NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
dobry adwokat, sprawy gospodarcze
Posty: 7
Dołączył: 27 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2012r. 10:57  
Cytuj
Witam gorąco ! Proszę o pomoc Państwa w znalezieniu dobrego adwokata od spraw gospodarczych.Jeśli ktoś ma takie doświadczenie w tej sprawie to proszę o podpowiedz. Z góry dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2012r. 10:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2012r. 12:00  
Cytuj
Siema. Jeśli chodzi o sprawy gospodarcze to powiem ci tak. Zależy co ci prokurator krzyczy, oraz czy jesteś już karany czy działasz jako recydywa, lub czy to twój pierwszy występek. 2 sprawą to jest to czy zajmuje się tym Stalowowolska prokuratura rejonowa czy już wyżej jakaś okręgówka. Powiem ci tak. Jeżeli nie masz dużo pieniędzy to proponuję Augustyna. Ma siedzibę na białych blokach. Tyle że sprawa ma się z nim tak. Bierze nie dużo ale coś za coś. On ci może dobrze zbić np z 2 lat czy 3 które prokurator krzyczy do najwyższych możliwych zawiasów. Jeżeli działałeś sam to na twoje szczęście bo mozesz iść na DPK czyli dobrowolne poddanie się karze co jest dobrym atutem dla sędziego/i Jeżeli działałeś sam to wystarczy ci Augustyn. Oczywiście gdy jest to twój pierwszy występek. Przy poważniejszych sprawach polecam Fortunę albo Czecha (więcej sobie wołają). Z mojego założenia gdy masz poważną sprawę czyli działałeś w kilku itp. (co wiąże się już jak wiadomo z lojalnością wobec kolegów) Weź adwokata z innego miasta. Więcej za to zapłacisz ale jak chyba sam wiesz w Stalowej adwokaci prokuratorzy i sędziowie praktycznie wszyscy się dobrze znają, i taki adwokat z innego miasta będzie bardziej walczył. To wszystko zależy co chcesz osiągnąć w swoim procesie. Zawiasy czy uniewinnienie hehe umiech Poza tym wszystko tak naprawdę zależy na jakiego sędziego trafisz. Np kiedyś w Stalowej była świetna para - prokurator Ogórek i sędzia Olechowski, którzy chyba ustanawiali zakłady że najwięcej osób wsadzą w puchę umiech na szczęście ich już nie ma. Chociaż jeżeli chodzi o ciebie i teraz piszesz zamiast siedzieć w areszcie śledczym na załęskiej to chyba nic bardzo poważnego więc bierz Augustyna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 10:18  
Cytuj
Dzięki za podpowiedz,ale ja nie szukam adwokata od spraw karnych dylko gospodarczych.Jeśli ktos zna proszę o podpowiedz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 8 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 16:27  
Cytuj
Prawo gospodarcze to szeroka gałąź, napisz dokładnie o jaki zakres przedmiotowy ci chodzi to może pomogę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 17:19  
Cytuj
Witam, działalność gospodarcza, rozliczenia kontrachentów, umowy najmu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2012r. 20:43  
Cytuj
mec. Dariusz Czech na białych blokach. Były prokurator.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 10:39  
Cytuj
Czy jeszcze ktoś wyrazi swoje opinie na temat dobrego adwokata od umów dzierżawy, działalność gospodarcza, będę bardzo wdzięczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 10:37  
Cytuj
Szymon14 dzięki za podpowiedz, czyli pan mec.Czech jest godny zaufania jeśli chodzi o moje sprawy.Może ktoś jeszcze wyrazi swoje opinie i doświadczenia na ten temat. Z góry dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 4 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2012r. 15:26  
Cytuj
Antoni słyszałem że od tych spraw jest w St.W bardzo dobra pani adwokat ale nazwiska nieznam,moż ktoś ci pomoże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 10:19  
Cytuj
ja niepolecam pana CZECHA ale miałem stycznosc z panem Fortuna i w tych sprawach jest dobry i p.Augustyn a pan CZECH to tylko wie jak cene wystawic ale niejest dobry byłem u niego i nic mi niepomógł wiec FORTUNA LUB AUGUSTYN

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 12:42  
Cytuj
Dzięki wielkie , a może ktoś jeszcze wyrazi swoje opinie i doswiadczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 13:47  
Cytuj
Czy tylko Czech jest w Stalowej? Sądzę że są lepsi profesjonaliści.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 13:55  
Cytuj
potrzebujesz adwokata, który będzie Cie reprezentował w sądzie? bo jeśli oczekujesz porady to w sprawach gospodarczych prawnicy i księgowi a najlepiej dwa w jednym radzą sobie świetnie

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 17:47  
Cytuj
Potrzebuję prawnika do sądu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2012r. 08:49  
Cytuj
tak jak pisałem wczesniej ze fortuna i augustyn moze drogie sa ale skuteczni na dzien dzisiejszy sprawe mi prowadzi fortuna i szybko i skutecznie wiec ja polecam tych adwokatów podobno agnieszka derylak jest tez dobra i barbara samek ale w rozwodach a fortuna i augustyn we wszytskim sa dobre wiec wybur nalezy do ciebie .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 15:39  
Cytuj
A daj spokój //moderowano. Pojęcia o niczym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 15:53  
Cytuj
Osobiście polecam mec. Jagiełło z Niska. Młody i ambitny!ok

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 15 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
Osobiście polecam mec. Jagiełło z Niska. Młody i ambitny!ok

O właśnie!
Zaglądnij do niego,nic nie stracisz a możesz jedynie zyskać.Namiary znajdziesz w necie.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą.Najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 3 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 23:21  
Cytuj
A co sadzicie o adwokacie BARTŁOMIEJ DUDA z niska czy jest dobry w rozwodach prosze o opinie wiem ze Fortuna i Augusyn sa dobrzy a czy bartłomiej Duda czy jest dobry ???????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 23:53  
Cytuj
Augusyn to raczej do rozwodów się nie nadaje;/

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2012r. 23:21  
Cytuj
Trzymajmy się tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 11:04  
Cytuj
polecam http://www.krzysztofbednarz.pl/ niech nikt nie uzna to za reklame , powiem tylko ze fajny gosc i wszystko mozna z nim zalatwic goodna pewno lepszy niz ci starzy wyjadaczeok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
polecam http://www.krzysztofbednarz.pl/ niech nikt nie uzna to za reklame , powiem tylko ze fajny gosc i wszystko mozna z nim zalatwic goodna pewno lepszy niz ci starzy wyjadaczeok

W pełni się zgadzam z jacek298 !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 3 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2012r. 17:03  
Cytuj
trzymamy sie tematu wiec pytam czy Bartłomiej Duda jest dobrym adwokatem chyba chodzi o adwotaka a nie posła :::

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2012r. 17:12  
Cytuj
Napisz dokładnie o co chodzi, co z tą umową najmu (dzierżawy)

Rozglądnij się raczej za radcą prawnym, jeśli nie jest to sprawa karno lub karno-skarbowa, niz za adwokatem. Radca prawny zajmuje się w 99% sprawami gospodarczymi, a adwokat niekoniecznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »