NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Krzysztof Musialik i jego brat, Krzysztof Musialik i jego brat
Posty: 25
Dołączył: 15 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 20:27  
Cytuj
Chcę powiedzieć że nie polecam tylko potrafią wyrywać zęby nawet zdrowe piłować do korzenia i zakładać koronki a nie leczyć lub mądrze doradzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2012r. 20:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2012r. 11:09  
Cytuj
A ja Pana Krzysztofa nie polecam! Miałam nieudany zabieg z tym Panem. Ząb, który był do usunięcia zaropiał...każdy szanujący się lekarz zanim zacznie wyrywać takiego zęba, wypisuje antybiotyk aby zlikwidować stan zapalny. Niestety Pan K. zabrał się do rwania. Dodam, że przy ropie znieczulenie nie działa więc nawet szkoda wykładać kasy na nie. Rwie się na żywca! Po wyrwaniu owego zęba doszło do zakażenia !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2012r. 15:02  
Cytuj
A ja byłem dzisiaj u p.Musialika i jak najbardziej pozytywne wrazenia, i moge polecic. Dobra i mila obluga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2012r. 09:01  
Cytuj
Ja nie miałam jakiegoś problemu z uchwyceniem sensu pierwszej wypowiedzi. Może i nie ma znaków interpunkcyjnch, ale jak ktoś jest sprytny i inteligenty to domyśli się o co chodzi.
Jesli chodzi o Musialików (i wogóle całym tam towarzystwem) tez mam bardzo nieprzyjemny wspomnienia i też nikogo stamtąd nie polecam. Mojemu męzowi tak Musialik zęba wyrwał że potem resztę (czyli resztę korzenia) wydzierał przed lusterkiem w domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2012r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
A ja byłem dzisiaj u p.Musialika i jak najbardziej pozytywne wrazenia, i moge polecic. Dobra i mila obluga.


Jedyny dentysta który mnie przekonał, że boleć nie musi. U innego nawet nie siadałam bez znieczulenia, a do P.Musialika z uśmiechem na twarzy idę.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2012r. 18:52  
Cytuj
moim zdaniem pan krzysztof jest najlepij rwącym zęby w st woli -szybko ,sprawnie ,bezboleśnie .zaznaczam że jestem z tych pacjentów u ktorych zawsze się coś dzieje po wyrwaniu zęba ,a tu miła niespodzianka znieczulenie nie boli po wyrwaniu nie boli .co do leczenia nigdy nie leczyli mi zębów więc się nie mogę wypowiadać .-jeszcze jedno nie czekajmy z zębem do ostatniej chwili nie myślmy że jak nas trochę boli to przestanie .czym wcześnij udamy się do dentysty tym będziemy mniej biadolić na nich bo wiadomo zawsze musi być ktoś winny .

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 1 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2012r. 21:25  
Cytuj
A ja mam takie pytanie. Jestem w tym tygodniu umówiona na usunięcie trudnego zęba do p. K. Musialika i tak się zastanawiam czy bedzie sam czy z p. Lorkowskim czy może ze swoim bratem. Trudno pisać szczerze, bo jeszcze panowie to przeczytają i bedzie klops !
Napisze jednak tak. Chodziłam już do p. Wojciecha i się przekonałam,że nie ma się czego bać ale p. Krzysztofa nie znam i nie wiem czy nie stchórze. Odpowiedzcie proszę na moje pytanie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2012r. 22:25  
Cytuj
a z czym masz problem? jest to bardzo dobry lekarz, i nie ma czego sie bac usuwa zeba jak kazdy inny tylko ze bezbolesnie. nie rozumiem tego co napisales/as na poczatku z kim ma niby tam byc w gabinecie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 00:40  
Cytuj
Miałem usuwane dwie "ósemki" przez duet Musialik - Lorkowski.

Na co dzień korzystam z usług innych dentystów, jednak z obu zabiegów jestem bardzo zadowolony i jedyne co to mogę polecić obu Panów umiech

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 09:07  
Cytuj
Nie dowierzam w to co widzę. W sierpniu 2010 byłem u tych panów (Lorkowski & Musialik) umówiony na wyrywanie ósemki, bo to podobno 'NAJLEPSI FACHOWCY W STALOWEJ WOLI'(boże broń). Po obejrzeniu i zapoznaniu się z tematem, fachowcy zabrali się za usuwanie siódemki, bo wygląda na starą i zrobimy miejsce ósemce. Bałem się już wtedy dentystów, więc nie dziwne, że przy takiej porcji adrenaliny 3 dawki znieczulenia w ogóle nie zadziałały. Na moje prośby żeby poczekać ten kretyn nie reagował, próbowali rwać mi zęba na tzw żywca. Ból nie do opisania, nie mogli sobie z nim poradzić, oboje się napinali na tym przyrządzie do podważania, ale ząb nie chciał drgnąć, tylko kruszył się. Został kawał korzenia, ale z powodu ogromnego bólu ( akcja na żywca) stanowczo zrezygnowałem z kontynuowania zabiegu i kazałem zszyć. W domu bolało mnie jak szlag. Po tygodniu nic nie jedzenia i chodzenia po ścianach poszedłem do nich żeby sprawdzili czy wszystko jest ok, bo strasznie boli. Stwierdzili, że nie ma żadnego powodu do obaw, świetnie się goi. Powiedziałem, że nie wytrzymam, ide prywatnie. Dentystka jak zobaczyła dzieło tych debili, złapała się za głowę. W miejsce po operacji wdało się zakażenie i suchy zębodół. Stwierdziła, ze tak to nigdy sie nie zagoi i moge miec spore problemy. Przypominam, że tamci stwierdzili, że jest super. 3 miesiące od tego, pokruszyła mi się szóstka, odpadła ścianka, prawdopodobnie od naciskania na nią podczas zabiegu. NIE POLECAM, gdyby nie ogromny ból wtedy, wybrałbym się na drogę sądową. Nie jestem anonimem w sieci, mogę podać swoje personalia i skontaktować z dentystką renomowaną w STW na potwierdzenie moich słów. Omijać jak ognia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 1 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 19:48  
Cytuj
Dzięki. No to ja się jeszcze zastanowie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A ja byłem dzisiaj u p.Musialika i jak najbardziej pozytywne wrazenia, i moge polecic. Dobra i mila obluga.


Jedyny dentysta który mnie przekonał, że boleć nie musi. U innego nawet nie siadałam bez znieczulenia, a do P.Musialika z uśmiechem na twarzy idę.


Z przykrością stwierdzam że zdanie zmieniam:( Było ładnie, miło,kolorowo a zęby spieprzone są. Plomba się ukruszyła a butelek z piwa zębami nie otwieram, 2 ubytki przeoczone i to co niby wyleczone boli. Teraz od nowa szukam dentysty z anielską wręcz cierpliwością, bo bohater w tej sprawie ze mnie żaden i z fotela uciec umiem:(

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2012r. 22:16  
Cytuj
zielony_groch - widzę, że jedziemy na jednym wózku. Jak znajdziesz jakiegoś dentystkę(najlepiej) albo dentystę DLA NAS, to pisz PW, byle by nam szybko te poszukiwania poszły bo niedługo nie będzie się czym uśmiechnąć sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2013r. 11:56  
Cytuj
Dwa dni temu dr Musialik wyrwał mi dolną ósemkę. Na początku zabiegu oczywiście dał mi znieczulenie. Niestety nie było ono tak jak powinno bo czułam cały policzek a 10 dni będąc w rzeszowie z inną ósemką znieczulenie było takie że przez ok 3 godzin po zabiegu nie czułam połowy twarzy. Pomyślałam sobie że może tak po prostu ma być i nie będzie boleć. Potem zaczął się koszmar. Pan doktor przystępując do wyrywania, trochę powierciał gdyż ósemka była w kości i na dodatek miała zakręcone korzenie. Niestety zaczęłam odczuwać ból. Gdy mu o tym powiedziałam odparł że innego znieczulenia nie ma. Dziwne bo jak mi wcześniej proponował wizytę w jego prywatnym gabinecie za pieniązki oczywiście (300zł) to pewnie by się znalazło. Po prostu łzy mi się lały na fotelu a on próbował wyrywać mi zęba. Jako profesjonalista wiedział że nie będzie to łatwy zabieg i że ból jest nie do wytrzymania. Z tego wszystkiego zrobiło mi się słabo i wyrywał mi ósemkę na leżąco. To co przeżyłam to był koszmar. Mogę stwierdzić że miałam wyrywaną ósemkę praktycznie bez znieczulenia. Pana Musialika mogę jedynie pochwalić za pozytywne nastawienie do pacjenta, miłą obsługę i nic więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2013r. 12:08  
Cytuj
Nie polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2013r. 12:25  
Cytuj
no co wy mowicie...?:( a ja ide dzis do nich dwa zeby wyrywac:(((((((

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2013r. 12:46  
Cytuj
Ja jak wyrywałam żeby to tylko u Wrońskiego, fakt specyficzny człowiek ale wyrwał mi bardzo profesjonalnie chociaż jeden ząb był w bardzo kiepskim stanie ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2013r. 13:34  
Cytuj
Witamumiech
Też zdecydowanie nie polecam!! Miałam kiedyś "przyjemność" być u Pana Musialika w przychodni. Jak przyszedł do gabinetu i zaczęła się rejestracja to był strasznie opryskliwy do czekających ludzi. W gabinecie już był trochę milszy ale to nie jest najważniejsze. Wszystkie cztery osoby przede mną miały wyrywane zęby i tak mnie zaczęło zastanawiać, czy naprawdę to możliwe, że każda z tych osób ma aż taki problem, że trzeba rwać? U mnie dzięki Bodu skończyło się na przeglądzie, bo okazało się, że muszę sobie zdjęcie rentgenowskie zrobić (P. Musialik zażyczył sobie, żeby było ono robione w konkretnym zakładzie, nie w żadnym innym tylko i wyłącznie w tym, który on poleca :szok: )Aha. I zdjęcie miało kosztować 50 zł. Sam przegląd chaotyczny i jak się potem okazało, to zdrowy ząb miał być niby do leczenia, za to nie zauważył zęba z ubytkiem. Jak tylko wyszłam z gabinetu to postanowiłam nigdy tam nie wracać. Normalnie masakra jakaś. Jakiś czas później poszłam do innego dentysty, konkretnie dentystki, też na NFZ ale nie w żadnej przychodni. Tam wyszło właśnie, że przegląd P. Musialika był byle jaki, zrobiła mi na miejsu dwa zdjęcia rentgenowskie i nie zapłaciłam ani grosza. Śmiało mogę polecić Panią Joannę Cuberę, przyjmuje na Krzywej, w tym samym miejscu przyjmuje też Jej mąż i bodajże teściowa. Z tego co o nich słyszałam też są w porządku. Bardzo dobra dentystka też przyjmuje na Poniatowskiego- P. Zawół-Brulińska ale z tego co się orientuję, to tylko w jednym dniu tygodnia jest na fundusz, a tak to płatnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2013r. 14:43  
Cytuj
CYTAT
Witamumiech
Też zdecydowanie nie polecam!! Miałam kiedyś "przyjemność" być u Pana Musialika w przychodni. Jak przyszedł do gabinetu i zaczęła się rejestracja to był strasznie opryskliwy do czekających ludzi. W gabinecie już był trochę milszy ale to nie jest najważniejsze. Wszystkie cztery osoby przede mną miały wyrywane zęby i tak mnie zaczęło zastanawiać, czy naprawdę to możliwe, że każda z tych osób ma aż taki problem, że trzeba rwać? U mnie dzięki Bodu skończyło się na przeglądzie, bo okazało się, że muszę sobie zdjęcie rentgenowskie zrobić (P. Musialik zażyczył sobie, żeby było ono robione w konkretnym zakładzie, nie w żadnym innym tylko i wyłącznie w tym, który on poleca :szok: )Aha. I zdjęcie miało kosztować 50 zł. Sam przegląd chaotyczny i jak się potem okazało, to zdrowy ząb miał być niby do leczenia, za to nie zauważył zęba z ubytkiem. Jak tylko wyszłam z gabinetu to postanowiłam nigdy tam nie wracać. Normalnie masakra jakaś. Jakiś czas później poszłam do innego dentysty, konkretnie dentystki, też na NFZ ale nie w żadnej przychodni. Tam wyszło właśnie, że przegląd P. Musialika był byle jaki, zrobiła mi na miejsu dwa zdjęcia rentgenowskie i nie zapłaciłam ani grosza. Śmiało mogę polecić Panią Joannę Cuberę, przyjmuje na Krzywej, w tym samym miejscu przyjmuje też Jej mąż i bodajże teściowa. Z tego co o nich słyszałam też są w porządku. Bardzo dobra dentystka też przyjmuje na Poniatowskiego- P. Zawół-Brulińska ale z tego co się orientuję, to tylko w jednym dniu tygodnia jest na fundusz, a tak to płatnie.



Od 1990 roku cala moja rodzina leczy zeby u doktora Krzysztofa Musialika,nigdy zadnych problemow,mila atmosfera w gabinecie,rozne zabiegi,odciski,koronki czy inplanty,a juz leczenie kanalowe np.jedynek po przecieciu dziasła -majstersztyk (10 lat i wszystko ok z zebem) nie wiem dlaczego taka opinia pani wyzej -ja jestem zadowolona!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2013r. 15:45  
Cytuj
również miałam okazje wyrywać 8mki u jednego z tych panów i bez zastrzeżeń, a znajoma miała jakiś poważniejszy zabieg i także zadowolona, także nic złego na ich temat nie słyszałam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2013r. 17:53  
Cytuj
jak najbardziej polecam pana K.Musialika.Uważam iż w Stalowej nie ma lepszego dentysty od usuwania zębów,kilka razy wraz z rodziną korzystaliśmy z jego usług i nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń,wręcz przeciwnie.Ale zawsze korzystaliśmy z prywatnego gabinetu,asystentka też bardzo miła.
jeśli chodzi o jego brata to nie wiem,bo nie miałam okazji korzystać z jego usług,natomiast nie byłam zadowolona z trzeciego pana co tam przyjmuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2013r. 00:54  
Cytuj
"tomekrst" to co piszesz nie ma sensu, napisałeś
"Stwierdzili, że nie ma żadnego powodu do obaw, świetnie się goi. [b]Powiedziałem, że nie wytrzymam, ide prywatnie. Dentystka jak zobaczyła dzieło tych debili, złapała się za głowę. W miejsce po operacji wdało się zakażenie i suchy zębodół."[/b]
to fragment Twojej wypowiedzi, czyli u Musialika i Lorkowskiego byłeś na NFZ? Oni w w gabinecie na Ofiar Katynia przyjmują tylko i wyłącznie prywatnie! Musialik przyjmuje jeszcze w przychodni ale tam nie ma Lorkowskiego.

Napisałeś że bolało itp, został korzeń po nie do końca usuniętym zębie (7) i stanowczo kazałeś przerwać zabieg i zaszyć? Bardzo to dziwne aby ktokolwiek zaszył Ci nie usunięty korzeń.

Nie wierzę też abyś po takich "traumatycznych" przeżyciach skoro i tak już wcześniej bałeś się dentystów wrócił do nich, zapewne poszedł byś gdzie indziej - tak czy siak prywatnie. "Stwierdzili, że nie ma żadnego powodu do obaw, świetnie się goi."???

Co do Twojej "renomowanej" dentystki to może napisz kto to taki?
Stomatologów w tym mieście jest bardzo wielu, dlaczego więc akurat ta jest renomowana? I kto lub co ją renomuje? Postów na temat lek. dentystów było wiele i w żadnym z nich nie pojawia się takie nazwisko, aby wszyscy forumowicze zgodnie stwierdzili że ten akurat jest świetny, najlepszy itd.

Sam jak to stwierdziłeś nie jesteś na forum anonimowy, i być może nikt nie będzie dochodził Twojej tożsamości, ale powinieneś wiedzieć że nie ładnie jest wyzywać publicznie ludzi od "debili i kretynów" bo to tylko o Tobie źle świadczy.

Twoja wypowiedź moim zdaniem, jest nie wiarygodna, być może faktycznie uciekłeś z fotela z na wpół usuniętym zębem? Nie wytrzymałeś bólu?
Twoja "renomowana" dentystka usunęła Ci ten korzeń bezboleśnie?

Dlaczego inni lek.stomatolodzy z trudnymi przypadkami zazwyczaj kierują właśnie tam? Chirurgów jest kilku w naszym mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2013r. 08:04  
Cytuj
oj tam oj tam. bylam wczoraj wyrywalam dwa zeby, przezylam i to z usmiechem na twarzyumiech a tyle strachu bylo.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 21 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2013r. 12:59  
Cytuj
Ja polecam.Dobrzy lekarze. Leczę sie u nich około 20 lat.Bredni nie wypisujcie, bo role mogą się odwrócić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2013r. 14:26  
Cytuj
Czy Musialik to ten pirat drogowy w Audicy na krakowskich numerach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »