NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Konto w banku - gdzie?, gdzie założyć sobie konto osobiste?
Posty: 4
Dołączył: 19 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 21:43  
Cytuj
ja polecam, jak kilku forumowiczów wyżej, Aliora ;)
przede wszystkim za darmo bankomaty i przelewy, kody smsami na telefon, dodatkowo rachunek brokerski (jak kogoś interesuje) za darmo, pełna obsługa przez internet, do oddziałów w zasadzie się nie chodzi i to wszystko za 5zł na m-c, dodatkowo lokata nocna i nie chodzi oto żeby na niej oszczędzać ale jeśli się ma jakieś pieniądze na sprawy bieżące na koncie to one sobie po prostu w nocy rosną (połowa z nich będąc ścisłym ;)), dodatkowo przelew natychmiastowy (do obcych banków oczywiście) 1 zł za każde 1000zł przelewu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 21:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 06:56  
Cytuj
Też polecam Aliorka, jestem zadowolonym klientem od samego początku. Dla osób które dużo płacą kartą polecam również kartę kredytową z cashback - bank "dzieli się" prowizją. Od każdej transakcji bezgotówkowej klient dostaje zwrot 1% wartości transakcji. Oczywiście karta kredytowa wymaga odpowiedzialności podczas używania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 07:14  
Cytuj
Polecam Multibank. Jest u nas oddział. Wpłatomat całodobowy - brak prowizji przy wpłatach, 0 zł za przelewy przez internet. Bankomaty bez prowizji. Mam tam konto osobiste od 4 lat i jestem bardzo zadowolona. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 07:35  
Cytuj
AliorBank, wszystkie bankomaty za darmochę. Przelewy też mnie nie kosztują. Wszysko przez neta. W banku się pokazuję tylko jak mam gotówkę do wpłacenia.

Bardzo mało papierów do wypełniania co jest dla mnie dużym plusem bo brzydzę się wielokrotnym podpisywaniem jakichkolwiek papierów a urzędowych to już nienawidzę.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 10:38  
Cytuj
A ja polecam zdecydowanie ING.Mam tam konto już 3 lata i za prowadzenie konta nie zapłaciłem jeszcze ani grosza.Wystarczy zrobić zakupy kartą za min.100 zł co w dzisiejszych czasach trudne nie jestumiechBankomaty wszystkie za darmo , przelewy też 0 zł.Ponadto jest wpłatomat czynny całą dobę...Porównywałem oferty z innymi bankami i ten w rankingu wypadł najlepiejumiech

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »