NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Konto PayPal, Ktoś korzysta ?
Posty: 10
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 08:52  
Cytuj
Witam.
Chciałabym się zapytać czy ktoś może z was korzysta/jest posiadaczem konta PayPal ?
Mam kilka pytań odnośnie tego konta. Spotkałam się z niepochlebnymi opiniami w sieci i szukam kogoś na SM kto mógłby to zweryfikować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 08:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 09:13  
Cytuj
Kilkadziesiat zakupów w usa / europie / chinach i nic. Nie było problemów. Dodam że używam go bardzo długo bo pierwszy raz około 8 lat temu nie wie mczy juz sie paypalem nazywał ale mówie o tej samej firmie bo potem konto przeszł ona paypal automatycznie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 09:40  
Cytuj
Korzystam z konta Paypal od niedawna. Są dwie rzeczy które mi sie nie podobają. Pierwsza to że przelew z własnego konta na konto paypal trwa zbyt dlugoz na drugi dzień dopiero pojawiają sie pieniadze. A druga sprawa ,że wlauta w ciągu dnia się zmienia, nawet o 20 zł wiecej. Więc jeżeli chcesz wysłac w dolarach albo w euro to wpłać na konto paypal o jakieś 30 zł wiecej. Zeby nie dopłacac tak jak ja codziennie po 10 zł i zajeło mi to 3 dni bo za nim zaksiegowali to wlauta rosła w góre o następną dyche. A tak po za tym to wszystko ok osoba od ktorej kupowałam dostłą pieniadze pare minut po tam jak przelałam na konto sprzedającego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 16:07  
Cytuj
Anusia napisz jeszcze gdzie masz konto bo ja robiłem z inteligo i bylo od ręki

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 16:15  
Cytuj
Konto mam w PKO BP. Konto z ktorego przelewa się pieniadze na paypal musi byc tego samego wlsciciela wiec bez sensu jakbym specjalnie zakladala nowe konto bankowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 22:51  
Cytuj
A po co przelewać pieniądze na konto w Paypal'u. Lepiej płacić przez Paypal kartą kredytową, oczywiście jak ktoś ma, ale dzisiaj to nie problem ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »