NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
E-papieros,
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 12:30  
Cytuj
Witam. Szukam sklepu w Stalowej w którym mogłabym nabyć e-papierosa. Jest to pierwszy jaki bym kupiła i chciałabym się dowiedzieć czym się kierować przy zakupie, może ktoś korzystał, czy to rzeczywiście pomaga w rzuceniu palenia, czy jest tańsze itp. ? Dziękuję za odpowiedzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 12:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 12:54  
Cytuj
Osobiście nie palę papierosów, ale niedawn wujek poprosił zebym mu kupił e-papierosa. Tak też zrobiłem, ale skończyło się tak, że wujek po 3 dnich wrócił do tradycyjnych papierosów. Jeśli chodzi o walory "smakowe" to ciężko powiedzieć, bo jak powiedziałem nie palę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 13:19  
Cytuj
Zauważyłam także , że ceny na allegro wahają się od 30 do 300 złotych, jaka jest różnica między nimi ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 15:02  
Cytuj
Dużo osób chwali sobie tabletki Tabex... Ja właśnie od dziś znowu zaczynam je brać oby mnie nikt nie wkurzył jezyk Z 3 m-ce temu brałam, jak paliłam to miałam odruch wymiotny umiech Oj jak się nie ma motywacji to ciężko jest umiech Kiedys e-papierosy były w Kauflandzie (dawno nie byłam). Jak się nie ma silnej woli to nic to nie pomoże :((

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 15:14  
Cytuj
Jestem palaczem tego cudeńka i jest naprawde świetne. Wcześniej próbowałem i plastrów i gum nawet tych tabletek na T.. (nie pamietam nazwy) i nic nie pomogło ponieważ nie brakowało mi nikotyny tylko dymu umiech a paliłem prawie paczke dziennie.
Teraz niepale normalnych fajek od ponad trzech miesiecy.
Ja używam fajki takiej jak pod tym linkiem z ta różnicą że jest na "watki" a ta ma kardridze co oczywiście jest na plus.
http://alleg(...)195.html

Zaczołem od liquidu 18mg nikotyny a teraz pale 7 lub 0. Bateria nadal trzyma prawie cały dzień druga prawie nieużywana. Dokupiłem jedynie 2 atomizery (jeden wytrzymuje spoko 4tygodnie) jak się czasem czyści w spirytusie może być salicylowy to dłużej i lepiej sie pali. Polecam jak najbardziej ze względu na zdrowie i na kase również. Jak palisz jedną paczke dziennie to to po 2 tygodniach wyhodzisz na zero.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 15:20  
Cytuj
kulaj a jak to smakuje? Myslisz w przyszłosci odstawic e-papierosa czy tak sobie juz bedziesz palił?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 15:31  
Cytuj
a i sklep z e papierosami był na hali targowej jak wchodzisz od głównej to na prawo przy szybach (to było gdzieś przed wakacjami) ale lepiej kupić na Allegro jest taniej a w sklepie można kupić liquidy i posprawdzać który lepiej smakuje. A te tabletki jak ktoś napisał wyżej to Tabex ja je jadłem i normalnie paliłem fajki i nic mi nie było.
Co do smaku e papierosa
Ja paliłem liquid MILD papieros tradycyjny
http://alleg(...)526.html

Smakuje cos ala dym dyskotekowy bezzapachowy umiech
Teraz pale liquid miętowy i smakuje prawie jak fajka miętowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 29 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 15:36  
Cytuj
A ja paliłam 30lat 20 papierosów dziennie.Przestałam palić 3 miesiące temu i myślę że teraz to uda mi się rzucić,a przynajmniej bardzo bym chciała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 15:41  
Cytuj
Lidka nie rozumiem palisz dalej czy od trzech miesięcy nie palisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 29 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 15:43  
Cytuj
Już nie palę 3 miesiące.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 15:46  
Cytuj
Napisz jak to zrobiłaś umiech ja nadrabiam paluszkami ale się bardzo dławię jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 29 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 15:56  
Cytuj
Tylko silna wola i mocne postanowienie:mlotek Trzeba rzucić od razu nie ma tego że dziś spalę 3 jutro 2,bo takim sposobem ja zaczynałam palić od nowa.Wstałam rano i powiedziałam sobie:od dziś nie palęjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 13 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 16:03  
Cytuj
Kup sobie książkę Allena Carra pt. "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie", przeczytaj ją i przekonaj się jak łatwo można pokonać ten okropny nałóg. Mi się udało i moim znajomym też. Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 16:24  
Cytuj
Tutaj macie link do książki [rapidshare.com/files/45117515/Latwy_sposob_na_rzucenie_palenia.rar]
Miałam nie palić lecz w książce pisze.... nie rzucaj dopóki nie przeczytasz całej książki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 17:12  
Cytuj
Nie palę już praktycznie od około 3-4 lat, tzn. jeszcze przez jakiś czas od rzucenia podpalałem od czasu do czasu.

Wcześniej paliłem z różną intensywnością z przerwami lub bez przez jakieś 8 lat czyli niedługo. Nigdy jednak nie paliłem więcej jak paczkę dziennie.

Nigdy też nie wpadłem w taki nałóg żebym bez papierosa nie mógł sobie miejsca znaleźć i trząsł się cały.

Rzuciłem bo dziecko było w drodze no i kasa a tytoniu, który wolałem od fajek nie chciało mi się kręcić.
Na mnie właśnie podziałały ceny fajek a nie myśl o zdrowiu, człowiek stary nie jest to i o nim specjalnie nie myśliumiech

Ale jak tu pisało parę osób, nikt i nic za Was nie rzuci palenia jak nie będziecie mieć chęci do tego i silnej woli. To przede wszystkim

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 25 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 21:40  
Cytuj
A ja polecam tabletki Tabex, co prawda są one na receptę, ale przy minimalnej woli rzucenia można się szybko wyzwolic ze szponów nałogu. Są to tabletki tzw. optymalne- czyli nie ma równie mocnego specyfiku na rynku, zaznaczę że tabletki te są na rynku tylko w niektórych krajach. Zawierają cytyzynę która podobnie działa na ośrodki nerwowe w mózgu co nikotyna, ale warto. W ulotce pisze ze do 5 dnia brania tego specyfiku należy bezwzględnie rzucić palenie... Ja wam mówię że lepiej rzucic od razu palenie, wraz z przyjeciem pierwszej tabletki, a to tylko dlatego że łykając i paląc wprowadzacie do organizmu jakby podwójną dawkę tego świństwa!!! 3 tyg. i jesteście wolni. Ja nie palę juz ponad rok. Już jestem wolny od nałogu dzięki Tabex'owi. TABEX!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 21:43  
Cytuj
Sincer poczytaj ksiazke zanim kupisz e-papierosa czy tabletki !! Ja już jestem w połowie, jest świetna umiech Szmerr dziekuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 08:46  
Cytuj
Mój znajomy kupił sobie e-papierosa, ale nie gotowego tylko składanego, czyli poszedl do sklepu powiedział że chce taki, taki , taki bo tam poszczególne elementy można wymieniać. Gość bardzo dobrze mu doradził, zapłacił 240zł ale jest bardzo zadowolony. Pali już mniej, tradycyjne papierosy odłożył calkowicie, a tu systematycznie zmniejsza sobie dawki. Mówi że jest bardzo bardzo zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 09:17  
Cytuj
Na Hali jest sklep przy wejściu. Znam bardzo wielu ludzi,którym udało się z e-papierosem. Ja sama do nich należę. Tanie na allegro-to szajs-jednorazowy. Droższe mają ten problem,że jest kłopot z reklamacją. Ja sama musiałam wymienić baterię,która po kilku ładowaniach się zepsuła. W sklepie na Hali bez problemów przyjęli reklamację. Wcześniej próbowałam wszystkich możliwych sposobów-Tabex też był używany, nieskutecznie. Rzucenie nałogu,to nie tylko nikotyna,ale wiele różnych innych czynników np.zajęcie rąk,przyjemność zaciągania,wreszcie przy 20szt./dz. blisko 2000 razy przełykanie śliny/tak gdzieś wyczytałam. Z tymi właśnie innymi przyzwyczjeniami e-papieros sobie radzi. Po blisko roku od rzucenia-dzisiaj dla mnie jest tylko nieszkodliwym gadżetem,bo kupuję płyn"0" nikotyny. Polecam!!!!

anna12
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 13:15  
Cytuj
Próbowałam tabexów. gum i innych tabletek.Nic!Od wkurzonych dzieci dostałam na urodziny książkę.Gdy ja czytałam byłam przekonana.że rzucę.Do momentu aż przyszedł czas na ostatniego papierosa.
dzieci zawiedzione. Ja zła na siebie paliłam dalej.
paczka dziennie-norma.

Własnie mija 35 dzień niepalenia.Przyszedł moment-powiedziałam dość i na razie się trzymam.Nie jest tak ciężko jak sie spodziewałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 13 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 15:48  
Cytuj
90%ludzi po przeczytaniu tej książki rzuca palenie.Jula86 uda Ci się bez problemugood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 17:31  
Cytuj
Ja już przeczytałam... zobaczymy umiech Naprawdę polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 18 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 19:00  
Cytuj
Wszystko zależy od tego czy chce się rzucić całkowicie fajki czy przejść na alternatywę, tańszą i "ponoć" zdrowszą. Osobiście korzystam z e-fajka ponad 2 lata i czuję się lux. Więcej info od naszego GURU tutaj http://starychemik.wordpress.com/ Jakby nie było jest to osoba szanowana w środowiskach chemiczno-medycznych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 17 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 20:22  
Cytuj
Od czerwca pale e-papietosa i z czystym sumieniem mogę polecić ten wynalazek. Miesięcznie wydaje znacznie mniej pieniędzy niż na zwykłe papierosy, czyli jakieś 30zł (na liqid) Nie polecam e-papierosów trendy z hali, są może tanie ale dość tandetnie wykonane. Jak będziesz kupować zwróć uwagę na baterie minimum 650mAh.Ja mam baterie 900mAh i wystarcza mi na ok 1 do 2 dni palenia bez ładowania baterii (paliłam kiedyś paczkę papierosów na 2 dni) Nie kupuj e papierosa który wygląda jak klasyczny papieros. Zdecydowanie lepsze są te podobne do cygara (lepsza bateria, ilość akcesoriów). Jeśli chcesz więcej porad pisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2012r. 12:02  
Cytuj
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi umiech E-papieros ma być prezentem, dla nałogowego palacza.. Mam nadzieję, że chociaż w ten sposób trochę ograniczy palenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »