NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 »
naprawa powypadkowego auta,
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 06:38  
Cytuj
Stecyk pisales cos ze ja cpam krowie lajno, a tobie ziemskie spaliny zaszkodzily???? Ile masz lat?? 30-35 to niewiesz ze nie mozna nikogo na necie obrazac, bo to karalne.

Czy Ja Cos o Tobie pisze??? Jak czujesz sie ze to TY pasujesz do maich kosmitow to jest mi przykro. smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 06:38  
Cytuj

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 07:11  
Cytuj

Tak, oczywiscie. Tylko dlatego ze na imie mam Tomasz to jestem rzeczoznawca. A jak powiem ze mam niemiecki samochod to od razu bedziesz mowil ze mam VW, chociaz ze jest jeszcze opel, porsche, bmw, mercedes, audi, itd.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 08:56  
Cytuj
CYTAT
Eee zostaje. Odkąd miriam spauzował nudą wieje

Ale masz rozrywkę. Nabijać się z chorego człowieka.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 09:14  
Cytuj
Panie moderatorze zamknij pan ten temat......
|
|
|
\ /

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 14:14  
Cytuj
SM docenił bajkopisarza i mam przeciek,że już w kwietniu, jako trzeci Polak na świecie,zostanie uhonorowany nagrodą Pulitzera w kategorii: Paraolimpiada Twórczości.
Chylę czoła dla Twego geniuszu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 18:22  
Cytuj
CYTAT

Tak, oczywiscie. Tylko dlatego ze na imie mam Tomasz to jestem rzeczoznawca. A jak powiem ze mam niemiecki samochod to od razu bedziesz mowil ze mam VW, chociaz ze jest jeszcze opel, porsche, bmw, mercedes, audi, itd.




Tommi Ja przeciez nie znam Ciebie. Ja tu pisze o kosmitach a nie ludziach.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 18:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Tak, oczywiscie. Tylko dlatego ze na imie mam Tomasz to jestem rzeczoznawca. A jak powiem ze mam niemiecki samochod to od razu bedziesz mowil ze mam VW, chociaz ze jest jeszcze opel, porsche, bmw, mercedes, audi, itd.




Tommi Ja przeciez nie znam Ciebie. Ja tu pisze o kosmitach a nie ludziach.

Tia. Zapewniam cie, ze gdybym byl tym twoim rzeczoznawca, to nie zalatwialbym tej sprawy przez neta, bo mialbym na tyle oleju w glowie zeby to zalatwiac osobiscie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 19:07  
Cytuj
Tomi PSYHOL zalatwial sprawe przez 6miesiecy i nic nie zalatwil, bo sie z PSYHOLA smiali, a PSYHOL tak patrzyl i niedowierzal z kto to jest. A to byly kosmici.


Mnie ludzie nie oszukali nikt mnie nie oszukal, To kosmici sie oszukali sami.

Teraz PSYHOL sie smieje.

HEJ KOSMICI????? smiech2

A jak Ja bede pisal bzury, pierdoly, ze nie ukonczylem tej podsatwowki co kiblowalem 6lat a potem wam pokaze papiery to co mi powiecie????

TYS MIE OSZUKAL?????? smiech2

HEHE Kosmici Ja to moge teraz napisac ze Ja zerowki nie ukonczylem a znalazlem kosmitow w Polsce.

Chodzi o to zeby pisac i bylo smiesznie.


Kosmici wiecie ze na necie mozna pisac bajki bzdury zeby bylo smiesznie, a potem wyjdzie ze to sa fakty to co mi powiecie???

ZNOW ZES NAS OSZUKAL????


Tomi, Stecyk, Kamil19 czemu chcecie zeby ten temat zamknac????

Cos wspolnego z kosmitami macie??? smiech2

Ja sobi o Kosmitach pisze a nie o Was.


Ja to moge teraz bluzgac po sobie ale bede mial szacunek a Wy Kosmici??? A z Was smiech. Ja z Wami porzadek zrobie, Zrobie Wam kosmici test, ktory ma jakies pojecie o wechikulach ziemskich. Szybko wylapie ktory to kosmita, bo on zawsze mowi odwrotnie albo nic nie mowi. smiech2 Siedzi jak balwan. smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 20:32  
Cytuj
Pytanie do szanownego stalowego miasta!
Ile mam zebrać podpisów,aby ktoś w końcu zamknął ten temat??
Pytam poważnie i czekam na odpowiedź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 20:34  
Cytuj
Co ci przeszkadza ten temat?
ja np lubię czytać to co pisze RNI a ty jak nie lubisz albo przeszkadza ci to co on pisze to najromalniej w świecie nie wchodz w ten temat i juz umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 20:43  
Cytuj
wiesz stefciu,wchodzę na stalowe miasto z myślą,że poczytam coś ciekawego,dowiem się coś nowego,zapytam,doradzę jak mogę,a takie wypowiedzi jak szanownego Pana RNI są niedorzeczne co to w ogóle jest??? :szok: o czym on pisze??Ty stefciu wiesz?
swoją drogą jak lubisz science fiction to są odpowiednie strony do poczytania,książki,czasopisma..-jeśli już musimy nawzajem zwracać sobie uwagę
a zarząd,moderatorzy czy kto tam jest za takie rzeczy odpowiedzialny przyczyniłby się do uratowania ludzkości od zarażenia innych tym jakże edukacyjnym gatunkiem literackim/filmowym jaki pisze główny bohater wątku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 20:52  
Cytuj
Ja go podziwiam za to co pisze i jak pisze oraz ile tego pisze smiech2 bo ja bym na pewno tak nie mógł..

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 21:06  
Cytuj
Kamil nie radziłabym Ci nic więcej pisać bo zaraz zostaniesz nazwany głównym prowodyrem przekrętu ASO
nie żartujezdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 21:30  
Cytuj
Jeszcze jedno pytanie do szanownego stalowego miasta-
czy
jeśli długotrwale i nagminnie łamany jest regulamin forum stalowego miasta to czy jako uczestnik będący tego świadkiem zgłaszając to zarządowi mogę liczyć na pomyślne zakończenie tej sprawy w postaci zakończenia tematu???
a oto argumenty-
z Regulaminu:

4. Podczas pisania wiadomości nie jest dozwolone:
a. pisanie jednakowych lub podobnych postów lub tematów,-a użytkownik RNI wciąż i w kółko pisze o tym samym
b. pisanie wiadomości nic nie wnoszących do dyskusji np.: dziękuję, sprawdzę jutro itp, czyli nabijania postów,-jakaś powieść science fiction to chyba nie jest wiadomość wnosząca coś nowego do tematu prawda??
c. pisanie postów nie związanych z tematem,-kosmici,psychole,czy to ma coś w związku z tematem??
d. zakładanie tematów w niewłaściwym dziale forum,-osobista powieść to raczej powinna być pisana w brudnopisie,na kolanach,a po skończeniu sprzedana jakiejś redakcyjce i opublikowana w formie książki czyż nie?
f. prześladowanie, obrażanie , ośmieszanie, używanie niecenzuralnych słów pod adresem innych użytkowników,-o tym to chyba nie muszę nic pisać prawda?
h. zamieszczania treści zaniżających poziom forum-proszę Was!czy tutaj muszę coś dodawać??
6. Na forum należy wypowiadać się w języku polskim i przestrzegać zasad poprawności językowej, w szczególności:
a. Zdanie zaczynamy wielką literą - kończymy kropka.
b. Używamy znaków interpunkcyjnych
c. Staramy się używać polskich znaków (ą,ć,ś,ź,ż,ó,ł,ę,ń)-Lucky już zwracał na to uwagę,ale obiło się ciszą
7. Obsługa forum ma prawo usuwania wiadomości, przenoszenia jej do stosownego działu oraz zamykania tematu, jeżeli stwierdzi, że dana wiadomość:
a. obniża ogólny poziom forum lub została napisana w sposób niezrozumiały,-nic o czym pisze RNI nie jest dla mnie zrozumiałe
b. została napisana w nieodpowiednim dziale lub nie ma związku z tematem,
c. uzna ją za reklamę,
d. uzna temat za polityczny, nie umieszczony w tematach do tego wyznaczonych
8. Zabrania się nieuzasadnionego odkopywania starych wątków.
9. Niniejszy regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania. StaloweMiasto.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania w nim zmian.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 21:41  
Cytuj
Oj dajcie już spokój ERNIEmu umiech spoko koleś.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 22:41  
Cytuj
Nic zostaje koniec śmiechu. Za dużo łamania regulaminu. RNi załóz swój temat w motoryzacji.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »