NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Wiadomości na facebook-u,
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 17:52  
Cytuj
Od kilku dni nie dochodzą żadne prywatne wiadomości na facebook-u. Nie wiecie dlaczego tak się może dziać?? I co można zrobić, żeby to działało tak jak trzeba?? To jest sprawdzone, może nawet nie wiecie o tym(piszę do osób, które korzystają z facebook-a i nawet o tym nie wiedzą, wysyłając wiadomości do kogoś!)

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 17:52  
Cytuj

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 17:58  
Cytuj
Bo jka sie lubi "moja kolezanka zrobiła kupe" i instaluje rózne aplikacje w styl, kto mnie ogląda to tak jest. pousuwaj aplikacje

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 17:58  
Cytuj
u mnie hula jak sie należy nie zauważyłem problemu.
Może coś poprzestawiałaś w ustawieniach

edit:
no Jacek masz rację, a najlepsze jak później piszą na tablicy uwaga "fejsbuk"
cyt."FB się zmienił! Wszystkie komentarze, kliknięcia na "Lubię to" są teraz podawane do wiadomości publicznej w google...." najpierw lubią wszystko, a później zgroza, bo dane, bo to, bo tamto

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 18:14  
Cytuj
Ja uwielbiam aplikacje. Ktos pokaże cycki /wacka jak zainstalujesz aplet. klikam w google i czytam co to robi. A potem spam leci i fb blokuje maile

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 18:17  
Cytuj
mi tam wszystko działa bez zarzutu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
Ja uwielbiam aplikacje. Ktos pokaże cycki /wacka jak zainstalujesz aplet. klikam w google i czytam co to robi. A potem spam leci i fb blokuje maile


Hahaha padłem jak to przeczytałem smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 19:09  
Cytuj
Nie mam żadnych aplikacji- nie korzystam z tych "dobrodziejstw". Do tych co mówią, że u nich działa ok- sprawdźcie to bo naprawdę to nic pewnego, dlatego że wiadomości, które wysyłam są w wysłanych u mnie, a mam pewność na 1000% że nie dochodzą do odbiorcy!

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 19:36  
Cytuj
no ja czesto korzystam i dochodzi

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 20:01  
Cytuj
Żałosne jak FB zawładnął waszym zyciem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 21:09  
Cytuj
Stefek mam rodzinę w stanach i sporo znajomych wyemigrowało. Telefonowanie odpada ze względu na koszty

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 21:15  
Cytuj
A skajpaj?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 21:41  
Cytuj
wiesz na fb zostawie notke i kiedyś dostane odpowiedź. Wygodniejsze to niz maile

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 21:48  
Cytuj
nasza klasa umarła teraz rządzi facebuk, z cyklu, patrzcie co mam , gdzie byłem, i wogóle jaki jestem, a do tego 500 znajomych których w rzeczywistości nawet nie widziałem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 21:49  
Cytuj
U mnie działa bez żadnych problemów, i tak jak Jacek85 napisał, wygodniejsze to niż e-mail.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
nasza klasa umarła teraz rządzi facebuk, z cyklu, patrzcie co mam , gdzie byłem, i wogóle jaki jestem, a do tego 500 znajomych których w rzeczywistości nawet nie widziałem

Lubię to umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 22:20  
Cytuj
CYTAT
nasza klasa umarła teraz rządzi facebuk, z cyklu, patrzcie co mam , gdzie byłem, i wogóle jaki jestem, a do tego 500 znajomych których w rzeczywistości nawet nie widziałem


widzisz , nasza klasa to podróbka facebooka . Koles sie wzbogacil na czyims pomysle a pozniej sprzedal umiech

Facebook to cos więcej niż tylko znajomi i różne aplikacje, to również możliwosc kontaktu z potencjalnymi kontrahentami , subskrypcje magazynów , które nie są dostępne w Polsce umiech

Miałem problem z wiadomosciami tj. nie dostawałem powiadomienia o tym , że ktos mi cos wysłał . Nic nie robiłem w tym kierunku , facebook sam usunął usterkę .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 22:57  
Cytuj
m87: Nie do końca. Poczytaj o historii serwisów społecznościowych. Celem Naszej Klasy było odnalezienie kumpli ze szkolnych ławek. Pierwszy był Classmates.com (1995). Facebooka wtedy nie było.

Mówi się, że pierwszym serwisem społecznościowym w Polsce jest grono.net (2004). Facebook oficjalne wystartował 17 dni później. Jest jednak pewna nieścisłość. Serwisy typu fotka.pl powstały już w 2002 roku.

Czy Nasza Klasa to podróbka Facebooka? Przyglądnij się budowie obu serwisów. Kiedy wszyscy z dawnych lat się odnaleźli, wrzucili focie, powysyłali komcie, przestało to im wystarczać. W mediach lansowali Facebooka. Tam były strony fanów, a na NK co najwyżej akcje promocyjne (później dodali grupy i konta oficjalne). Pamiętacie, co się działo po dodaniu Śledzika (ograniczonej wersji tablicy z FB)? Teraz nk.pl jest maszynką do zarabiania na tych, co jeszcze zostali. Nie nadążają za konkurencją, cały serwis jest zbyt ciężki. Może jeszcze wyciągną asa z rękawa?

Do autora tematu: Najlepiej skontaktować się z obsługą techniczną Facebooka. Jaką masz przeglądarkę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2012r. 12:54  
Cytuj
CYTAT

Do autora tematu: Najlepiej skontaktować się z obsługą techniczną Facebooka. Jaką masz przeglądarkę?
Przeglądarka: Mozilla Firefox. Wydaje mi się, że to coś z ich winy, bo w telefonie też próbowałam z aplikacji facebook-a wysyłać wiadomości i jest ten sam problem ;/ A jak się skontaktować z tą obsługą techniczną Facebook-a??

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2012r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
Żałosne jak FB zawładnął waszym zyciem.


Nie mam tam nic i nie pragnąca jestem coś tam mieć;-)
kontrola nad zdrowiem psychicznym, życiem
Dochodzi czy nie dochodzi....
Ale ciekawa jestem czy w końcu doszedł ok

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »