NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Nepotyzm w stalowo5wolskim gimnazjum,
Posty: 3
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 20:12  
Cytuj
osoby odpowiadające za kierowanie jednostkami publicznymi traktują swoje miejsce pracy jak prywatny folwark.

moderowano - nie piszemy z caps lockiem - anulk@

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 20:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 21:25  
Cytuj
Nobel dla kolegi za odkrycie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2012r. 21:52  
Cytuj
tzn? kogo masz konkretnie na myśli?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 18:05  
Cytuj
Osoby znające sytuację dobrze wiedzą bez podawania nazwisk..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 18:35  
Cytuj
CYTAT
Osoby znające sytuację dobrze wiedzą bez podawania nazwisk..


"Osoby znające sytuację" nie muszą też szukać informacji o niej na forum. jeżeli chcesz się podzielić informacją, to się podziel. jeżeli nie, to po co zakładasz temat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 18:53  
Cytuj
nepotyzm i plecy w stalowowolskim szkolnictwie to skandal, sama chodziłam za pracą i na 8 czy 9 placówek przedszkolnych i szkolnych od kilkunastu lat nie ma wejścia jesli jest to tylko z polecenia, głosowałam na pana Ślęzaka mając nadzieję że z tym skończy byłam nawet w wydziale edukacji gdzie pani powiedziała że nie ma szans na prace i nie ma co nawet składac podania bo od kilku lat nie ma mozliwości więc ja się pytam: nie ma zadnych rotacji??? ciąż, macierzyńskich, wychowawczych dlaczego W Stalowej Woli szansę na pracę w szkolnictwie maja ludzie z plecami albo z polecenia albo członkowie rodziny, czy to się kiedys skończy??????? pracuję w innym większym mieście i w ciągu pólrocza była juz ciąża , macierzyńskie itp,nie ma mowy o zatrudnianiu po znajomości bo naczelnik w wydziale oswiaty trzyma wszystko w twardych rekach jak opowiadam jak wyglada sytuacja w Stalowej Woli to dla nich jakiś kosmos...Mam nadzieje,że kiedyś sprywatyzują placówki przedszkolne w stalówce a wtedy nie bedzie kolorowo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 23:12  
Cytuj
Zwróciłem uwagę na konkretny przypadek, który jest mi dobrze znany, jestem przekonany iż taka "tradycja" funkcjonuje w wielu stalowowolskich instytucjach: US, ZUS, UM itp.
Płacę podatki i wymagam aby placówki, które dzięki nim funkcjonują były zarządzane w sposób profesjonalny przez kompetentne kierownictwo. Nie może być tak, ażeby obowiązki były stosowane wobec kadry pracowniczej z pominięciem osób z powiązaniami rodzinnymi..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 17 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 07:49  
Cytuj
Nepotyzm w każdym gimnazjum! Zapraszam do Gimnazjum nr2 - tu jest dopiero nieudacznik i to jak długo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »