NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Prawo KUL,
Posty: 1
Dołączył: 3 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2012r. 18:31  
Cytuj
Witam,
Kończę w tym roku liceum i chciałbym wybrać się na prawo. Co myślicie o KUL w Stalowej? Może ktoś studiuje albo studiował?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2012r. 18:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2012r. 18:52  
Cytuj
Nie warto iśc na studia miejscowe, jak masz możliwość to wybierz inne większe miasto inaczej po studiach tu utkniesz i ciężko będzie się wyrwać. Skończylem polibudę rzeszowską, na 5 roku znalazłem pracę i utknąłem tu. Żałuję, że nie przeniosłem się na AGH gdy po 1 roku miałem możliwość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 30 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2012r. 10:07  
Cytuj
Ja tylko moge powiedziec ze prawo w stw jest na wysokim poziomie, mimo wszelakich opini. Jest to uczelnia, która przebija wg perspektyw o 30 miejsc Uniwersytet Rzeszowski. Wiekszosc wykladowcow jest dojezdzajacych z Lublina, Warszawy, Kielc i z zagranicy, jest też niewielu wykładowców miejscowych. NIe bede nie wiadomo jak zachwalal tego wydzialu. Kazdy kto tutaj przyjdzie i sprobuje studiowac nie pozaluje. Zawsze istnieje mozliwosc przeniesienia sie gdzie indziej. Moge podpowiedziec ze na UJ zawsze biora studentow z WZPiNoG. aaa... wiecie niby dlaczego UJ itd jest lepszy? Bo ma renome! Trudno sie tam dostac, ale latwo utrzymac, na uczelniach mniej znanych jest na odwrot !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »