NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
swiatełko do nieba, haha
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 23:38  
Cytuj
nie wiem kto to organizował ale wyszło miodzio, polowa ludzi się rozeszła bo nie doczekała się fajerwerków i ten co prowadził zrobił błąd mógł powiedzieć że będą jednak ale nie dziękował jakimś tam firmom itp a ludzie myśleli te to koniec światełka o losie porozjeżdżali się a gdy wypalili fajerwerki stali jakby czas się w miejscu zatrzymał odchodząc następnie z pozostawionym niesmakiem po rozczarowaniu cool

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 23:38  
Cytuj

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2012r. 23:56  
Cytuj
gdybyś wiedziała co to interpunkcja to może wzorientowalibysmy się o co Ci chodzi w tym poście. Chyba, że to taka swojska "krytyka" jak na Stalowowolan przystało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 00:31  
Cytuj
tłumacze na chłopski rozum bo nie wszyscy są tacy mądrzy jak tyumiechahha a co znaczy słowo "wzorientowalibysmy" weź wytłumacz miumiechja nie krytykuje ja stwierdzam faktyumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 00:59  
Cytuj
Wy się cieszcie, że karetkami ludzi nie wywozili jak rok temu potluczony

Rok temu to było prawdziwe światełko do nieba ... można było do nieba trafić szybciej niż się komuś mogło wydawać potluczony

Organizacja fatalna jak co roku. Ale już nad do tego przyzwyczaili. Chwała tylko za to, że w tym roku nie kzyczeli ze sceny "sadzić, palić"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 01:05  
Cytuj
hmm myślę zebrać kilkanaście lub kilkadziesiąt kreatywnych osób i zorganizować za rok następny WOŚP bo skręca mnie jak widzę jak pokazując inne miasta jak się bawią w tym dniu tańczą a u nas ...tragedia ludzie plątają się cisza jakby ktoś zaczął tańczyć patrzą jak na kosmitę obudźcie się jesteśmy młodzi trzeba sie bawić coś się w życiu należy zapraszam do mnie na priva może damy rade wygryziemy tamtych tępaków co zorganizować ie potrafią ,nie jeden powiedział jak ci nie pasuje to czemu sam nie zorganizujesz a właśnie że zorganizuje bo taka wiocha się robi że szok z tej stalowej a przecież stalowa wola to piękne miasto !

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 01:13  
Cytuj
Ja osobościę się śmiałem, kiedy punktualnie o 20 ludzie wyjeżdzali samochodami z parkingu za MDK. Miałem przynajmniej, gdzie zaparkować. Dosłownie o 20.08 poleciała do gry pierwsza fajewerka. Dookoła wszyscy ludzie zaczęli to komentować (np. "Co za chamstwo! A mówili, że nie będzie" )i zawracać na plac Piłsudzki (?).

Nawet fajnie było patrzeć jak ludzie biegną z powrotem.

Przy okazji fajnie wyglądały lampiony jak się jechało przez wiadukt. Może tak co jakiś czas będzie ktoś puszczał? Miło by się spacerowało w takie noce umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 01:35  
Cytuj
Ile osób przyszłoby pod MDK, gdyby nie było światełka? - Oto jest pytanie.

Na "sadzić, palić" było kilka razy więcej osób niż na "W dniu gorącego lata". Zobaczcie filmiki na YouTube.

Dlaczego kazaliście nam tyle czekać na występ gwiazdy? Instalację robi się przed światełkiem.
Dlaczego nie zaczęli od przeboju i nie rozruszali publiczności? Kiedy wyszli na scenę, plac był półpełny.

Zawiodła organizacja. Jest zimno, a jutro do szkoły / pracy.
Zawiodła reklama. Nawet nie wiedzieli, że światełko będzie i kiedy.

Mówicie: "zorganizujemy to lepiej!"

W praktyce trudne zadanie.

Czy w mieście jest silna ręka, która nadzoruje kulturę w mieście?

Dyrektor MDK? Chyba nie. On zapowiada, organizują niezależni ludzie.

Trzeba coś z tym zrobić. Może zorganizujmy coś razem z Niskiem?

W innych miastach się bawią, a tu główną atrakcją jest światełko i nastroje ludzi są chłodne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 02:50  
Cytuj
Smutne, że po raz kolejny, te same osoby trwonią nasze pieniądze. To miasto daje na scenę, artystów. I co za to mamy ?

Zero organizacji. A co najlepsze - po raz kolejny są temu winne te same osoby !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 06:31  
Cytuj
O tym że to będzie porażka wiedziałem 2 dni temu.. albo i wcześniej.
P O R A Ż K A !!! mlotek faktycznie ludzie się rozeszli a ja światełko też widziałem już z samochodu hahaha!

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 06:44  
Cytuj
Nie wiem, ale wydaje mi się że organizacją takiego przedsięwzięcia powinna zająć się firma z zewnątrz. Taka która wystawi fakturę, ale też taka która będzie odpowiadać za przebieg i organizację imprezy.
Bo szczerze większość stalowowolskich imprez wygląda następująco:
-wielki obiecywanie sobie i mieszkańcom super imprezy
-korowód aut przez miasto, nie mający nic wspólnego z bezpieczeństwem (chodzi o młodzież siedzącą na oknach drzwi) a wszystko pod okiem i przyzwoleniem drogówki
-pokazy PSP, ewentualnie Policji (nic do tego nie mam, ale czy to ma być jedną z głównych atrakcji)
-koncert rockowy, którego "gwiazda" lekko już przygasłą. Nikt jej nie chce słuchać po miastach, więc telepie się po zadupiach.
-Kiszka i jego salsa. (ostatnio była Rzepiela, ale akurat była na topie, więc się organizatorom udało)
-czasem zajedzie jakiś lunapark a jak nie to Pan z Poniatowskiego rozłoży dzieciarni zjeżdżalnie.

Także wiadomo co będzie na juwenalia, dni miasta, itp. co roku to samo, takie samo dziadostwo. I może dlatego Plac świeci pustkami.
O pijaństwie nawet nie wspominam.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 07:24  
Cytuj
Co za farmazony. Pawłowski powiedział, że za chwilę będzie światełko do nieba. Byłem z dzieciakiem, poczekaliśmy te kilka minut. Było warto. By później nie siedzieć na forum i trollować jaka to fatalna organizacja.

PS mojemu 7 letniemu dziecku chciało się sikać ale wytrzymała. Wystarczyło zapytać organizatorów czy będzie światełko do nieba by nie być pierdołą, nie pójść do domu a potem psioczyć na złą organizacjęumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 07:42  
Cytuj
Pisali wcześniej na stronach stalowolskich, że swiatełko będzie o 20 wykonaniu pana Pawła (nazwiska już nie pamiętam). Jednakże nie zaczęło się punktualnie, to wiadomo było, że pewnie jeszcze sprawdza "zabezpieczenia" lub czy wszystko jest ładnie przygotowane i czy można odpalać.

A ludzie to odrazu rozchodzili się chociaż jeszcze nie minęła minuta po ósmej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 09:29  
Cytuj
Ja stałem przy tych fajerwerkach i raczej ludzi przybywało a nie rozchodzili się. Po pokazie ludzie się rozeszli. Część poszła na koncert ale nie mała część do domów. Kto nie był na pokazie tylko poszedł/pojechał do domu ten cipka i niech żałujeumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 09:39  
Cytuj
Ale przecież pisało na plakatach, w Sztafecie, na stronach internetowych, że fajerwerki będą, więc dlaczego miałoby nie być? Tez mnie trochę dziwiło opóźnienie i dzieciaki się niecierpliwiły, ale opłaciło się poczekać, a nie rozchodzić się do domu, bo pokaz nie zaczął się o ósmej, tylko kilka minut po.
A narzekający na organizację mogą się wykazać w następnym roku, wszak orkiestra będzie grała do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 09:44  
Cytuj
Je*ac tych co sie nie umia bawić ja nie pamietam co sie działo o 18 takze ch*j ze swiatełkiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 16:27  
Cytuj
Pitolicie.

Ci co są w sztabie robią to za darmo i za przeproszeniem gówno z tego mają.

Po 1. Ciekawe ile miasto dało?
Po 2. Jak jesteście teraz tacy mądrzy to czego was nie było na spotkaniach sztabu?
Po 3. Według mnie było super.

Dziękuje, Pitolić hejterów, Peace.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 17:47  
Cytuj
Ta, za darmo potluczony

Ile się uszczypnie, tyle dla siebie, a i z puszki jak coś wyleci jest nasze. Sztab to największe patałachy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 17:53  
Cytuj
@ up
W dupie byłeś gówno widziałeś.

Taki cwany to czego im nie pomogłeś? mlotek Chłopaki się starają.
w gębie mocny a nawet połowy tego byś nie zorganizował! ... Przez takich jak ty to miasto traci na wartości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 18:07  
Cytuj
CYTAT
Ta, za darmo potluczony

Ile się uszczypnie, tyle dla siebie, a i z puszki jak coś wyleci jest nasze. Sztab to największe patałachy.


Każdy mierzy własną miarą.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 18:34  
Cytuj
Ja sztafety nie kupuje wiec nie wiedzialem czy bedzie swiatelko. Na placu bylem kolo 19.30 i po odczekaniu do godz 20 udalem sie do domu. Za torami zobaczylem ze sztuczne ognie puszczaja chyba o godz.20.10 Wczesniej nie bylo informacji przed MDK ze bedą sztuczne ognie. Porazka, porażka i jeszcze raz porażka.Zobaczcie jak bylo w Gorzycach i porównajcie do Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 18:41  
Cytuj
Ooo mater, ale narzekacie, czy wy ludzie tylko narzekac potraficie? Zrobcie sami, na pewno wszystko wam sie uda smiech2

Lampiony byly urocze umiech a fajerwerki dobrze zgrane i fajnie wyszlo umiech

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 18:45  
Cytuj
CYTAT
Ja sztafety nie kupuje wiec nie wiedzialem czy bedzie swiatelko. Na placu bylem kolo 19.30 i po odczekaniu do godz 20 udalem sie do domu. Za torami zobaczylem ze sztuczne ognie puszczaja chyba o godz.20.10 Wczesniej nie bylo informacji przed MDK ze bedą sztuczne ognie. Porazka, porażka i jeszcze raz porażka.Zobaczcie jak bylo w Gorzycach i porównajcie do Stalowej.


No to za bystry nie jesteś. Wystarczyło podejść do ochroniarza i zapytać. Ja tak zrobiłemumiech.

Co do Gorzyc. Co porównać do Stalowej w Gorzycach? Całość imprezy czy samo światełko do nieba?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 18:54  
Cytuj
tak sobie czytam te bzdury i zastanawiam się czy było w polsce cokolwiek zorganizowane coby się nie spotkało z krytyką ,a najgłośniej krzyczą ci którzy nigdy w życiu nic nie zorganizowali ani nic nie zrobili dla drugiego człowieka .WIELKIE DZIĘKI DLA ORGANIZATORÓW .ci co siedzą przed monitorami i się wymądrzają mają szansę sie wykazać co potrafią już w pierwszych dniach maja na dniach stalowej woli ,następnie będzie organizowany marsz amazonek i jeszcze kilka imprez na których jest potrzebny duży sztab ludzi . większość przelicza wszystko na pieniądze tylko jeden z drugim nie zdaje sobie sprawy że duża część organizatorów robi to z pasji nie dla pieniędzy .pozdrawiam wszystkich krytykujących tak trzymać za rok orkiestra znowu zagra

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 01:15  
Cytuj
Nie dziwcie się organizatorom światełka do nieba że byli ostrożni bo w zeszłym roku jak fajerwerki yebnęły w ludzi na placu to trafiliśmy na kompilację fejli na youtube umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 01:38  
Cytuj
annakul - nie jesteś obiektywna. W Twoim nicku jest KUL. A to właśnie tam te patałachy "uczyły się". I nie mów, że zagra, bo dostaje drgawek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »