NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Karta Kredytowa Citibank Wizz Air World MasterCard, Karta Kredytowa Citibank Wizz Air World MasterCard
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 15:23  
Cytuj
Witam czy jest ktos z forumowiczów co posiada taką karte ??
i czy była by mozłiwosc kupna biletów na samolot?? oczywiscie nie za darmo dziekuje z góry za pomoc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 15:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 17:36  
Cytuj
Każdą kartą kredytową, która jest wypukła i ma trzycyfrowy numerek na rewersie, mniej więcej w okolicach białego paska, zapłacisz za bilety lotniczne (domyślam się, że chcesz kupić bilet przez internet). Nie ma tu znaczenia nazwa karty, czy bank przez który jest wydana. Jeśli kupisz bilety przez internet to na pewno jest to transakcja bezgotówkowa, czyli nie ponosisz żadnych kosztów jeśli spłacisz całość w okresie bezodsetkowym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 07:15  
Cytuj
No właśnie o to chodzi że tą karta w liniach lotniczych wizzair nie placisz oplaty jak chce zaplacić swoja to mi nalicza dodatkowo za 1 osobe 73 zł a ze musze kupic 6 biletów to stąd ta prośba na forum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 16:21  
Cytuj
Dzis kupowalem bilet na enterhnetie na samolot w easyjet, placilem karta visa electron,

Zadnych dodatkowych oplat nie placilem. Innymi kartami jak placisz to oplaty sa, a placac visa electron zadnych oplat dodatkowych niema

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 17:19  
Cytuj
RNI niestety w wizzair tak nie ma maja jakas pewnie umowe z Citi bankiem zeby wyrabiac te karty przy ktorych nie ma oplat.J ak cos to juz nieaktualne bo niestety musiałem dzis kupic i wydalem 440 zł wiecej placac master card taniej tez by było przelewem bankowym ale to min 14 dnii przed wylotemplacze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 23:22  
Cytuj
Andrea wejdz na www.mlecznepodroze.pl lub na www.fly4free.pl, tam na forum sa ludzie ktorzy maja ta karte i naleza do Wizz Xclusive Club. Popros kogos na forum, nie powinno byc problemu z zakupem biletu bez oplat dodatkowych.
Mam nadzieje ze info sie przyda, powodzenia ! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 07:36  
Cytuj
ok dziękuje nastepnym razem skorzystam pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »