NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Rutkowski czy Policja, Rutkowski czy Policja
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 09:03  
Cytuj
witam wszystkich co sadzicie o pracy Rutkowskiego pomógł czy zaszkodził w poszukiwaniu małej Madzi??????
Bo mnie juz szlak trafia na to co policja mówi ze im przeszkodził bo gdyby nie on to by k...a m.ć do dzis szukali porywacza,a nie ciał malej Madzi a,teraz nie potrafia sie z tym pogodzić ze ktoś był lepszy i sprytniejszy od nich( Rutkowsi) i p......ą ze im przeszkodził w ich pracy.Dlaczego nasza polska Policja nie potrafi pogodzić sie z porażka!!!!!!!!sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 09:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 09:09  
Cytuj
Zawsze zasadą jest ,że szuka się człowieka żywego a nie ciało. Przepisy są takie jakie są , szkolenia również . Nie można za wiele wymagać od tego kraju , bo to Polska przecież umiech
Sprawa jeszcze nie jest zakończona , być może brał w tym udział również mąż . Być może Katarzyna W. jest kozłem ofiarnym a dzięki Rutkowskiemu głównym oskarżonym.
W przypadku gdy się okaże , że matka jest także ofiarą , Rutkowski powie " ok sorry " a funkcjonariusz będzie mieć prowadzone postępowanie karne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 19 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 10:22  
Cytuj
No więc : zdecydowanie policja.A to dlatego, że jestem pewna,iż policja doskonale zdawała sobie sprawę z tego, kto moze za tym stac. Większość społeczeństwa podejrzewała matke, więc chyba nie sądzicie, ze policja jest tak głupia i tez tak nie myslała. Problem w tym, ze ludzie chcieli by wiedziec wszystko i od razu. Natomiast ja mysle, ze policja chciała jednocześnie dowiedziec sie więcej, niz tylko to ze matka za tym stoi. Stąd ta zwłoka w jej zatrzymaniu. Rutkowski wszedł im 'w paradę" i wylansował się w mediach, psując jej niejako szyki. Ja wiem ze mnóstwo jest przeciwników policji, którym byc może ona na co dzien "przeszkadza", ale naprawdę nie porównujmy zwykłych policjantów z patroli, którzy jak wiadomo sa rózni. Ja wierzę ze mamy doskonałych profesjonalnych policjantów, którzy wiedzą co robią. A to,że nie zatrzymali jej pierwszi wynika zapewne z jakiejs taktyki jaką mieli, dla dobra śledztwa nie moga ujawniac wszystkiego opinii publicznej. I tylko dla zwykłych laików Rutkowski jest lepszy bo ON PIERWSZY wyciągnął prawdę od matki.Na prawdę nie komentujmy za duzo bo nie znamy się na pracy policji.Uwierzcie,oni tez by do tego doszli ale chcieli miec w ręku jednoczesnie mocne dowody.Na pierwszy rzut oka było jasne dla wszystkich ze matka cos ukrywa.A byc moze tez mąż, no ale o tym dowiemy się zapewne nie długo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Zawsze zasadą jest ,że szuka się człowieka żywego a nie ciało. Przepisy są takie jakie są , szkolenia również . Nie można za wiele wymagać od tego kraju , bo to Polska przecież umiech
Sprawa jeszcze nie jest zakończona , być może brał w tym udział również mąż . Być może Katarzyna W. jest kozłem ofiarnym a dzięki Rutkowskiemu głównym oskarżonym.
W przypadku gdy się okaże , że matka jest także ofiarą , Rutkowski powie \" ok sorry \" a funkcjonariusz będzie mieć prowadzone postępowanie karne.

I tak moze być ale dzieki Rutkowskiemu wiemy to ze dziecko nie zyje,a gdyby nie on podejrzewam ze matka by sie nadal nei przyznała do tegoumiech
a napewno jej ktos w tym pomógł bo jasnowidz przepowiedziął ze w tym zdazeniu brały udział Kobieta i meżczyzna ,a jezeli nie mąz chodz tez jest to watpiące ,to penwie Kochanek Katarzyny W.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 19 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 10:28  
Cytuj
Dodam jeszcze ze uważam, iz Rutkowski pokazał nam tylko ta częsc nagrania z przyznania się matki, jaką chciał nam pokazac. Co było wczesniej, jak ją przycisnął-tego nie wiemy. A na pewno szczytem braku profesjonalizmu z jego strony [przy 20letnim doswiadczeniu!!]było "włożenie" jej do ust słów :wypadła ci.....Żaden policjant takiego błędu by nie popełnił,trzeba wiedziec kiedy osobie przesłuchiwanej mozna przerwac zeby nie spieprzyc przesłuchania.W tej sprawie wypowiadał sie nawet jakis psycholog mówiąc ze ona była wtedy w takim stanie ze gdyby powiedział jej nagle :i przybyli kosmici i zabrali Madzię - to ona by mogła przytaknąc....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 11:19  
Cytuj
Jedni jeżdżą po policji, drudzy po Rutkowskim. Dla mnie ważne jest to, że Rutkowski wydobył prawdę, teraz po sekcji wyjdzie czy to faktycznie był wypadek czy może umyślne działanie. Jedno co mnie irytuje to jest to, iż dużo ludzi mało by nie skoczyło w ogień, żeby bronić matki, ale nikt nie pamięta, o tej biednej Madzi, która straciła życie i jej własna matka nie udzieliła jej pomocy. Nie wierze, że doznała szoku i przez to ukryła ciało dziecka, czyli ten szok był skutkiem strachu o własny tyłek, takie jest moje zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 11:44  
Cytuj
Może być tak jak pisze Misia77, ale może by było tak, że policja by się jeszcze długo cackała, matka mogłaby przenieść ciało dziecka w inne miejsce, albo po długim czasie jak by ochłonęła z tego stresu, to by się nie przyznała. Ot, ktoś by znalazł ciało i by było na niezidentyfikowanego potwora. Albo by się nie znalazło nigdy.
Jaka policja jest świetna dobrze widać na sprawie Olewnika, Magdalenki, a nawet własnego komendanta Papały.Tu mogło być tak samo.

Jak chcecie wiedzieć jaką Katarzyna miała do końca postawę to przeczytajcie jej rozmowę z teściową /chyba na WP/. To kobieta z kamienia. Rudkowski użył sposobu,który doprowadził do przyznania się więc nie może to być nieetyczne.
Jeśli będziemy bronić godności Katarzyny a nie malutkiej Magdy, to naprawdę coś z nami nie tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 14:18  
Cytuj
CYTAT
Dodam jeszcze ze uważam, iz Rutkowski pokazał nam tylko ta częsc nagrania z przyznania się matki, jaką chciał nam pokazac. Co było wczesniej, jak ją przycisnął-tego nie wiemy. A na pewno szczytem braku profesjonalizmu z jego strony [przy 20letnim doswiadczeniu!!]było \"włożenie\" jej do ust słów :wypadła ci.....Żaden policjant takiego błędu by nie popełnił,trzeba wiedziec kiedy osobie przesłuchiwanej mozna przerwac zeby nie spieprzyc przesłuchania.W tej sprawie wypowiadał sie nawet jakis psycholog mówiąc ze ona była wtedy w takim stanie ze gdyby powiedział jej nagle :i przybyli kosmici i zabrali Madzię - to ona by mogła przytaknąc....

Misia.
Jakie doświadczenie superdetektywa...
Przecież to były ZOMO-wiec a tam techniki przesłuchań nie uczyli.
Fakt,wszyscy się przyznawali do wszystkiego,ale nie dzięki psychologii a "obróbce plastycznej".mlotek
Jego wiedza to profesjonalne chamstwo i parcie na ekran.zaklopotany

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 14:31  
Cytuj
A ja się zastanawiam czy jego robota nie polegała na tym by tylko tą dziewczynę skazać. Jak sam przyznał rozwalił ją, przycisnął i się przyznała. Czyli tak poprowadził rozmowę, że jak pisała Misia, uwierzyła by że to kosmici. Druga sprawa to ciśnienie by policjanci zakończyli sprawę oraz naśmiewanie się, że jeszcze sprawę prowadzą. Wg. niego sprawa jest już zakończona. Znalazł zwłoki, z których wydobywał się smród gnijącego mięsa, specjalista, w -18 stopniach mięso nie gnije, okazało się że to zwykła kurtka bez ciała?? Potem nagonka na matkę tej Madzi, że jest złą matką (wypowiedzi teściowej).

Jak dla mnie pozer Rutkowski dostał zlecenie by tak zamieszać aby ukryć prawdziwych sprawców. Ta Kaśka też miała udział ale nie jako jedyna. Pierwszym podejrzanym to wg. mnie jej mąż Bartek. Gość zachowuje się co najmniej dziwnie. Zero uczuć, żadnych nerwów, pełne opanowanie. Cała Polska szuka jego dziecka a on przed kamerami taki spokojny? Dla mnie to bardzo dziwne.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 15:49  
Cytuj
Gdyby policja płacone miała za WYNIKI bez podstawy - to z głodu poumieraliby. Zresztą który państwowy zakład/firma/instytucja dobrze działa? Szpital? Może kolej? Może GDDKiA? Może 'rząd'? Wszystko co państwowe jest chu****.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 15:52  
Cytuj
Andrzejek
co do reakcji ojca to może być różna.
Ja miałem kiedyś problem z dzieciakiem i musiał być nagle operowany, moja żona przywała to okropnie płacz, załamka itd. Ja siedziałem obok niej w poczekalni jakby nigdy nic i ją pocieszałem, choć też przeżywałem (wewnątrz). później również mi zarzucono, że nie mam uczuć w stosunku do cierpienia dziecka.
Więc nie osądzaj ludzi po zachowaniu w krytycznych sytuacjach.
Osobiście nie znam tej sprawy, nigdy nie widziałem w tv czytam tylko to co na necie zapodadzą.

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 16:01  
Cytuj
rerere, ja też jestem za prywatyzacją wszystkiego ale prywatyzacja policji to już przesada. Po za tym Rutkowski wykazał się przy sprawie Olewnika. Rutkowski to pozer.

Jägermeister, nie wiem facet mi się nie podoba.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 19:01  
Cytuj
normlanie takie rzeczy to tylko w Polsce, gosc rozwiazal prawie cale sledzctwo, a wiekszosc ludzi ma mu tego za zle. Zaraz po tym jak wyszla prawda na jaw, wszyscy tez na to wpadli. Co za kraj. Tak samo bylo z pilotem Wrona, od bohatera do podejrzanego. Takie chore rzeczy to tylko w Polsce, a caly swiat sie z nas smieje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 19:13  
Cytuj
Ja mam tylko do powiedzenia/napisania. Wiemy tylko tyle ile dostaniemy infromacji z mediów. A to niestety za mało aby rzucać oskarżenia wobec kogokolwiek.
Powyższe dotyczy każdej (nie tylko tej) sprawy, której nie jesteśmy uczestnikami, a jedynie obserwatormi z boku.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 19 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 19:50  
Cytuj
Do Jusek:
na temat jego 20letniego doświadczenia napisałam z ironią, poniewaz on sam mocno to podkreslał u Kolendy Zalewskiej.

do Heruur: zdecydowanie sie zgadzam-nie ma co wyciągac wniosków [pochopnych] bo nie o wszytskim jestesmy do końca informowani, czemu sie zresztą wcale nie dziwię. Śledztwo to nie proces publiczny/jawny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 20:13  
Cytuj
Rutkowski to jest dla mnie zwykly pajac razem ze swoja zgraja zamaskowanych oszolomow.

A w sprawie Madzi to chcial sobie zrobic reklame po po za afera paliwowa nic o nim pozytywnie sie nie mowilo.

Mam osobiscie nadzieje ze kiedys ktos odstrzeli jego i jego zamaskowanych oszolomow - bo powiedzmy sobie porawde ze nikt po za policją nie ma prawa wpadac ci do domu i grozic ci bronia !!! (takie akcje robil bardzo czesto - proponuja poogldac sobie jego dawne filmy).

A tu polecam filmik sprzed paru lat jak kibice Lecha Poznan pokazali mu miejsce w szeregu - potraktowali go jak zwykla szmate (bo taka szmata jest) i pokazali ze moze im nask.....
http://www.youtu(...)M0d_U7iw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 20:34  
Cytuj
Dobry filmik.ok
Wiedziałem,że "detektyw specjalnej troski"jest cienki jak naleśnik,ale po tym co zobaczyłem...
Poprawiam- jest tak cienki,że naleśnik przy nim jest jak podkład kolejowy.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 21:27  
Cytuj
Ten Bartek zachowuje się dziwnie. Bardzo prawdopodobne jest to co napisał Andrzejek. Może to taki plan żeby tylko tą Katarzynę obciążyć winą, wiadomo, kobieta, mogła mieć depresję poporodową, dużo nie dostanie do odsiadki. Co innego ociec dziecka, jeżeli by maczał w tym palce, to mogłoby być gorzej.
Teraz może gadać że Kasię Kocha i nie zostawi, żeby go nie wsypała.
Sory za te wywody, ale przyznajcie że jest to możliwe.
Nie wiem tylko czy Rudkowski by poszedł na coś takiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 21:39  
Cytuj
Jeździcie po Rutkowskim, może macie racje - fani kolejorza pomiatali nim jak szmatą, ale jedno w nim mi się podoba, a mianowicie to, że pokazuje jak polska policja się opi...dala.
Niestety ale musicie sobie zdać sprawę, że nasi "kochani" stróże prawa to totalne obiboki - a nawet mogę napisać, że totalni opi...dalacze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
Jeździcie po Rutkowskim, może macie racje - fani kolejorza pomiatali nim jak szmatą, ale jedno w nim mi się podoba, a mianowicie to, że pokazuje jak polska policja się opi...dala.
Niestety ale musicie sobie zdać sprawę, że nasi \"kochani\" stróże prawa to totalne obiboki - a nawet mogę napisać, że totalni opi...dalacze.



Swoją drogą masz troche racji.Najlepszy dowód to jak pracują policjanci z Sandomierza.Gdyby nie ksiądz Mateusz,wszystkie zbrodnie (a nawet jeszcze więcej),byłyby niewykryte.
Nastepnym razem zamiast Rutkowskiego wezwać ojca Mateusza!potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2012r. 02:53  
Cytuj
Dość mam już słuchania w mediach o Rutkowskim i stadionie narodowym ---dość!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2012r. 12:28  
Cytuj
Dla mnie to kawał karierowicza i buca... tyle w tym temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2012r. 15:48  
Cytuj
proszę sprawdzić gdzie tych metod nauczył się pan Rutkowski kim był wcześniej i co robił w stanie wojennym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2012r. 18:01  
Cytuj
A co nas obchodzi kim byl Rutkowski w stanie wojennym,wazne ze w tej chwili jest cholendarnie skuteczny w swojej pracy dedektywa(w nie pierwszej sprawie)niz nasi uzdolnieni policjanci,ktorzy jak to sie czesto zdfarza zawalili sprawe i nie jest to dla nich honorowe sie do tego przyznac,
Bardzo mi sie podobala konfrontacja rozmowy w tv.u pana dziennikarza Lisa,przedstawiciela policji i pana Rutkowskiego i to zdenerwowanie policjanta,szybka mowa i wygadywanie roznych bzdur,wraz ze straszeniem sadem podczas gdy u pana Rutkowskiego spokoj i opanowanie sytuacji.
Wnioskujac po tej sprawie nie wolno,nie warto pomagac policji czy rozwiazywac spraw za policje jezeli nie chce sie poniewierac po sadach i prokuratorach.
Moze sobie policja gadac ze pan Rutkowski wmieszal sie w ich sprawe i wszystko popsul ale liczy sie skutecznosc i fakt jaka jest koncowa prawda o tej smierci dziecka,mataczeniu matki,utrudnianiu w rozwiazaniu sprawy o zmyslaniu o jakims porwaniu i nie wiadomo czy nie skonczylo by sie na jakiis korzysciach pienieznych dla dzieciobojczyni.
Niestety dziecko zmarlo i niezaleznie czy wyniklo to z wypadku czy perfidnego morderstwa to matka powinna siedziec i nikt tu nie powinnien jej bronic czy wszczynac jakis prymitywnych debat o aborcjach i tym podobnych glupotach ktore zakrawiaja na herezje.
Jestesmy panstwem polskim i miejmy wlasna polska swoja kulture,zasady i obyczaje,a nie sciagniete z zachodu czyjes niemoralne i degenerujace spoleczenstwo prawa,bo jak wejda w zycie to za 50 lat nie bedzie kto mial robic na nasze emerytury.
A policja to powinna Rutkowskiego po rekach calowac za to ze za nich wykonal czarna robote,bo mielibysmy zapewne dalej ciagnieta szopke przez matke ktora wodzila za nos poczawszy od policji,poprzez media,roznych psychologow konczac na nas pospolitych obywateli,obserwatorow jak i tych ktorzy poszukiwali dziecka jak i tych co wyznaczali nagrode za odnalezienie porywacza dziecka,no ale policja co mogla,i jak to ktos zauwazyl nie potrafili do tej pory rzozwiazac sprawy gen.Papaly jak i Olewnika to czemu spodziewalismy sie teraz.
Dzieciobojczyni zagrala wszystkim na nosie i teraz policji glupio ze tak dali sie podejsc,szukajac winy w Rutkowskim.
Dodajac ze w calej sprawie naprawde dziwne jest to ze matka mogla sama to wszystko ukartowac,ukrycie dziecka,pomysl z porwaniem i samo opanowanie podczas konferencji,albo byla niezwykle inteligentana i umie na biezaco konfabulowac(chgoc wiemy ze i agresje na swoim narzeczonym potrafila uzewnetrzniac) albo mozemy spodziewac sie jakiegos aresztowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2012r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
A co nas obchodzi kim byl Rutkowski w stanie wojennym,wazne ze w tej chwili jest cholendarnie skuteczny w swojej pracy dedektywa(w nie pierwszej sprawie)niz nasi uzdolnieni policjanci,ktorzy jak to sie czesto zdfarza zawalili sprawe i nie jest to dla nich honorowe sie do tego przyznac,
Bardzo mi sie podobala konfrontacja rozmowy w tv.u pana dziennikarza Lisa,przedstawiciela policji i pana Rutkowskiego i to zdenerwowanie policjanta,szybka mowa i wygadywanie roznych bzdur,wraz ze straszeniem sadem podczas gdy u pana Rutkowskiego spokoj i opanowanie sytuacji.
Wnioskujac po tej sprawie nie wolno,nie warto pomagac policji czy rozwiazywac spraw za policje jezeli nie chce sie poniewierac po sadach i prokuratorach.
Moze sobie policja gadac ze pan Rutkowski wmieszal sie w ich sprawe i wszystko popsul ale liczy sie skutecznosc i fakt jaka jest koncowa prawda o tej smierci dziecka,mataczeniu matki,utrudnianiu w rozwiazaniu sprawy o zmyslaniu o jakims porwaniu i nie wiadomo czy nie skonczylo by sie na jakiis korzysciach pienieznych dla dzieciobojczyni.
Niestety dziecko zmarlo i niezaleznie czy wyniklo to z wypadku czy perfidnego morderstwa to matka powinna siedziec i nikt tu nie powinnien jej bronic czy wszczynac jakis prymitywnych debat o aborcjach i tym podobnych glupotach ktore zakrawiaja na herezje.
Jestesmy panstwem polskim i miejmy wlasna polska swoja kulture,zasady i obyczaje,a nie sciagniete z zachodu czyjes niemoralne i degenerujace spoleczenstwo prawa,bo jak wejda w zycie to za 50 lat nie bedzie kto mial robic na nasze emerytury.
A policja to powinna Rutkowskiego po rekach calowac za to ze za nich wykonal czarna robote,bo mielibysmy zapewne dalej ciagnieta szopke przez matke ktora wodzila za nos poczawszy od policji,poprzez media,roznych psychologow konczac na nas pospolitych obywateli,obserwatorow jak i tych ktorzy poszukiwali dziecka jak i tych co wyznaczali nagrode za odnalezienie porywacza dziecka,no ale policja co mogla,i jak to ktos zauwazyl nie potrafili do tej pory rzozwiazac sprawy gen.Papaly jak i Olewnika to czemu spodziewalismy sie teraz.
Dzieciobojczyni zagrala wszystkim na nosie i teraz policji glupio ze tak dali sie podejsc,szukajac winy w Rutkowskim.
Dodajac ze w calej sprawie naprawde dziwne jest to ze matka mogla sama to wszystko ukartowac,ukrycie dziecka,pomysl z porwaniem i samo opanowanie podczas konferencji,albo byla niezwykle inteligentana i umie na biezaco konfabulowac(chgoc wiemy ze i agresje na swoim narzeczonym potrafila uzewnetrzniac) albo mozemy spodziewac sie jakiegos aresztowania.


Masz czlowieku 100% racji.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »