NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Policja i sprawa poszukiwań małej Magdy,
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 21:03  
Cytuj
Co wykaże sekcja zwłok? Czy i tam też tacy sami fachowcy jak inni policyjni eksperci w tej sprawie?
Przecież byli psychologowie, spece od rysunku, od profilu psychologicznego, od sieci komórkowych, i co tam jeszcze. Wszyscy super etyczni, żeby broń boże matka dziecka się nie załamała.

Może teraz usłyszymy że mała sama wyskoczyła z wanny, a matka wyniosła ją na mróz do śmietnika bo nadal jest w szoku poporodowym.
Nie wierzę tym ekspertom policyjnym że cokolwiek zrobią dobrze.

Wczoraj w programie Kolendy mówił rzecznik prasowy policji że Rutkowski im szyki pomieszał i przez niego musieli zrobić niepotrzebnie nadzwyczajne przyspieszenie czynności. Ludzie przecież to ręce opadają!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 21:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 21:11  
Cytuj
I komu to wkoncu teraz wierzyc??? policji, prawnikom, sedziom czy oszustowi????

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 21:13  
Cytuj
moze sekcje powinien przeprowadzic sam rutek, dopyta sie watroby gdzie byla i dlaczego tak dlugo . .
widze jestes zwolenniczka dlaczego , po co ... na miłość Boska - zabito dziecko ]
Madzie
pokój jej duszyczce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 22:52  
Cytuj
Najwięcej zyskał gwiazdor TVN,wypierzony orzeł polskiej Temidy ex-ZOMO-wiec i hiena nazywająca się bezprawnie "Detektywem".sciana

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 8 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 23:12  
Cytuj
A nie wydaje się wam, że póki co sprawa nie jest do końca wyjaśniona i z osądzaniem człowieka należy trochę poczekać? Mam na myśli i matkę dziecka i Rutkowskiego-buraka i policję. Wcześniejsze komentarze przypominają mi krzyczenie nieświadomego tłumu pod szubienicą skazańca w średniowieczu, gdzie często za kuluarami uknuta została wina bez dociekania prawdy ( bo tak wygodniej i poszlaki na to wskazują, i tłum się cieszy itp). Sporo jeszcze jest do wyjaśnienia. Bo samo to, że skoro robiła w balona policję to i "detektyw" na Władce Umysłu mi nie wygląda. Może on też łyknął bajeczke a prawda jest zupełnie inna...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 23:25  
Cytuj
wiecie najgorsza jest nagonka na rutkowskiego. Jest jaki jest ale gdyby nie jego przycisniecie to dalej bysmy płacili za posazukiwania. I to wogóle jest chore zabiła dziecko umyslnie czy nie zostawiam to innym do rozstrzygnięcia. Gdyby zgłosiła to to my podatnicy zapłacilibysmy jakieś 20 tys za machine państwową. Tak zapłacimy 20 razy więcej, a kobieta pokazała że zasługuje na najgorsza karę brnąc w kłamstwie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 23:46  
Cytuj
CYTAT
wiecie najgorsza jest nagonka na rutkowskiego. Jest jaki jest ale gdyby nie jego przycisniecie to dalej bysmy płacili za posazukiwania. I to wogóle jest chore zabiła dziecko umyslnie czy nie zostawiam to innym do rozstrzygnięcia. Gdyby zgłosiła to to my podatnicy zapłacilibysmy jakieś 20 tys za machine państwową. Tak zapłacimy 20 razy więcej, a kobieta pokazała że zasługuje na najgorsza karę brnąc w kłamstwie

Policja ma inne metody gdyż tak nakazuje prawo.Niezależnie od tego jaki jest rozmiar zbrodni,nie mogli stosować metod "detektywa".
Przez cały czas co jest pewne,policjanci mieli kilka wersji zaginięcia dziecka.
"detektyw"wpadł niemal na gotowe,kiedy matka była już bliska (jak określił"facet w czerni")"pęknięcia".jezyk
Zrobił potem z tego medialny show-wywiady,pseudomądre wywody i prężenie muskułów.Potem dziennikarze dostali materiał z ukrytego nagrania rozmowy z matką wcześniej niz policjańci!ok
Chwalił funkcjonariusz Policji z Sosnowca,i beształ grupę z Katowic.W rzezywistości w tej grupie z wojewódzkiej byli ci sami policjanci z Sosnowca.zaklopotany
Matki nie przesłuchiwano bo taka była decyzja PROKURATURy-nie Policji.
To jest moja opinia o ex-ZOMO-wcu.Opieram ja na tym,jak i wcześniejszych jego akcjach.Typowy mięśniak gotów zrobić szopkę aby tylko się zareklamować.potluczony
Na ocenę całości sprawy poczekajmy jeszcze kilka dni.zdegustowany

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 23:46  
Cytuj
Najlepsze w tym wszystkim to jest to ze zabila, ukryla zwloki, wymyslila napad, oszukiwala wszystkich.

A teraz jedni drugich obwiniaja ze przeszkadzali w sledztwie.

To jest wszystko chore.

Rutkowski jaki jest taki jest, ale szybko rozwalil zagadke.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 23:52  
Cytuj
Mnie własnie to boli. Prokuratura delikatnie, wszyscy delikatnie pomimo że się mocno nie kleiło wszystko. A najgorsza dla mnei jest matka która po fakcie powinna zawiadomić władze i pochowac dziecko jak nalezy, a nie wsadzać w gruz w lesie przy minus 30

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 23:57  
Cytuj
Bo w tym chorym kraju wszystko mozna dopuki ktos Cie nie zlapie za reke i jej nie odrabie. :cwaniak:

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 00:00  
Cytuj
Zauważ że gdy rutkowski miał immunitet to nie było mocnych na niego... rozwiązał wtedy sporo spraw ale media o tym milczały

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 00:08  
Cytuj
I komu w tym kraju cos zglosic jak zostalo sie pokrzywdzonym, oszukanym, ktos kogos zabil, albo podpalil????

Na policje??? do prokuratury??? do sadu??? Chyba najlepiej tylko do mediow zeby to rozglosnily na cala polske i tak trabily przez tydzien. :cwaniak:

Wtedy odpowiednie sluzby musialy by cos zrobic. To jest chyba jedyny sposob.:cwaniak:

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 00:12  
Cytuj
a moje zdanie jest takie ze to jej maz to zrobil a ona go dalej kryje , zobaczycie (niby byl wykrywacz klamstw , ale jego mozna sie nauczyc oszukac !)









0

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 00:35  
Cytuj
No właśnie...
Wszyscy skupili się na matce-wcześniej osobie której porwano kochane dziecko,potem-czy jest sprawczynią wypadku czy morderstwa Że oszukała wszystkich.
-Na "detektywie",że taki wspaniały i skuteczny.Gdyby nie jego działanie,sprawa dalej byłaby niewyjaśniona."Tylko"on zorientował sie w mistyfikacji.
-Na policji że taka beznadziejna,bo nie potrafiła przez tyle dni dojść prawdy.
Chyba o kimś zapomniano.co
O ojcu dziewczynki.
Jeśli rzeczywiści nie ma nic wspólnego ze sprawą(a podobno tak jest),to zauważcie,że on stracił dwie najbliższe osoby.
Jeśli...
Jemu nikt nie współczuje.To facet,a ojcowie nie cierpią,bo nie mają "matczynych uczuć". Mężczyźni to twardziele...oni nie czują bólu po utracie kogoś bliskiego.zdegustowany

Poczekam na wynik śledztwa.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 07:12  
Cytuj
A jeszcze wyjdzie ze to dziecko zylo.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 08:18  
Cytuj
tak to jest jak się przyjmuje do policji idiotów po znajomości a nie fachowców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 11:28  
Cytuj
Taaa jeszcze niech się przyznają że od dawna znali prawdę tylko przeciągali sprawę w czasie, bo to świetny temat zastępczy na obecne problemy Rządu. Bo jeśli nie jest to nieudolność to tylko to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 14:28  
Cytuj
CYTAT
tak to jest jak się przyjmuje do policji idiotów po znajomości a nie fachowców

Piwosz.
Policjańci następnego dnia wiedzieli,że w sprawie coś śmierdzi.
Przeszli np.trasę prowadząc wózek i wyszło im,że matka musiałaby biec ,aby ten dystans pokonać w podanym przez nią czasie.
Czy np.wiesz,że 2 dni po zgłoszeniu porwania matka poszła na horror do kina?Samo to nie jest normalne a takiej sytuacji.
Policjancie obserwowali ją siedząc kila rzędów dalej.
Piwoszu.
Bredzisz jakby potrącił Cię wóz z gnojem.
Przecież Policja nie podaje do wiadomości bieżących postępów w śledztwie.
To chyba logiczne,ale jak widać,nie dla wszystkich.
Lepiej powiedz co takiego zrobiłeś,że nie lubisz Policji?
Jeśli nie miałeś z nimi styczności to skąd wiesz kogo tam przyjmują.
Policja musi postępować wg prawnych metod,a nie tego co się przywidzi facetowi siedzącemu przy piwie.zaklopotany
Im więcej wypitego alkoholu,tym więcej jego wielbiciele okazują wiedzy o pogodzie,polityce a w końcu np.w sprawie tego zdarzenia.
Tyrknij do "asa" polskiej detektywistyki,może Cię przyjmie.potluczony
Albo przyjmij się do Policji a będzie jeden "normalnypotluczony"
policjant.okParanormalny...

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 16:02  
Cytuj
jusek w policji przepracowałem 22lat odszedłem bo nie mogłem dalej potrzeć na to co się dzieje i młody wyżelowany tz, narybek tak że o pracy co nieco wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 16:13  
Cytuj
Piwosz, a mi kaktus na dłoni rośnieumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 17:30  
Cytuj
policja była jest i będzie potrzebna wystarczy trochę wyobraźni co by to było gdy by jej nie było ale policja ma pomagać i służyć obywatelom a nie polować na nich, wystarczyło pooglądać tv jak się wypowiadali kandydaci do policji że interesuje ich stołek forsa a nie ciężka praca taki kandydat już na starcie powinien być wykluczony z naboru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 17:59  
Cytuj
No i skąd wiesz, że nie został wykluczony?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 18:49  
Cytuj
Jeżeli to rzeczywiście matka zrobiła to ja pytam dlaczego dostała tylko zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci?? dlaczego nie dali jej jeszcze zbezczeszczenie zwłok?? A jeżeli zrobiła to z pre medytacją i znów wszystkich w kulki robi?? Ktoś napisał, że może ojciec zabił a matka go broni?? może teściowa?? jak dla mnie na razie jest zbyt dużo niewiadomocyh i znając życie ta nasza policja już tego nie rozwikła tylko zostawi to tak jak jest.
Gadać można dużo, dzieciątka już nie ma :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »