NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Specjalista od prawa ubezpieczeniowego,
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 19:40  
Cytuj
Witam szukam namiarów na konkretnego człowieka, który mógłby udzielić informacji w sprawie możliwości uzyskania wcześniejszej emerytury. Może ktoś z forumowiczy przechodził przez coś takiego? Czy nasi lokalni adwokaci coś poradzą czy szkoda tracić na nich czas? Chciałem pomóc ojcu , który będzie się starał o wcześniejszą emeryturę i najprawdopodobniej sprawę będzie musiał roztrzygnąć sąd pracy. Z góry dzięki .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 19:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 19:53  
Cytuj
Potrzebujesz zatem prawnika od prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a nie od ubezpieczeń. W Stalowej Woli nie ma dobrego prawnika z tej dziedziny prawa, kilku godnych polecenia jest w Rzeszowie ale nie wiem czy cię to interesuje więc jak tak to moge znaledca kontakt i napisać na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
Potrzebujesz zatem prawnika od prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a nie od ubezpieczeń. W Stalowej Woli nie ma dobrego prawnika z tej dziedziny prawa, kilku godnych polecenia jest w Rzeszowie ale nie wiem czy cię to interesuje więc jak tak to moge znaledca kontakt i napisać na forum.



Dokładnie tak , speca od prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Pisząc w pośpiechu nie nie byłem precyzyjny. Jak możesz to wrzuć namiary na tych prawników z Rzeszowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 20:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »