NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
taniec na rurze- gdzie?,
Posty: 1
Dołączył: 12 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 02:23  
Cytuj
gdzie w stalowej lub okolicach można sie nauczyc tańca na rurze? dzwoniłam do merenge i just dance ale tam nie ma... a walentynki niedługo... :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 02:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 06:36  
Cytuj
//moderowano/ - zubrstw - Post nie na temat, masz pisać głupio nie pisz wcale. Mowa jest srebrem a milczenie złotem.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 14:44  
Cytuj
//moderowano/ - zubrstw - Post nie na temat, masz pisać głupio nie pisz wcale. Mowa jest srebrem a milczenie złotem.

 
 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 14:47  
Cytuj
w Stalowej Woli jest ciemnota i myślę ,że kurs Pole dance to w większych miastach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 14:49  
Cytuj
http://www.mdance-studio.pl/aktualnosci/promocja-weekendowe-pole-dance-dla-poczatkujacych,art33/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 15 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 14:58  
Cytuj
//moderowano/ - zubrstw - Post nie na temat, masz pisać głupio nie pisz wcale. Mowa jest srebrem a milczenie złotem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
gdzie w stalowej lub okolicach można sie nauczyc tańca na rurze? dzwoniłam do merenge i just dance ale tam nie ma... a walentynki niedługo... :/


w burdelu a gdzie nibygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 15:50  
Cytuj
//moderowano/ - zubrstw - Post nie na temat, masz pisać głupio nie pisz wcale. Mowa jest srebrem a milczenie złotem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 16:20  
Cytuj
//moderowano/ - zubrstw - Post nie na temat, masz pisać głupio nie pisz wcale. Mowa jest srebrem a milczenie złotem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
w_k
w_k
w_k
Posty: 50
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 22:42  
Cytuj
//moderowano/ - zubrstw - Post nie na temat, masz pisać głupio nie pisz wcale. Mowa jest srebrem a milczenie złotem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 23:22  
Cytuj
Ehh ciemnogród u nas i tyle. Rura to burdel, widać nie dorastamy cywilacji do pięt

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2012r. 01:25  
Cytuj
//moderowano/ - zubrstw - Post nie na temat, masz pisać głupio nie pisz wcale. Mowa jest srebrem a milczenie złotem.

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sty 2012r. 07:19  
Cytuj
Zajrzyj tam > http://www.clubolimp.pl/praca_pl.htm

Nie chodzi mi o to abyś zaczeła tam pracować lecz o to zdanie... "[...] W takim przypadku w naszym klubie pracuje choreograf od tańca erotycznego i pilona (rura). "

Zawsze możesz zadzwonić i powiedzieć co i jak myślę, że jest możliwość nauki takiegoż tańca.

Pozdrawiam

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sty 2012r. 07:27  
Cytuj
//moderowano/ - zubrstw - Post nie na temat, masz pisać głupio nie pisz wcale. Mowa jest srebrem a milczenie złotem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2012r. 22:29  
Cytuj
Zawsze można się uczyc dla samej siebie lub dla jednej wybranej osoby umiechto uczy wiele rzeczy ... miedzy innymi pewnosci siebie czego brakuje naszym kobietom polskim jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2012r. 23:47  
Cytuj
Nie rozumiem dlaczego wszyscy dostali czerwone pały do dziennika.
Jaki temat, takie odpowiedzi,choć myślę,że były bardziej błyskotliwe,niż samo zapytanie.
Chciałam dziewczynę nauczyć co nieco , a mnie zmoderowanoumiech
W sumie może i słusznie, bo zabrzmiało to jak kryptoreklama chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 00:09  
Cytuj
Czekoladko... ten portal ideami i poglądami zmierza ku opoka.pl Zabronione jest użycie słów powszechnie uważanych za gorszące czyli rura, burdel itp. Poziom pytającego jest równy poziomowi moderującego.
Kolega Żubr zapomniał jak nie tak dawno przywłaszczył cudze mienie w postaci kontenera na śmieci, wsiadł do niego niczym berbeć w kaczuszke na Wesołym Miasteczku i rozbijał się nim niczym Kubica na schodach. Ot taki psikus na poziomie.

Co do Twojej osoby... możesz się reklamować ale bez użycia zwrotów które naruszają wartości moralne i religijne Żubra. Możesz ogłosić wszem i wobec "Udzielę korepetycji z zakresu ruchów zmiennych oraz kinetyki wszelkich części ciała pod wpływem dowolnej muzyki przy użyciu metalowego walca o średnicy ok. 10 cm i grubości ścianki ok. 4 mm, umiejscowionego pionowo oraz zabezpieczonego chromowaną rozetą zarówno do podłoża jak i sufitu poprzez kołki rozporowe 12x180" Wtedy będzie cacy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 00:19  
Cytuj
Nie mogłabym tego lepiej ująć,choć zabrakło jednego ważnego akcentu ,a mianowicie-klucza dynamometrycznego,o którego zaletach był już nie jeden wątek umiech tak więc ...do podłoża jak i sufitu poprzez kołki rozporowe 12x180 , dokręconego tymże kluczem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 02:55  
Cytuj
zubrstw moderatoru, chyba ci zal dupeczke scisnal ze oferuje kobiecie pomoc mlotek

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 10:16  
Cytuj
I co zrobić, wpadł pomoderowal bo to nieładnie i co zrobić. Gdybym chciał to 80% postow by powylatywało z różnych tematów bo nie na temat. Szkoda gadać i przepraszam za Mistrza ortografii

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 11:11  
Cytuj
CYTAT
I co zrobić, wpadł pomoderowal bo to nieładnie i co zrobić. Gdybym chciał to 80% postow by powylatywało z różnych tematów bo nie na temat. Szkoda gadać i przepraszam za Mistrza ortografii



zawsze mozna zajac sie oprawa graficzna, pisaniem artykulow (ktore tez swoja droga pozostawiaja wiele do zyczenia, nie tylko merytorycznie ale i gramatycznie i stylistycznie), miast szargac swoje zszargane juz nerwy moderujac forum - kazde forum w sieci ma taka specyfike

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 11:24  
Cytuj
Wchodzi przypadkowy gosc bo zna sie na temacie tanca... i co ? Widzi 8 tych samych zdań na czerwono... ŻUBR przejmujesz sie za bardzo rolą. Tak samo jak na stalowym tak i na miescie. Temat jest do wyrzucenia przez moda, ktory jak to z zarzadu kolega Jacek napisał .. wpadł nie pomyslal i poszedł.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 11:54  
Cytuj
bo to taki doskoczny cenzor. To forum schodzi na psy invx z roztrojeniem jaźni, żubr pseudo ortograf

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 12:02  
Cytuj
Na forum dotarła komuna i czerwoni rzadza jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2012r. 12:47  
Cytuj
Niesamowity taniec na rurze http://www.zajaw(...)-talent/

A moze, zasady rugby przedstawione w piękny sposób http://www.zajaw(...)-sposob/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »