NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Wyburzenie Pałacu Kulturyi Nauki w Warszawie,
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 12:37  
Cytuj
Czy jest możliwe że to temat zastępczy, rzucony z premedytacją aby odwrócić naszą uwagę od ważnych obecnie spraw, łącznie z katastrofą smoleńską?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 12:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 13:12  
Cytuj
Raczej jest to temat zastępczy ale z naszymi politykami nigdy nic nie wiadomo.Jestem za wyburzaniem budynków zagrażających zawaleniem ale nie niszczenie dobrych,które mogą jeszcze służyć.Dar pomnik przyjaźni Związku Radzieckiego i tylko dlatego go burzyćzaklopotanyto tylko Polacy mogą wymyślić.To tak jakbym wyburzył ładny i nie zniszczony dom,który dostałem od przyjaciela,a z którym się pokłóciłem.Tak to przynajmniej rozumie,a Sikorski powinien się leczyć.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 13:39  
Cytuj
Mi akurat ten budynek się podoba z racji tego że nie jest nowoczesny i oszklony.Kogo obchodzi kto go podarował?? Ważne czyimi rękami był budowany.!! To taki podarunek na który wyłożyliśmy kasę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 13:44  
Cytuj
Pałace też nam się przecież kojarzą z feudalizmem, wyzyskiem, dziesięciną, a jednak ich nie burzymy tylko wykorzystujemy na muzea, zajazdy itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 13:49  
Cytuj
Temat wyburzenia Pałacu był już wałkowany kilka lat temu. Najpewniej jest to temat zastępczy, jeden z wielu.

Może chcą odwrócić uwagę od takich naprzykład chytry


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 13:55  
Cytuj
Pałac jaki jest taki jest, ale to symbol stolicy i nie powinniśmy go burzyć, to jest w sumie zabytek poprzedniej epoki socrealizmu umiech

Jeśli czujesz że w mediach jest za mało o smoleńsku to zawsze możesz wejść na gazete wolską, psychiatryk24 albo zależną.pl, tam wałkują ten temat jak Tesco - 24h na dobę, 7 dni w tygodniu świątek piątek i niedziela.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 15:29  
Cytuj
Nie wiem może się mylę ale chyba dalej jest to najwyższy budynek w Warszawie i jest mocno z nią kojarzony,czyli następny argument żeby zostawić go w spokoju.Ciekawe swoją droga kto ostrzy sobie zęby na ten plac?

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 15:59  
Cytuj
Sługusy medialne tuskaszenki mają cały zestaw tematów zastępczych, lub takich po których konkretny temat społeczeństwu na "zbrzydnąć"

- w temacie o smoleńsku zamieściłem cała listę mechanizmów manipulacji społecznej.

- adam - to nie jest najwyższy budynek w Waszawie - po prostu w jego poblizu nic wyższego nie ma.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 16:14  
Cytuj
Jak dla mnie to jest mi to obojętne czy go wyburzą czy nie.

Jeśli ktoś w to miejsce (a PKiN zajmuje go całkeim sporo) postawi kilka innych budynków czy jakiś inny obiekt przynoszący spore zyski tak stolicy jak i państwu to jestem za.

Ale raczej będzie stał i to długo.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
Sługusy medialne tuskaszenki mają cały zestaw tematów zastępczych, lub takich po których konkretny temat społeczeństwu na \"zbrzydnąć\".


Mi katastrofa smoleńska zbrzydła dzięki rzepie, felietonom Raffa Ziemniakowicza, gazecie wolskiej, zaleznej i całej reszcie tych "głosicieli prawdy".

To znaczy że wszyscy oni to "sługusy medialne tuskaszenki"?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 17:04  
Cytuj
No ciekawe kto wpadł na taki "cudowny" pomysł.
PKiN z tego co wiem to jest już zabytkiem, takim samym jak Wawel czy Zamek Królewski. A jeżeli jakiemuś pajacowi z Wiejskiej podczas majaczenia alkoholowego pojawiła się wizja opchnięcia działki w centrum wawy, to proponuję mu zacząć przebudowe stolicy od rozpieprzenia burdelu na Wiejskiej 4.
Poroniony pomysł.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 22:23  
Cytuj
Bartomix nasz kochany Sikorski i to już nie pierwszy raz próbuje.

Mirek777,a który jest najwyższy(miałem na myśli mierzony do czubka iglicy)?Pytam ze zwykłej ciekawości?

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2012r. 01:34  
Cytuj
co do Panów policjantów na forum (zadeklarowanych) albo puszczamy wodze fantazji albo puszczamy wodze osobistego samozadowolenia, albo nie piszemy kim jesteśmy albo piszemy kim jesteśmy naprawdę, albo zgłaszamy się jutro (bo to nie problem) i tłumaczymy tak na logicznych wzorcach się opierając z oczkami na dywan skierowanymi. Bo to nie o Panów polityków tu chodzi tylko o nas samych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2012r. 09:09  
Cytuj
Jak dla mnie jest to symbol stolicy i w du..ie mam ze go komunisci wybudowali

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2012r. 11:08  
Cytuj
Niestety - pomyłka - dar od sowietów nadal jest najwyższy (231m)
Drugi jest Warsaw Trade Tower 208m (myślałem, że to właśnie ten jest najwyższy)

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2012r. 12:19  
Cytuj
Zaciekawiłeś mnie,a nie odpisałeś,to zacząłem szukać sam i znalazłem to http://www.budow(...)awie,162 ale nie wiem czy to jeszcze aktualne bo dosyć stare(2007)

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »