NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Suzuki sv 650n,
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 20:37  
Cytuj
Witam wszystkich fanów motocykli zamierzam się z kupnem motoru Suzuki sv650n po 2004r może ktoś posiada taki lub ma znajomego z takim moto chodzi o porade co i jak przymierzyć się do niej z góry dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 20:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 16 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 18:58  
Cytuj
Witam nie wiem jak duże jest twoje doświadczenie motocyklowe i czego oczekujesz od maszyny powiem ci o moich odczuciach z jazdy sv650 Motocykl ze względu na swój silnik układ"v" ciągnie od samego dołu jest bardzo zwrotny idealny jeśli jest używany w mieście i na przelotowych trasach w dłuższe wyprawy robi się nie wygodny Nie jest specjalnie drogi w exploatacji części łatwo dostępne. Spalanie oscyluje w granicach 4,5-5l jeżeli mocno go kręcisz to może wchłonąć nawet 7l sam użytkuje motocykl suzuki jednak nie sv650 Ogólna ocena na 10--8umiech pozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 20:19  
Cytuj
to będzie mój pierwszy moto doswiadczenie prawie zero 7 lat temu mialem mz 150 przez kilka lat przejechane max 1tys km jezdzilem kilka razy banditem ale dla mnie za cięzki sie wydawał sv 50kg lzejsza i mysle ze mi spasuje ale nie mialem okazji jej ogladac dzieki za info i czekam na dalsze opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 16 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Sty 2012r. 21:07  
Cytuj
Jeżeli doświadczenie 0 to nie wiem czy nie za mocny sprzęt na 1 moto.Moim zdaniem na początek warto nabyć coś słabszego by wyrobić sobie pewne nawyki i technikę jazdy może pomyśl o suzuki gs 500?? Potrafi wybaczyć dużo błędów popełnianych przez młodych riderówumiechjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »