NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
porady prawne,
Posty: 61
Dołączył: 8 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2012r. 09:17  
Cytuj
Witam.Potrzebuję dobrego doradcy prawnego. ktos może kogoś polecić?A może są w Staxlówce bezpłatne porady prawne?cOŚ słyszałem o Nabereżnym, że udziela porad bezpłatnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2012r. 09:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2012r. 09:24  
Cytuj
Albo dobre, albo bezpłatne ... Choć nawet o płatne, a dobre trudno ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 8 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2012r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
Witam.Potrzebuję dobrego doradcy prawnego. ktos może kogoś polecić?A może są w Staxlówce bezpłatne porady prawne?cOŚ słyszałem o Nabereżnym, że udziela porad bezpłatnie.


Witam

Napisz w jakim zakresie przedmiotowym potrzebujesz porady prawnej, jeśli jest to temat wrażliwy to na pw.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 13 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2012r. 10:33  
Cytuj
Leszek Augustyn udzielał bezpłatnych porad, kiedyś w Rynku w Rozwadowie teraz jest podobno na białych blokach.
w Inkubatorze tez jest bezpłatny doradca oraz w Nisku w Domu Nauczyciela.
więcej w google.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2012r. 19:19  
Cytuj
jest takie BIURO PORAD PRAWNYCH I OBYWATELSKICH mozna tez pisac do nich na gg i sa bardzo pomocni i bezpłatni to miesci w dawnej stołuwce centralnej pod pokojem 154 podaje nr tel:158149114 i gg :34266604 wiec ja zalatwiam sprawe przez gg powodzenia mam nadzieje ze pomogłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lut 2012r. 19:26  
Cytuj
CYTAT
Witam.Potrzebuję dobrego doradcy prawnego. ktos może kogoś polecić?A może są w Staxlówce bezpłatne porady prawne?cOŚ słyszałem o Nabereżnym, że udziela porad bezpłatnie.



Nie ma takiego czegos jak bezplatne. Zeby cos sie dowiedziec to trzeba zaplacic (okolo 30zl moze i wiecej)


Ja jak dostalem porade prawna to bylem wrecz wniebowziety i szczesliwy (jak slyszalem porady) az podpisalem umowe zeby mnie reprezentowali.

Po 5miechach musialem umowe zerwac.


Predzej cos konkretnego dowiesz sie cos na necie na forach prawnych.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2012r. 21:02  
Cytuj
Każda Izba ma swojej stronie lub stronach siostrzanych ma informację w jakie dni odbywają się BEZPŁATNE porady prawne . Chodzi oczywiscie o Okręgowe Izby Radców prawnych bądź Adwokackie . W Rzeszowie takie porady mają miejsce we wtorki i czwartki , w Lublinie bodajże w srody.
Koszt porady może być różny , w zależnosci jaka to waga sprawy. Dobry radca prawny po zapoznaniu się ze sprawą będzie odradzał postępowanie sądowe a będzie wskazywać na mozliwosci mediacyjne . Szarlatan przyjme wszystko byle naciągać klienta na koszta.
W Stalowej działa/ło akademickie biuro porad prawnych KUL , nie wiem czy działa w dalszym ciągu .

Najszybciej będzie jak poszukasz w googlach informacji o terminach i działach prawnych . Nie szukaj informacji na forach internetowych , tam nie wiedzą jakie strony występują w nieprocesie w postępowaniu procesowym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2012r. 22:19  
Cytuj
To zależy czy potrzebujesz "doradcy prawnego" sukcesywnie,stale,raz na tydzień,raz na miesiąc czy "porady prawnej jednorazowo? ponieważ bezpłatne są zwykle jednorazowe.W jakim zakresie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lut 2012r. 00:17  
Cytuj
Chcecie porady prawnej. To zapraszam do bylejakiej kancelarii prawnej, to wtedy dowiecie wszystkiego.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 19 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 14:06  
Cytuj
W Stalowej jest kilka miejsc gdzie udzielane są darmowe porady. Najłatwiej znaleźć przy parafiach - tych jest chyba najwięcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 14 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 17:04  
Cytuj
Inkubator technologiczny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »