NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Potrzebuje wypozyczyc szalunki scienne, Potrzebuje wypozyczyc szalunki scienne
~~ted
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 19:27  
Cytuj
Potrzebuje do zrobienia fundamentow wypozyczyc szalunki scienne moze ktos wie gdzie w okolicy Stalowej jest to mozliwe?????
Dzieki

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 19:27  
Cytuj

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
Potrzebuje do zrobienia fundamentow wypozyczyc szalunki scienne moze ktos wie gdzie w okolicy Stalowej jest to mozliwe?????
Dzieki


A budujesz dom dla siebie ???

 
 
 
 
~~ted
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 09:10  
Cytuj
Buduje dom dla siebie.

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 10:46  
Cytuj
To dużo taniej będzie zrobić wykop szerokości fundamentu,wylać równo z ziemią i zaszalować tylko góre,pisze to dlatego bo jak chciałem wypożyczyć stemple to każdy mi odradzał.

 
 
 
 
~~ted
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 13:34  
Cytuj
Dokladnie tak planuje zrobic, wylac rowno z ziemia a pozniej jeszcze podniesc jakis 0,5 metra i na to bym chcial wypozyczyc gdzies te szalunki. Tylko ze niestety nie wiem gdzie.

 
 
 
 
~~krak
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 14:11  
Cytuj
CYTAT
Dokladnie tak planuje zrobic, wylac rowno z ziemia a pozniej jeszcze podniesc jakis 0,5 metra i na to bym chcial wypozyczyc gdzies te szalunki. Tylko ze niestety nie wiem gdzie.

Ja robiłem w ten sposób,tylko kupiłem deski,które potem wykorzystałem przy szalowaniu stropu.....

 
 
 
 
~~ted
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 15:07  
Cytuj
Po ile kupiles te deski szalunkowe i gdzie najtaniej w okolicy???
Pytam bo jestem na poczatku budowy a juz zdazylem zauwazyc ze przy budowie kazdy dookola probuje naciagac inwestora. Roznice w cenach materialow i robocizny ogromne.

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 15:29  
Cytuj
CYTAT
Po ile kupiles te deski szalunkowe i gdzie najtaniej w okolicy???
Pytam bo jestem na poczatku budowy a juz zdazylem zauwazyc ze przy budowie kazdy dookola probuje naciagac inwestora. Roznice w cenach materialow i robocizny ogromne.


W Jastkowicach,ceny dokładnie Ci nie powiem ,najlepiej zadzwonić i pytać.Powiem Ci że dużo taniej wychodzi zatrudić chętnych do pracy i ruszyć głową niż zlecać to "firmą".Wiem bo stawiałem dom : jedna betoniarka,kilka osób,sprzęt (łopaty,taczki,kielnie)...i z pomocą "sprytnych osób".Pozdrawiam i życze Powodzenia.

 
 
 
 
~~ted
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 17:58  
Cytuj
Dzieki, ja tez uwazam ze mozna sporo zaoszczedzic robiac wszystko z glowa. pozdrawiam

 
 
 
 
~~hydraulik
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Po ile kupiles te deski szalunkowe i gdzie najtaniej w okolicy???
Pytam bo jestem na poczatku budowy a juz zdazylem zauwazyc ze przy budowie kazdy dookola probuje naciagac inwestora. Roznice w cenach materialow i robocizny ogromne.


W Jastkowicach,ceny dokładnie Ci nie powiem ,najlepiej zadzwonić i pytać.Powiem Ci że dużo taniej wychodzi zatrudić chętnych do pracy i ruszyć głową niż zlecać to \"firmą\".Wiem bo stawiałem dom : jedna betoniarka,kilka osób,sprzęt (łopaty,taczki,kielnie)...i z pomocą \"sprytnych osób\".Pozdrawiam i życze Powodzenia.




GŁUPI JESTEŚ JAK BUT i jak tu firma ma zarobić ? Polscy kombinatorzy pieprzyć takich klientów ja dom sam postawiłem a co nie potrafiłem zrobić to firma zrobiła chociaż sam robie w tym biznesie to nie szukałem i nie poruwnywałem cen no ale ja nie stąd pomimo że tu mieszkam mam znajomego co dom budował to 18 firm mu wycene okien robiło a z 5 firm hydraulike w tym ja i wziął tą co za 10zł mu mniej na pkt. zeszła BURAK tylko patrzeć poprawek bo ijakie doświadczenie ma ta firma hahaha z niska.Wy pseudo klienci do firmy sie dzwoni i pyta sie o termin a nie koszty na telefon albo fatyguje gościa wyrażającego hęć podjęcia zlecenia a pużniej naciąga sie go na wyceny w innych miastach wycena kosztuje wiem bo robie po całej Polsce nawet wniesienie i dowóz materiałów jest liczone a wy chcielibyście za free hamy nie myte z wielowsi klienci ja budowałem nie potrafiłem wykonać tylko szalunków stropu i wieżby dachu z kryciem a reszte sam z własną ekipą to dzwonie do gościa i biore tego ktury jest wolny i zainteresowany a nie dzwonie sie wypytać o cene a i tak ten tańszy póżniej nadolicza i orżnie was palanty z wielowśi .

 
 
 
 
~~hydraulik
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Po ile kupiles te deski szalunkowe i gdzie najtaniej w okolicy???
Pytam bo jestem na poczatku budowy a juz zdazylem zauwazyc ze przy budowie kazdy dookola probuje naciagac inwestora. Roznice w cenach materialow i robocizny ogromne.


W Jastkowicach,ceny dokładnie Ci nie powiem ,najlepiej zadzwonić i pytać.Powiem Ci że dużo taniej wychodzi zatrudić chętnych do pracy i ruszyć głową niż zlecać to \\\"firmą\\\".Wiem bo stawiałem dom : jedna betoniarka,kilka osób,sprzęt (łopaty,taczki,kielnie)...i z pomocą \\\"sprytnych osób\\\".Pozdrawiam i życze Powodzenia.




GŁUPI JESTEŚ JAK BUT i jak tu firma ma zarobić ? Polscy kombinatorzy pieprzyć takich klientów ja dom sam postawiłem a co nie potrafiłem zrobić to firma zrobiła chociaż sam robie w tym biznesie to nie szukałem i nie poruwnywałem cen no ale ja nie stąd pomimo że tu mieszkam mam znajomego co dom budował to 18 firm mu wycene okien robiło a z 5 firm hydraulike w tym ja i wziął tą co za 10zł mu mniej na pkt. zeszła BURAK tylko patrzeć poprawek bo ijakie doświadczenie ma ta firma hahaha z niska.Wy pseudo klienci do firmy sie dzwoni i pyta sie o termin a nie koszty na telefon albo fatyguje gościa wyrażającego hęć podjęcia zlecenia a pużniej naciąga sie go na wyceny w innych miastach wycena kosztuje wiem bo robie po całej Polsce nawet wniesienie i dowóz materiałów jest liczone a wy chcielibyście za free hamy nie myte z wielowsi klienci ja budowałem nie potrafiłem wykonać tylko szalunków stropu i wieżby dachu z kryciem a reszte sam z własną ekipą to dzwonie do gościa i biore tego ktury jest wolny i zainteresowany a nie dzwonie sie wypytać o cene a i tak ten tańszy póżniej nadolicza i orżnie was palanty z wielowśi .



dDom sam postawiłem ale jestem budowlańcem i od 15 lat pracuje w budownictwie na świecie i po Kraju a ty twierdzisz że weżmiesz paru gienków spod sklepu i dom ci postawią a ty pewno ich nadzorca i głuwny koordynator głupi jak but z pysznicy pewnie albo jastkowic frajery jedne hahaha z dolarami sie wruciło co?

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 20:17  
Cytuj
Hydraulik z Twoją pisownią i sposobem jak składasz zdania to zastanawiał bym się czy łopate Ci dać abyś krzywdy komuś nie zrobił..... jesteś przykładem takich pseudofachowców ( z szacunkiem dla solidnych wykonawców) ,15 lat w budownictwie i nie wiesz jak szalunek na strop zrobić??? to chyba przez ten czas worki po cemencie składałeś albo po piwo biegałeś majstrowi.Zmień kwalifikacje(o ile są) albo weż się w końcu za "robote".

 
 
 
 
~~hydraulik
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 06:52  
Cytuj
jestem hydraulikiem a nie cieślą. poza tym potrafie murować potrafie zrobić szalunki ale to jest robota w drewnie a tego nie lubie dlatego zleciłem to komuś.Zresztą mam roboty w swoim fachu i nie można wszystkiego robić samemu ale tu chodzi o to co wy piszecie brak pojęcia a o fachowości mojej to nie pisz bo mnie nie znasz a ja was znam 8 lat mam firme to moge coś na ten temat powiedzieć wiem jakie głupie pomysły macie wy klienci zagadnienia stawiaćie czasami szczęka opada na jakich kretynów przychodzi trafić w mych stronach klient bieże firme i jej ufa i nie rozlicza z każdej złotówki albo centymetra rury a tu ludzie czasami jeszcze posadzą że sie im coś wżieło zawsze to muwie wielowieś i tyle chołota i zganianina chamów.. bydło kture sie dorobiło i wruciło z zagranicy a jeszcze gorsi są od was te nowe firmy co w tym czasie teraz powstają powracali pomocnicy i prubują coś tu ustrugać popaprańcy i tyle,godzą sie na takie śmieszne stawki klient nimi rządzi ile mają wziąść ja za grosze nigdy nie robiłem i nikomu roboty nie podebrałem może dlatego że ja nie stąd?

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 10:22  
Cytuj
CYTAT
jestem hydraulikiem a nie cieślą. poza tym potrafie murować potrafie zrobić szalunki ale to jest robota w drewnie a tego nie lubie dlatego zleciłem to komuś.Zresztą mam roboty w swoim fachu i nie można wszystkiego robić samemu ale tu chodzi o to co wy piszecie brak pojęcia a o fachowości mojej to nie pisz bo mnie nie znasz a ja was znam 8 lat mam firme to moge coś na ten temat powiedzieć wiem jakie głupie pomysły macie wy klienci zagadnienia stawiaćie czasami szczęka opada na jakich kretynów przychodzi trafić w mych stronach klient bieże firme i jej ufa i nie rozlicza z każdej złotówki albo centymetra rury a tu ludzie czasami jeszcze posadzą że sie im coś wżieło zawsze to muwie wielowieś i tyle chołota i zganianina chamów.. bydło kture sie dorobiło i wruciło z zagranicy a jeszcze gorsi są od was te nowe firmy co w tym czasie teraz powstają powracali pomocnicy i prubują coś tu ustrugać popaprańcy i tyle,godzą sie na takie śmieszne stawki klient nimi rządzi ile mają wziąść ja za grosze nigdy nie robiłem i nikomu roboty nie podebrałem może dlatego że ja nie stąd?

Masz problem że ktoś woli coś samemu zrobić ??? Znasz mnie??? Nie mam ochoty wdawać się z Tobą w dyskusje.......odnośnie chamstwa to tworzy się przez ludzi Twojego pokroju.

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 10:37  
Cytuj
Najlepszym wyjściem będzie poszukanie w internecie ofert wynajmu teraz wiele jest tego typu firm zajmujących się dzierżawą szalunków konkurencja jest spora wiec powinni zejść z ceny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 11:53  
Cytuj
Najlepiej i najtaniej wyjdzie kupić dechy.
W Domostawie ponoć najtaniej.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »