NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
pphu \"KORA\" s.c. Nisko, pphu \"KORA\" s.c. Nisko
~~vitao
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 22:48  
Cytuj
Witam,
chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was zamawiał w tej firmie drzwi z montażem. Jak wygląda to wszystko po zakończeniu z waszej strony koszty obsługa itp itd umiech czekam na wasze opinie z góry dzięki

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 22:48  
Cytuj

 
 
 
 
~~urwis
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 23:38  
Cytuj
no witam, ja mam od nich 4 drzwi(2 zewnętrznych)i powiem Ci że nawet nawet. od samego początku obsługa bardzo miła, montaż też bez zastrzeżeń. A drzwi jeszcze sie nie rozsychają (3 lata)i mam nadzieję że jeszcze długo powiszą. także ja nie narzekam. ale u mojego sąsiada wstawiali drzwi zew i on podał im żłe wymiary bo się futryna nie zmieściła i przyjechali drzwi zostawili i pojechali i jak sobie wykuł otwór taki jak ma byc to przyjechali i wstawili także trzeba najpierw dobrze pomierzyc. raz już ich regulowałem ale to żaden problem te zawiasy mają regulacje we wszystkich płaszczyznach kluczem imbus także jak cena i model odpowiada to ja polecam

 
 
 
 
~~kimi
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 20:41  
Cytuj
Wszystko cycuś glancuś jak pisze Urwis. Mam od Nich prawie wszystkie drzwi w domu. Był tylko jeden defekt datę montażu trzykrotnie mi odłożono na póżniejsze terminy.

 
 
 
 
~~kajus
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
Wszystko cycuś glancuś jak pisze Urwis. Mam od Nich prawie wszystkie drzwi w domu. Był tylko jeden defekt datę montażu trzykrotnie mi odłożono na póżniejsze terminy.


No tak. Towar mają dobry, ale niedotrzymane terminy i zwodzenie klienta... Opanowali do perfekcji.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »