NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Miłość analna !!, Jak przekonac swoja kobiete do sex-u analnego??
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 16:29  
Cytuj
Moja kobieta niechce sie przekonac abym ja zaspokoił analnie czyli pobawil sie pupcią, co mam zrobic ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 16:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 16:34  
Cytuj
Super z ciebie facetok

Wszystkie zachcianki twojej kobiety będziesz tak konsultował na publicznym forum?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
Moja kobieta niechce sie przekonac abym ja zaspokoił analnie czyli pobawil sie pupcią, co mam zrobic ??


Niech ona pobawi się Twoją wtedy zrozumiesz dlaczego nie chce...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 16:42  
Cytuj
Dupa to jest za przeproszeniem od srania a nie od ruchania...nie dziwie się twojej dziewczynie/żonie, że się na to nie godzi.. A może ty spróbujesz miłość analną ze swoim kolegą i powiesz czy to jest takie przyjemne jak myślisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 16:50  
Cytuj
Ale wszedzie pisza jaki to fajny sex analny, jakie to urozmaicenie w pożyciu i nie jest to zadne zboczenie, tak mowia i pisza wszyscy seksuolodzy, wiec ja sie pytam jak namowic partnerke do tego typu sexu ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 16:55  
Cytuj
Zajebisty temat, zaraz chyba zrobię printscreena tej dyskusji i wrzucę na kwejka smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
Zajebisty temat, zaraz chyba zrobię printscreena tej dyskusji i wrzucę na kwejka smiech2.



Poczekaj na rozwój sytuacji, myślę że to jeszcze nie koniec. A może być tylko lepiejumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 16:58  
Cytuj
No właśnie skoro tak wszyscy mówią, że taki fajny to zacznij sprawdzanie i eksperymentowanie od siebie, a nie od bogu ducha winnej kobity. A jak ci ktoś powie, że strzelić se w łeb to też takie fajne i dobre dla pożycia to będziesz chciał spróbować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:01  
Cytuj
Ona taka nie jest niewinna umiech ale nieche uparla sie i nie, ja prosze doswiadczonych o rade jak zachecic do nowych doznan cielesnych ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:06  
Cytuj
CYTAT
Ale wszedzie pisza jaki to fajny sex analny, jakie to urozmaicenie w pożyciu i nie jest to zadne zboczenie, tak mowia i pisza wszyscy seksuolodzy, wiec ja sie pytam jak namowic partnerke do tego typu sexu ??


sciana
Potrafiłeś znaleźć informacje że "dupcenie w kakałko" jest fajne a informacji jak do tego namówić partnerkę nie potrafisz znaleźć?smiech2

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:07  
Cytuj
CYTAT
Moja kobieta niechce sie przekonac abym ja zaspokoił analnie czyli pobawil sie pupcią, co mam zrobic ??


Przyszło Ci na myśl, że może jej to wcale nie sprawia przyjemności ?
Przeczytałem kiedyś, że od analu zwieracze są słabsze. Tak w ogóle, to ból musi być potworny przy tego typu zabawach. co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:11  
Cytuj
Nie znalazlem informacji, ale wiem, moze kupie jej czekolade albo ptasie mleczko wedla bo lubi i sie zgodzi !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
Nie znalazlem informacji, ale wiem, moze kupie jej czekolade albo ptasie mleczko wedla bo lubi i sie zgodzi !!

Kup sobie batona z orzechami (tylko nie mielone) i wsadź sobie w D**ę kilkakrotnie, jak go potem zjesz, to myślę,że się przekona umiech
Po takim wyczynie na pewno się zgodzi ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:25  
Cytuj
CYTAT
Nie znalazlem informacji, ale wiem, moze kupie jej czekolade albo ptasie mleczko wedla bo lubi i sie zgodzi !!


no chyba p...olnę good

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 20 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
Dupa to jest za przeproszeniem od srania a nie od ruchania...
Idąc tym tokiem myślenia mogę śmiało napisać,że usta są od jedzenia, więc dlaczego większość facetów chce,żeby dziewczyna robiła im lody ? umiech mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:29  
Cytuj
CYTAT
Moja kobieta niechce sie przekonac abym ja zaspokoił analnie czyli pobawil sie pupcią, co mam zrobic ??


No niektórzy to mają rzeczywiście problemymlotek

Złota zasada - zasady ustala ten,kto ma złoto
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:35  
Cytuj
Mysle, że z lodem w zimie bedzie problem ale ta czekolada moze ja przekonac tak mysle, !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:36  
Cytuj
Oł maj gat. Stary, co to jest miłość analna? Ojciec Cię darzył taką miłośią? Chcesz kobietę stuknąć w tyłek ale nie wiesz jak i pytasz nas, starych doświadczonych ruchaczy. Po pierwsze primo - odpowiedź nasza brzmi: Stuknij się w łeb.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 20 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:45  
Cytuj
Przecież widać,że on robi sobie jaja ;) raczej nikt na poważnie nie będzie chciał swojej kobiety przekonać do ' dania dupy' czekolada czy ptasim mleczkiem .. smiech2 ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:47  
Cytuj
a czym mam przekonac, nikt nie daje mi podpowiedzi?? nie lubicie analku ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:50  
Cytuj
:szok:Ręce mi opadły na podłogę... Może fora pomyliłam?

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:55  
Cytuj
A możesz napisać ile masz lat i czy sam tego już próbowałeś (tj czy ktoś Cię może w ten sposób teges albo ty kogoś ) chytry bo nie wiem co Ci doradzić......a ta porada w zależy od wieku bo nie wiem na ile się mam posunąć chytry

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 18:00  
Cytuj
nie probowalem tylko wyczytalem i koledzy mowili ze fajnie jest analnie dojsc tylko dziewczyna nie chce sie zgodzic i mam jeszcze pytanie czy mam to robic w gumce czy bez gumki ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 18:00  
Cytuj
good

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 7 Sty 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 18:04  
Cytuj
Seks analny jest najmniej popularną praktyką seksualną, jednak może być jedną z tych, które dadzą najwięcej przyjemności. Przez większość ludzi jet traktowany jako tabu z tego powodu, że uważany jest za nieczysty, niehigieniczny i bolesny. W rzeczywistości jeśli jest prawidłowo odbywany, seks analny może stać się regularną i satysfakcjonującą częścią życia seksualnego.

Seks analny jest wielką przyjemnością dla mężczyzn, gdyż gwarantuje bezpośrednia stymulacją prostaty, która jest położona kilka centymetrów za ścianą odbytnicy. U kobiet uczucie przyjemności pochodzi z uciskania wnętrza odbytnicy oraz z drażnienia wrażliwych zakończeń nerwowych znajdujących się wokół odbytu. Ponadto wiele osób podnieca się na sam fakt uczestniczenia w tak wyuzdanych praktykach seksualnych.

tak pisza profesorowie i komu wierzyc??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »