WWW e-mail
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 09:52  
Cytuj
kolego nie kupuj żadnych gtix i tym podobnym tworom marketowym, wszystko na szajskim osprzęcie, lepiej w tej cenie kupić lepszą używkę ewentualnie troszkę dopłacić i nie żałować, za 800 sprzedam Ci mało używanego BH na bardzo dobrym osprzęcie DEORE. Oczywiście rowerek cały aluminiowy oprócz łańcucha i kilku śrubekumiech
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 10:52  
Cytuj
zygfryd nawet się nie zastanawiaj tylko skożystaj z oferty Stecyka. Za 800 pln'ów nie kupisz nowego kumatego rowerka. A BH bardzo dobra marka . Ja w zeszłym sezonie za sam osprzet Shimano DEORE dałem ponad 600 pln'ów. Więc warto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 11:06  
Cytuj
sprzedac chce tylko dlatego że składam dualówkę a z tego tylko czasem do pracy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:06  
Cytuj
Popieram wyzej piszacych..kup uzywke lub dozbieraj kasy bo w cenie ponizej 1000 to mozesz kupic co najwyzej wyrób roweropodobny . Mozesz tez wybrac sie na giełde do Sandomierza...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 12:12  
Cytuj
na giełdzie w Sandomierzu dziadeczki czasem nie maja pojęcia jaki wartościowy sprzęt sprzedają za śmieszne pieniądze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 14:58  
Cytuj
Oferta nieaktualna mam tylko ramę z tego roweru do sprzedania gdyby ktoś szukał.kontakt na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »