NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam stolarza do budowy altanki działkowej,
Posty: 36
Dołączył: 1 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 12:26  
Cytuj
Witam.
Szukam stolarza (nie musi to być firma) który wybuduje mi altankę działkową o wymiarach 3mx3m.
Jesli ktoś zna kogoś takiego to prosze o informację. Z góry dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 12:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 12:30  
Cytuj
A masz jakiś projekt na tą altankę czy choćby w miarę przystępnie nakreśloną na papierze wizję tego obiektu?

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 12:40  
Cytuj
Podam linki do zdjęć takich domków na allegro które mi się podobają
1. http://alleg(...)471.html

2. http://alleg(...)722.html

Nr 1 jest moim faworytem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 12:47  
Cytuj
W tej chwili nie mam dostępu do allegro (blokada) ale za kilka godzin obejrzę i postaram się dać szybką odpowiedź.
Ważne, że jest jakiś wzorzec i jest się na czym oprzeć.
A gdzie to ma powstać? - miejscowość/dzielnica.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 13:06  
Cytuj
W Stalowej Woli. Ogródki działkowe za Sanem "Mostostal" za strumykiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 13:26  
Cytuj
To super, na miejscu. A materiał masz swój czy wolisz aby wykonawca to załatwiał?
Kiedy chcesz to robić?, w jakich miesiącach?

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 13:37  
Cytuj
Nie mam materiału. Mogę kupić ale nie znam się na tym, więc i tak potrzebowała bym pomocy stolarza co i ile kupić.
A altankę chciałabym wybudować na wiosnę, kwiecień, maj.
Nie ukrywam że interesuje mnie prosty, tani domek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 13:55  
Cytuj
Ja pare lat temu porównywałe mceny i skończyło się na firmie z miedzanej góry. Panowie rano przyjechali ułożyli kostke, postawili altanke z meblami, pokryli dach, podpieli oświetlenie i wzieli 20% mniej niz nasi

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 14:11  
Cytuj
Dokładnie tak jak pisze Jacek. Odpuść sobie lokalnych. Szukaj globalnie. Będzie szybciej, lepiej - taniej.

Szukaj najlepiej ofert gotowych domków. Mają projekt, materiał - tną na maszynach. To nie będzie rzemiosło dłutem i piłą spalinową.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 14:18  
Cytuj
przecież te twoje altanki to gotowe produkty kupujesz skręcasz i jest. ostatnio skręcałem dwie takie jezyk
myślę, że na okoliczne złodziejstwo to słaby pomysł,

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 14:30  
Cytuj
W zasadzie jeśli to są zestawy do montażu to lepiej to zrobić samemu.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 17:27  
Cytuj
Mopig, obejrzałem te Twoje propozycje jakie podałeś z Allegro i wg mnie można zamówić gotowca.
Dużo taniej mało kto Ci to zrobi o ile się podejmie ale szukaj, może...
Myślałem, że masz coś większego na myśliumiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 10 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 23:24  
Cytuj
Kolego Mopig, po pierwsze: stolarz nie buduje! Po drugie: wymiar 3x3 jest w tym momencie mało istotną informacją. Po trzecie: kupując mebelek w Ikei też dzwonisz po stolarza w celu "zbudowania" krzesła czy półki z kawałków drewna które są w opakowaniu?

Rusz głową, użyj wyobraźni, pomyśl logicznie. Chyba, że kupując jajka zamawiasz kucharza, aby zrobił Ci jajecznice. Stopień trudności podobny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2012r. 07:04  
Cytuj
CYTAT
Kolego Mopig, po pierwsze: stolarz nie buduje! Po drugie: wymiar 3x3 jest w tym momencie mało istotną informacją. Po trzecie: kupując mebelek w Ikei też dzwonisz po stolarza w celu \"zbudowania\" krzesła czy półki z kawałków drewna które są w opakowaniu?

Rusz głową, użyj wyobraźni, pomyśl logicznie. Chyba, że kupując jajka zamawiasz kucharza, aby zrobił Ci jajecznice. Stopień trudności podobny.


Oj Heaven, ludzie w życiu otrzymali różne zdolności. Ciesz się, że należysz do tych co otrzymali wszystkie. Ma się rozumieć, że jak zajdzie potrzeba to usuniesz sobie kamień z nerek samemu a nastawienie złamanej nogi to dla ciebie chleb powszedni.good

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2012r. 07:56  
Cytuj
zanim ktos dopisze, ze mopig powinienes isc do lasu, napierdalac zebami sosne jak bobr, przyniesc jebane drzewo do domu na plecach, w piwnicy samemu nozem zrobic deski, wysuszyc na kaloryferze na klatce, zaniesc wszystko na dzialke jak sie ociepli, kupic reczny hebel i napierdalac do gladkosci - bo przeciez to zabawne, polamac rowno deski bo przeciez to trudne nie jest i dojebac je na sline, bo przeciez slina z jadem przecietnego stalowowolanina trzyma cale zycie i takiej dojebanej na stalowowolska sline, drewnianej altanki nawet zly wilk nie zdmuchnie, to zwroccie uwage do chuja, ze mopig to kobieta

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2012r. 11:37  
Cytuj
kolego w nisku jest firma co maja altanki ceny rozne mozna sie dogadac kiedys myslalem o nich,niewiem czy mozna kupic od nich do samodzielengo montazu czy oni montuja musial bys sie dowiedziec,tylko ja szukalem czegos duzego a w twoim wypadku wiem ze kiedys sprzedawali stare kioski ruchu za nieduze pieniazki:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2012r. 12:18  
Cytuj

Ha ha ha. Ifeel tyle sie naprodukowal zeby pokazac wam ze autor watku jest kobieta a wy dalej kolegogood. A w kwestii tematu +48608157793 zadzwon do nich. Mi robili schody i jestem z nich zadowolony. Ale zawsze mozesz sie zapytac czy robia tez altanki.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2012r. 12:30  
Cytuj
Do Heaven:

Nie kolego tylko koleżanko Mopig. A tak wogóle to ja nie potrzebuję stolarza do montażu tych altanek zakupionych na allegro tylko poszukuję stolarza który zrobi mi wycenę altanki takiej jak na zdjęciach ( więc podałam metraż altanki), przygotuje materiał do budowy takiej altanki i zamontuje mi ją na działce.
Więc jeśli nie masz informacji na poruszony temat to proszę nie zamieszczaj głupich i cwaniackich komentarzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2012r. 12:37  
Cytuj
Dziękuję wszystkim za informacje i podpowiedzi. Napewno skorzystam.
Linki do zdjęć podałam w celu obejrzenia jak ma wyglądać moja przyszła altanka. Jak bym chciała kupić przez allegro to bym sobie taką zamówiła ( w cenie jest również montaż) i nie zawracała głowy na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 10 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2012r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
Oj Heaven, ludzie w życiu otrzymali różne zdolności. Ciesz się, że należysz do tych co otrzymali wszystkie. Ma się rozumieć, że jak zajdzie potrzeba to usuniesz sobie kamień z nerek samemu a nastawienie złamanej nogi to dla ciebie chleb powszedni.good


Skarbie, nie mam specjalizacji ani z nefrologii ani z ortopedii. Wymienione przez Ciebie czynności należą tylko i wyłącznie do osób wykształconych w tym kierunku, z odpowiednimi uprawnieniami. Natomiast do złożenia altanki nie trzeba należeć do grupy osób, które w życiu otrzymały wszystkie zdolności. Wystarczy mieć jaja i mózg. Teraz już wiem, że Mopig ma jedynie mózg.

Mopig KOLEŻANKO, z całym szacunkiem ale przerabiałem temat u siebie. Proponuję zakupić gotową, do montażu. Nie wyjdzie "taniej" zatrudniając stolarza, kupując materiał itp. Dostajesz tu namiary na wykonawców schodów - to tak jakbyś chirurga prosiła o świniobicie. Szczerze polecam zakup na allegro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2012r. 23:39  
Cytuj
Witam, jestem stolarzem jeśli szukasz pomocy w dalszym ciągu to zapraszam stanpor.pl Swój zakład stolarski prowadzę w Sochach za Charzewicami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2012r. 12:37  
Cytuj
Witam jestem stolarzem z Momot Górnych zapraszam na strone www.stolarnia-myszak.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 22 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2012r. 21:05  
Cytuj
http://stanpor.pl w ofercie altanki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »