NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
zakup czapki na zime,
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2012r. 14:46  
Cytuj
ja sie juz przezwyczailem ze tu tylko krytyka jest i nabijanie sie z ludzi ktorzy chca zapytac i sa tylko krytykowani i nasmiewani. a przeciez nikt wam nie kaze kupowac tej czapki i nie ma takiego przymusu przeciez. bo tylko krytykowac potraficie cos co sie wam nie podoba nie znaczy ze sie innym nie podoba bo moze sie podobac i co wam do tego ale do krytykowania pierwsi. ale z tego slynie to forum ludzi ze tylko krytykowac potrafia i nasmiewac sie bo juz pomoc czy doradzic to wielki problem lepiej skrytykowac!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2012r. 14:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2012r. 16:45  
Cytuj
Kup te czapkę i noś umiech poco się pytać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2012r. 17:15  
Cytuj
Karalajna,Kupiłeś tę jebaną czapkę? Ciepła jest,modna, zajefajna?
Życzę Ci,aby mózg Twój nie przemarzł w niej do reszty, bo inaczej sam nie zrozumiesz siebie i swoich postów, jak większość osób na tym portalu, ze mną na czele zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2012r. 18:34  
Cytuj
Karolu,udzielę Ci kilka rad,z racji tego że jestem starsza(?)i jestem dziewczyną,więc podpowiem,co dziewczynom się podoba,a co razi w oczy(a z tego co zauważyłam to bardzo zależy Ci na uwadze płci żeńskiej)
Otóż po pierwsze nie pytaj się nikogo czy kupić,nie kupić i jaką,co, bo świadczy o tym,że nie masz swojego zdania,albo nie umiesz go bronić,bo sory,ale z kupnem czapki raczej bym na tym forum(wiedząc jakie żmije nieraz tutaj siedzą smiech2 )nie wypalałajezyk
Jeżeli przy zakupie czapki masz już takie problemy,to co z ważniejszymi sprawami?
Po drugie,z Twoim polskim trochę słabo..Użyć w jednej wypowiedzi sześć(!)razy słowa,,krytyka czy skrytykować"to już lekki brak znajomości synonimów.Jeżeli chcesz poznać jakąś normalną dziewczynę(nienormalna tego raczej nie zauważy)radze usiąść,wziąć do ręki słownik języka polskiego i nieco podciągnąć swoją znajomość ojczystego.Przy okazji przyłożyć się do składni i do używania znaków interpunkcyjnych w zdaniach i co najważniejsze zaczynać je od dużych liter.I będzie po sprawie.Wierz mi.
Nikt tu Cię nie obraża,krytykuje jedynie Twoją pisownie,trochę nieskładną i niezrozumiałą umiechno i może brak własnego zdania(żeby pytać czy kupić czapkę?smiech2)
podoba Ci się idziesz i to kupujesz.To się dziewczynom podoba!Własne zdanie i pewność siebie!Ktoś ma z Ciebie polewę?Lej na to.Nikomu jeszcze nikt nie dogodził,a ile ludzi tyle zdań.
No
To się opisałamjezyk
Mam nadzieję,że zrobiłam to najkulturalniej jak mogłamumiech
Miłego noszenia i szukaniaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 14:10  
Cytuj
ale ostatnio agresji na forum :] tak w tym temacie napisze, ale to samo dzieje sie w wielu obecnie chyba wiekszosci :] niedlugo to bedzie strach cokolwiek napisac, kazdy jebie z gory na dol :] luk ma tak od poczatku(za to sie go lubi albo i nie), ale gdzie byla reszta? teraz nagle zmadrzala i zaczyna jebac po towarzystwie?;] odnosze wrazenie, ze jak luk pojedzie to jest juz przyzwolenie dla reszty, nie wiem dla mnie troche za ostro, juz nawet ludzie spokojni zaczynaja sie przypierdalac, ale co gorsze wg mnie, niewielu to wychodzi :] a do tematu, ok to jest yebana czapka, ale ciekaw jestem jakby kobieta miala zalozyc giezlo albo facet surdut to czy wszyscy by byli tacy cwani ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
luk ma tak od poczatku(za to sie go lubi albo i nie)


To trochę jak ja, ale ostatnio nie chce mi się tutaj udzielać i niektórzy może nawet są z tego zadowoleni smiech2.
Jednak ten temat mnie też sprowokował do wypowiedzi, ale Luk mnie wyprzedził i napisał coś podobnego do tego co sam chciałem napisać :]. Chłopak niestety sam się prosi i nadstawia dupę do kopania (poprzedni temat, w którym szukał dziewczynki do pieszczot) albo jest to pewna osoba, która celowo prowokuje innych do wesołych wypowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 20:06  
Cytuj
Ifg, ale pojechałeś sciana
Luk pozwoli, to reszta może szaleć smiech2
Przyglądnij się Karolowi, gość robi sobie jaja, tylko idiota nie zorientowałby się,że prowokuje umiech
Dzięki temu jest wesoło,ale bez przesady,nikt nikomu nie "dowala" za inteligentne, czy normalne postychytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
ale ostatnio agresji na forum :] tak w tym temacie napisze, ale to samo dzieje sie w wielu obecnie chyba wiekszosci :] niedlugo to bedzie strach cokolwiek napisac, kazdy jebie z gory na dol :] luk ma tak od poczatku(za to sie go lubi albo i nie), ale gdzie byla reszta? teraz nagle zmadrzala i zaczyna jebac po towarzystwie?;] odnosze wrazenie, ze jak luk pojedzie to jest juz przyzwolenie dla reszty, nie wiem dla mnie troche za ostro, juz nawet ludzie spokojni zaczynaja sie przypierdalac, ale co gorsze wg mnie, niewielu to wychodzi :] a do tematu, ok to jest yebana czapka, ale ciekaw jestem jakby kobieta miala zalozyc giezlo albo facet surdut to czy wszyscy by byli tacy cwani ;]


Ty jesteś niewinny może?

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 20:46  
Cytuj
//moderowano
nie na temat
-sm

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 21:09  
Cytuj
//moderowano
nie na temat
-sm

P.S.
jak masz pytanie do moderatora to się na PW pisze

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2012r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
Ifg, ale pojechałeś sciana
Luk pozwoli, to reszta może szaleć smiech2
Przyglądnij się Karolowi, gość robi sobie jaja, tylko idiota nie zorientowałby się,że prowokuje umiech
Dzięki temu jest wesoło,ale bez przesady,nikt nikomu nie \\\"dowala\\\" za inteligentne, czy normalne postychytry


ale tak jest :] gdzie byli wczesniej wszyscy upominajacy? :] nie wiem czy to zbieznosc ale ludzie stali sie agresywni po tym jak okazalo sie ze ciety jezyk jest jednak cos wart i luk zostal wybrany pogromca glupoty :] inwektywy i roznego rodzaju czepialstwo mozna bylo przypisac kilku osobom, a teraz znacznej wiekszosci :] absolutnie nie mowie ze te kilka osob mialo na to wylacznosc, ale doszlo do tego ze zakladajac temat ludzie musza sie tlumaczyc dlaczego nie sa w stanie czegostam zrobic tego sami :] poza tym, jak nap....alac wszystkich to wszystkich, ja kalam nasz ojczysty jezyk jak tylko moge, a mimo tego np anna22, czy ktokolwiek inny poza zubrem sie o to do mnie nie przyebal, konsekwencji troche :]

zielony_groch a Tobie recznie mam tlumaczyc?;]
edit: dlaczego jusek jest wymoderowany? tam nic tragicznego nie bylo, ja tez odbieglem od tematu, to moderujcie :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2012r. 11:22  
Cytuj
Jeśli porównujesz swoje kalectwo (specyficzne poczucie humoru+brak polskich znaków na kalwiaturze) do wypowiedzi Karola (nieumiejętność zbudowania zdania na poziomie klasy drugiej szkoły podstawowej) to ja więcej pytań mieć nie powinnam.

Przypomnij sobie temat założony przez Ciebie,gdzie szukasz panien na wesele, tam nikt nie potraktował Twojego pytania na poważnie, więc wcale nie jesteś pod kloszem, tak jak mogłoby Ci się wydawać.

NIe dziw się też,że ktoś się musi tłumaczyć na wstępie założenia tematu, skoro sam siebie reklamuje, choć nie przemyślał jak to zrobić umiech

IF sądzisz,ze jakiś konkurs zachęca do ciętej riposty.
Co jest nagrodą? Rozgłos?,Sława?Poklask?Flesze? Wywiady czy fortuna?

Rozbrajasz swoją pomysłowością umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2012r. 11:29  
Cytuj
ifeel był u spowiedzi
czy to Bóg natchnął go swoją miłością do bliźniego?

odciął swoją szemraną forumową przeszłośc grubą kreską i zaczął żyć innym życiem?

za taki stan rzeczy odpowiadają moderzy proszę Państwa!
bo pozwalają na jedno a piętnują drugie!

ooo ciekulada jest!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2012r. 12:12  
Cytuj
czekolada :] napisalem wyraznie - pisze w tym temacie, ale tych tematow jest wiecej, nie o samego karola mi chodzi :]

heh czesc osob potraktowala moj temat powaznie :] powaznie partnerki szukam, wlasciwie to szukalem bo juz znalazlem, tylko tak mi zeszlo z odpisaniem i ona jescze o tym nie wie, mam nadzieje ze przez moja opieszalosc sie nie rozmyslila bo bede musial podbic temat :]

nie pisze o takich :] chocby to, spartan pytal o jakas zabke88, z tego co kojarze to jest poza granicami kraju, jakby tego nie dodal, to 20 osob napisaloby mu wez kurwa ta spwoja pierdolona dupe, rusz i zobacz - w sposob mniej lub bardziej doslowny :] - wczesniej tego nie bylo,

slawa i kobiety czekolada, slawa i kobiety :] z niektorych postow na forum wynika ze nie tylko mnie sie to w oczy rzucilo :]
co ja zrobie ze tak mam?;]

different 2 czarnych mnie zlapalo... zycie mi przelecialo przed oczami i zrobilem rachunek sumienia :]
nic nie odcinalem tylko jest mi prawie smutno jak widze anomalia ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2012r. 19:51  
Cytuj
Każdy kolejny post nie na temat. Wywalę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »