NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Stacja paliw na przemysłowej, Kijowe paliwo i jak tu jezdzić
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2012r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
zubrstw czemu nie odniesiesz się do zdjęcia dystrybutora z zamarzniętym paliwem zimowym w \"oczku\"?

Zalezy jaka temp, tam byla w oczku czesto widzialem przymarzniete paliwo i tez na stacjach jak shell czy lotos wiec ze w oczku przymarza to jakos mnie nie dziwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2012r. 13:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2012r. 13:49  
Cytuj
zubrstw - ja nie twierdzę, że ktoś dolewa wodę do zbiorników, i nie tankuję na orlenie od kiedy mam diesla tylko na lotosie.
A co do filtra paliwa to był "świeży", więc odpada. Można trafić na lipną benzynę i ropę. Tak jak pisałem, ciesz się, że nigdy nie trafiłeś na jakieś gówno, i tego ci nie życzę.
A wracając do tematu to znam osoby którym zamarzła orlenowska ropa i ta z bliskiej w tamtym tygodniu - jedno auto firmowe i zadbane, więc co miał nie tak ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2012r. 14:04  
Cytuj
Znajomy zatankowal samochod na lotosie (w zeszlym tyg) po 15-20km auto stanelo jak sie okazalo padly wtryski tez wina ropy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2012r. 14:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
zubrstw czemu nie odniesiesz się do zdjęcia dystrybutora z zamarzniętym paliwem zimowym w \\\"oczku\\\"?

Zalezy jaka temp, tam byla w oczku czesto widzialem przymarzniete paliwo i tez na stacjach jak shell czy lotos wiec ze w oczku przymarza to jakos mnie nie dziwi.




To ze paliwo zimowe przymarza cie nie dziwi? Przecież to samo dzieje się w zbiorniku, w samochodzie. Oszukują sprzedając zimowe, które zamarza a ciebie to nie dziwi? Dziwne....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2012r. 14:10  
Cytuj
CYTAT
Znajomy zatankowal samochod na lotosie (w zeszlym tyg) po 15-20km auto stanelo jak sie okazalo padly wtryski tez wina ropy?


Kto stwierdził ze padły wtryski?

Ja tez tak myślałem, że wtryskiwacze się kończą. Wygrzałem auto w garażu i śmiga jak nowe. W zbiorniku zimowe paliwo.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2012r. 14:11  
Cytuj

Andrzejek ale tak samo mozesz powiedziec idac do miesnego. Idziesz kupic 1kg schabu a nie 30 dkg schabu 50 dkg ulepszaczy i 20 dkg wody. To Cie nie dziwi ze tak Cie oszukuja? Dzisaij w polsce jest taka moda ze w wiekszosci przypadkow jestesmy oszukiwani. Rzad na oszukuje, koncerny paliwowe nas oszukuja, samorzady nas oszukuja.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2012r. 14:13  
Cytuj
Tommi i to mnie własnie wk...ia.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2012r. 14:17  
Cytuj

No wlasnie. A rzad jest taki dobry ze ustawy tworzy nie dla dobra obywateli a dla dobra rafinerii, wielkich przedsiebiorstw. Biadolenie na forum nic nie da. Nie ma co sie oszukiwac, jakosc paliwa w polsce jest o wiele gorsza niz np w niemczech, a to jest wszystko wina rzadzacych. Zamiast walczyc o dobro polski to wlaza w dupe innym panstwom. Oczywiscie jakos paliw ma wplyw na prace silnika, ale zadbanie o samochod tez ma wplyw na silnik. To jak z ludzmi mamy coraz gorsze produkty spozywcze, coraz bardziej naladowane chemia i przez to coraz czesciej ludzie sa alergikami albo maja inne dolegliwosci.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2012r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
Znajomy zatankowal samochod na lotosie (w zeszlym tyg) po 15-20km auto stanelo jak sie okazalo padly wtryski tez wina ropy?

No fajne masz porównanie, zamarzająca ropa a padnięte wtryski.
Jeżeli masz jakieś pojęcie to dobrze wiesz, że ropa to tylko jedna z przyczyn padniętych wtrysków, a jest ich wiele np. częsta jazda na rezerwie do prawie "zera".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2012r. 20:37  
Cytuj
ZUBRStw Napisałem Ci wiadomość na P.W

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »