NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
zakup czapki na zime,
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 22:15  
Cytuj
hej hej, zamierzam kupic sobie taka czapke na mrozne i zimne dni zimowe. po dobno sa takie teraz modne. co sadzicie o niej?

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 22:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 22:17  
Cytuj
Karol, jeśli na codzień popierdalasz czołgiem - jak najbardziej polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 22:24  
Cytuj
Nie uważasz,że wygląda jak na niemowlę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 9 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 22:29  
Cytuj
Beznadziejna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 22:39  
Cytuj
Obrazek

taką polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 22:43  
Cytuj
Albo taką:
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 23:19  
Cytuj
masz racje sa modne, ale nie taka, odwiedz sobie h&m tam moga byc fajne, albo zapytaj sie o zdanie forumowych paJacykow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 08:53  
Cytuj
Moj roczny syn ma taką, tylko wiązana także potwierdzam są modne smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 09:49  
Cytuj
Ja mam na zbyciu hełmofon w kolorze czarnym - są w nim głośniczki wię spokojnie można posłuchać w nim muzyki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 12:21  
Cytuj
czyli ze raczej nie polecacie? bo mi sie podoba ale nie chce pajaca robis z sieie i wole zapytac bo mi sie podoba i nie jest dorga nawet i ludze tez czasami chodza w takich czapkach i podobnych bo jest ciepla i na uszy tez ciepla

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 7 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 14:07  
Cytuj
moj chrześniak ma taka tylko czerwonagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
czyli ze raczej nie polecacie? bo mi sie podoba ale nie chce pajaca robis z sieie i wole zapytac bo mi sie podoba i nie jest dorga nawet i ludze tez czasami chodza w takich czapkach i podobnych bo jest ciepla i na uszy tez ciepla



Kiedyś kawalerka nie nosiła czapek bo wyżelowana grzywka uległa by zniszczeniu, więc towarzystwo wolało marznąć.

Karol idz do sklepu, przymierz,zobacz się w lustrze i sam zdecyduj. Ma być Ci ciepło więc zdanie innych chyba nie jest potrzebne.


http://www.czas-(...)fut.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 14:39  
Cytuj
Popieram przedmówce najważniejsze żeby była ciepła czapka a jeśli ci się do tego ona podoba to idz i ją kup a nie pytaj sie ludzi. Zastanów się co wolisz czy modnie z gołą głową marznąć czy kupic ciepłą czapkę i miec gdzieś co ludzie mówią. Jedni powiedza fajna a inni że nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 14:40  
Cytuj
Pewnie chodziło Ci o taką http://alleg(...)068.html i jak najbardziej jest modna- wielu facetów widziałam w takiej i naprawdę fajnie to wygląda, ale jak już pewnie zauważyłeś niektórzy tu na forum co się wypowiadają nie mają nic mądrego ani na temat do powiedzenia mlotek

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 14:47  
Cytuj
Karol1990 nie pytaj się ludzi bo masz przecież swój mózg i swoje zdanie.
Kupuj to co Ci się podoba i w czym Ci wygodnie.
Ja ma głęboko w d... to co mogą sobie pomyśleć inni bo w ubraniach to ja się mam czuć dobrze a nie inni.
Tak więc czyń jak uważasz, mierzył przecież będziesz na swojej a nie cudzej głowieumiech

Jak dla mnie ta czapa jest OK, wygląda na praktyczną i ciepłą.
Ja bym w tym chodził.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 15:20  
Cytuj
ja mam welniana!? pilotke tyle ze z dluzszymi uszami(moge se z nich cos w desen szalika zrobic w razie w) od kilku lat :] jak napiperzam na desce, a uszy mi rozwiewa wiater to dziewczeta na calym stoku sie ogladaja ;] bier czlowieku, sie nie zastanawiaj, + 2 do brania ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 16:09  
Cytuj
oklepana.

Liczy się praktyczność czapki a nie jej "moda"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 21:57  
Cytuj
no to kupowac czy nie kupoiwac bo mi sie podoba anie wiem czy wam sie podoba bo jednym sie podoba a inni krytykuja i nie wiem czy kupowac ale podobno dziewczynom sie podobaja takie czapki jak facet ma i co dziewczyny myslicie czy taka czapka dodaje atrakcyjnosci facetowi czy nie bo chyba wasze opinie bardziej mnie moga przekonac niz opinie facetow ktorzy maja rozne opinie ale krytykuja duzo co myslicie dziewczyny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 22:02  
Cytuj
jajestemdziewczynaaleniewiemczycimojezdanieodpowiadajabymkupiłabar
dziejmechatąbolaskinatakiebardziejlecąiwlateksiera
czejbodziewcynylubiaobcislerzeczy umiech
;-p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
jajestemdziewczynaaleniewiemczycimojezdanieodpowiadajabymkupiłabar
dziejmechatąbolaskinatakiebardziejlecąiwlateksiera
czejbodziewcynylubiaobcislerzeczy umiech
;-p


Przeczytałem to, bo byłem ciekawy co tu pisze ;D . Czekolada, słowo z innego tematu "ValenieDej" mnie rozłożyło na łopatki good

jezykpotluczony

PS. Karol jednak się chcesz lansować skoro pytasz dziewczyn.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 22:10  
Cytuj
Karolu !
Czy Ty naprawdę nie masz większych zmartwień niż dobór kawałka włochatego gówna na łeb? Ile Ty masz lat kmieciu? Chcesz wyglądać jak Pankracy - kupuj nawet dziś. Satysfakcja gwarantowana, wszystkie dupy Twoje.

I taka prośba... podczas swoich wypowiedzi postaraj się zredukować ilość napisanych wyrazów o około 70%. Jeśli zaczniesz używać znaków interpunkcyjnych - nie obrazimy się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 22:24  
Cytuj
A jak będziesz chciał kalesony kupić, też o zdanie będziesz pytał?

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2012r. 14:01  
Cytuj
no i klamka zapadla czapeczke sobie juz kupilem chodzilem nawet po miescie bo ciepla i przyjemna jest na glowie i jest nawet ok i ciepla. i wszystkim polecam i nie sluchajcie komentarzy w stylu ze beznadziejna bo jest naprawde super i polecam wszystkim. i jest przede wszystkim ciepla. dzis jeszcze tez poki jest widno ide na spacer w czapeczce oczywiscie bo fajnie sie ja nosi no i wiadomo hehe dziewczynom sie podoba wiec szanse na podryw rosna przed walentynkamiumiechumiechumiech polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2012r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
no i klamka zapadla czapeczke sobie juz kupilem chodzilem nawet po miescie bo ciepla i przyjemna jest na glowie i jest nawet ok i ciepla. i wszystkim polecam i nie sluchajcie komentarzy w stylu ze beznadziejna bo jest naprawde super i polecam wszystkim. i jest przede wszystkim ciepla. dzis jeszcze tez poki jest widno ide na spacer w czapeczce oczywiscie bo fajnie sie ja nosi no i wiadomo hehe dziewczynom sie podoba wiec szanse na podryw rosna przed walentynkamiumiechumiechumiech polecam


"i wszystkim polecam... i polecam wszystkim" - co za koleśmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lut 2012r. 14:23  
Cytuj
CYTAT
no i klamka zapadla czapeczke sobie juz kupilem chodzilem nawet po miescie bo ciepla i przyjemna jest na glowie i jest nawet ok i ciepla. i wszystkim polecam i nie sluchajcie komentarzy w stylu ze beznadziejna bo jest naprawde super i polecam wszystkim. i jest przede wszystkim ciepla. dzis jeszcze tez poki jest widno ide na spacer w czapeczce oczywiscie bo fajnie sie ja nosi no i wiadomo hehe dziewczynom sie podoba wiec szanse na podryw rosna przed walentynkamiumiechumiechumiech polecam

To jest więcej niż czapka...ok
To jest skupiacz myśli.
Wydajność mózgu się podwaja(albo i lepiej).zaklopotany
No właśnie ,za Zielonym Grochem ,rozwijając temat,proszę abyś nas informował o rozterkach przy zakupie protez zębowych,kalesonów,slipów(czy aby nie pogrubiają)ale też czy Ci do "twarzy" w prezerwatywie i inne.potluczony
To kiedy idziesz w niej do kościoła?

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »