NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
studniówki-sukienki,
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 17:40  
Cytuj
Nie będe wspominała tu o Panach bo im nie ma co zarzucić. Temat tyczy się "pań". Pisze Pani z małej bo według mnie żadna szanująca się osoba(dziewczyna) nie świeci tyłkiem na takich imprezach. A więc czy widzicie w czym idą wasze dzieci na 100, czy dobieracie im sukienke? Długość. Z tego co widze na zdjęciach to połowa dziewczyn świeci tyłkiem bo ich sukienka kończy się ledwo za nim. Jakie jest wasze zdanie ? owszem wiem długie wyszły z mody ale żeby ąż tak krótkie troche przesada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 17:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 18:08  
Cytuj
Wybór sukienki na studniówkę to ciężka decyzja. Jakoś długie zupełnie do mnie nie przemawiają. Jeszcze tez zależy od wzrostu..bardzo niskim dziewczynom może nie pasować. Lekko przed kolanko ew. do kolan wydaje się być odpowiednim rozwiązaniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 18:25  
Cytuj
A dlaczego przesada ?
Niech idzie jak się jej podoba jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 19:19  
Cytuj
Znając moją córkę, to na studniówkę pójdzie w glanach uśmiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 15 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 20:25  
Cytuj
Niektórym pannom zależy tylko na przyciągnięciu uwagi facetów swoim wyglądem, a wiadomo, że faceci lecą na kawałek ciała.
Poza tym jakie "panie", przecież to małolaty jeszcze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 20:44  
Cytuj
Hahaha nie wiem gdzie Ty te niby zdjecia widzialas z świecącymi tyłkami ; )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 22:15  
Cytuj
Hunter, mogę Ci takowe podesłać z mojej studniówki, tylko niechaj przywiozę do obecnego miejsca zamieszkania płytę ze zdjęciami.

Co do sukienek, to uważam, że te nie zakrywające 3/4 uda po prostu nie powinny przejść. To jest przecież bal, a nie walki kur w planecie, więc strój galowy powinien obowiązywać. Jeśli ktoś nie wie, jaki to, wujek google podpowie.

"niech idą jak chcą"? - dziewczyny z pewnymi wpojonymi wartościami nie będą nawet chciały (zbyt)krótkich kiecek na siebie włożyć, jednak kiedy padają takie słowa - to już za późno na wychowanie.
Bo, wybaczcie za określenie, ale jak taka dziewczyna się schyli, to można spokojnie przeprowadzić w większości przypadków badanie ginekologiczne. Niestety, takie są teraz realia i promowane wartości, że to nie uchodzi za nic złego.

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 22:45  
Cytuj
Sory, ale nie wierze Ci, że tak było ; )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 00:00  
Cytuj
Z jednej strony bardzo mi z tego powodu wszystko jedno, a z drugiej żałuję, że nie mam żadnych zdjęć z mojej studniówki obecnie na kompie. Bo naprawdę teraz dziewczyny nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji.

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 00:27  
Cytuj
CYTAT
Co do sukienek, to uważam, że te nie zakrywające 3/4 uda po prostu nie powinny przejść. To jest przecież bal, a nie walki kur w planecie, więc strój galowy powinien obowiązywać. Jeśli ktoś nie wie, jaki to, wujek google podpowie.


A co to pogrzeb jakiś ?

CYTAT
Pisze Pani z małej bo według mnie żadna szanująca się osoba(dziewczyna) nie świeci tyłkiem na takich imprezach

Jak ma czym - niech świeci. Zazdrościsz ?

CYTAT
Bo naprawdę teraz dziewczyny nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji.


To chyba ma być zabawa ?

CYTAT
Niestety, takie są teraz realia i promowane wartości, że to nie uchodzi za nic złego.


A kiedyś, za głoszenie, że ziemia jest okrągła palono na stosie ...
Skończmy z takimi bezsensownymi porównaniami kiedyś i teraz ...
Świat idzie do przodu. Nie będziemy żyć w szałasie tylko dlatego, że kiedyś nie znali cementu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 09:42  
Cytuj
pomijając fakt pokazywania czy nie, bo to akurat najmniej mnie interesuje, to patrząc na sukienki jakie są dostępne w skelpach- straszna bieda satynka, kryształki, gorsety okropne!!!i te kolorki bleh

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 10:43  
Cytuj
Alleluja Mufka się znalazła. Studniówka zabawa zabawą ale te dzisiejsze małolaty nie zawsze mają wyczucie smaku jeśli chodzi o strój. Czemu nie krótka sukienka jak najbardziej ale pomiędzy tandetą a dobrą prezencją jest cienka nić umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 10:49  
Cytuj
Wiesz, że kicz i tandeta to dość subiektywne odczucia ?

Czy myślisz, że jak Tobie (jako matce) będzie się suknia podobać to będzie wszystko ok ? Czy to jest najważniejsze ?

A zatem kup córce suknię jaka Ci się podoba, ubierz ją w to i bądź szczęśliwa good Masz sukienkę jaką chciałaś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 10:53  
Cytuj
Krótka sukienka dekolt wszystko pięknie.. sukienka może być mini ale tylko żeby dupa jej nie wyszła bo wtedy sobie taka osoba robi wstyd nie rodzicom. To ona pójdzie do szkoły i to na nią uczniowie i nauczyciele patrzą ;) Dziewczyny jak i Faceci czasem zapominają ,że sami pracują na swoją opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 13:01  
Cytuj
CYTAT
A co to pogrzeb jakiś ?

Na pewno nie kurwiteka.

CYTAT
Jak ma czym - niech świeci. Zazdrościsz ?

No tak, bo świecenie tyłkiem jest teraz takie popularne. Tylko to jest po prostu NIESMACZNE.

CYTAT
To chyba ma być zabawa ?

Zabawa zabawą, ale trzeba mieć nieco świadomości

CYTAT
A kiedyś, za głoszenie, że ziemia jest okrągła palono na stosie ...
Skończmy z takimi bezsensownymi porównaniami kiedyś i teraz ...
Świat idzie do przodu. Nie będziemy żyć w szałasie tylko dlatego, że kiedyś nie znali cementu.

Tak, świat idzie do przodu, tylko niektórzy nie zauważają, co jest dla nich dobre, a co nie.

Jak wcześniej pisał dcb, linia jest bardzo cienka, a patrząc po stalowowolankach - wyczucie smaku mają kiepskie. Bardzo kiepskie. A widać to na ulicach, kiedy paradują w słabych jakościowo ciuchach (na dodatek źle dobranych) uważając się za panie wszechświata a zamiast nutellę jeść - nakładają ją sobie na twarz. (kto ogarnięty ten zrozumie)
O braku dbania o zdrowie już nie wspomnę ;)

Tym kończę moją z wami dyskusję, z mufką szczególnie, bo widzę, że już próbuj mnie do swojego poziomu sprowadzić. Nie dam się tak łatwo. ; )
Dostrzegając jego brak, życzę rozsądku na dalszej drodze życia. ;]

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
Jak wcześniej pisał dcb, linia jest bardzo cienka, a patrząc po stalowowolankach - wyczucie smaku mają kiepskie. Bardzo kiepskie. A widać to na ulicach, kiedy paradują w słabych jakościowo ciuchach (na dodatek źle dobranych) uważając się za panie wszechświata a zamiast nutellę jeść - nakładają ją sobie na twarz. (kto ogarnięty ten zrozumie)
O braku dbania o zdrowie już nie wspomnę ;)


Ciekawe skąd takie nawyki mają ? Może z domu ?
Myślisz, że nagle jakąś partyzantką przed studniówką coś zmienić się da ? Trzeba było wpajać odpowiednie wartości wcześniej. Teraz się możecie patrzyć i podziwiać co wychowałyście - i mieć pretensję tylko do siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 14:44  
Cytuj
I wyszło szydło z worka mufka wyssałaś głupote wraz z mlekiem matki ;) masz racje jeśli Cie nie wychowali a sama zmienić się nie chcesz to już taka będziesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »