NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam dentysty!!!,
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 15:01  
Cytuj
Witam, szukam dentysty który zrobi mi uczciwie zęby i nie będę musiała zapłacić fortuny. Proszę napiszcie kogo możecie polecić z czystym sumieniem (potrzebny na wczoraj)

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 15:01  
Cytuj

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 7 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 15:58  
Cytuj
http://www.facebook.com/ortodent.rzeszow od dwóch lat z nimi i jest bosko! Bez bólu, miło, ceny OK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 16:35  
Cytuj
Dzięki ale szukam kogoś na terenie Stalowej Woli..

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 16:48  
Cytuj
Krystyna Kapitan- białe domy, dawno nie byłam ale byc może nadal tam przyjmuje- ja jestem zadowolona

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 20:59  
Cytuj
Ja polecam Panią Iwonę Kulig. Tu masz namiary
http://www.stoma(...)wola.pl/
Cenowo myślę że jak wszędzie. Jest bardzo miła i przyjemna. Ja się nie boję, dzieci też do niej chodzą bez strachu i z leczenia też jestem zadowolona. Choć do wyrywania raczej nie polecam, ale też tam jest chirurg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 21:58  
Cytuj
prywatnie mam rozumieć? SOWA - może nie stalowa ale nisko... przed wjazdem na szpital ...polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 23:24  
Cytuj
Ja od jakiś 10 lat chodzę do p. Katarzyny Dąbkowskiej na białych, fajna babka, ceny uważam że bardzo przyzwoite no i mam zdrowe ząbki jak nic uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 08:22  
Cytuj
Ja osobiście nie polecam Pani Dąbkowskiej - jest maszyną a nie dentystą, robi szybko i nie starannie.
Nabiera klientów ile się da, na każdego max 5-10 min - 100 zł do kasy i następny. Nie potrafi dobrać koloru plomb, po wymianie plomby strasznie zaczął mnie boleć ząb, powiedziała że to normalnie i że przestanie, ale już boli z 3 miesiące. A jaka była oburzona że się jej uwagę zwróciło!!!!!

To jest moje zdanie - każdy ma inne zęby i oczekuje innego podejścia. Musze wrócić do swojej byłej dentystki P. Barbary Tłuczewicz - okazała się najleprza, szkoda tylko że z terminami ma ciężko ale efekt wart poświęconego czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 08:34  
Cytuj
Oj konkurencja się chyba odezwała mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 08:49  
Cytuj
Nie konkurencja tylko nieszczęsliwy pacjent a każdy i tak zrobi jak chce
A tak na marginesie dla czego jak ktoś napisze jakiś negatyw to odrazu ze konkurencja?????Skąd założenie że kokurencja zawsze tylko kadzi a pacjenci słodzą?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 09:49  
Cytuj
Nie no wiadomo, zawsze się znajdzie ktoś, kto nie jest zadowolony. Nadwrażliwość zęba często się zdarza, ja też to miała, mój mąż miał (chodził do innego dentysty). Po plombowaniu bardzo mnie bolał za, ale poszła jeden raz, poszłam drugi i tak mi zrobiła, że już nie boli. Moim zdaniem dobrze dobiera kolor u mnie w ogóle nie widać różnicy, ale wiadomo co ząb to ząb. Ściągam też u niej kamień, dla mnie ogólnie spoko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 09:56  
Cytuj
Ja też byłam pacjentką Pani Dąbkowskiej i zrezygnowałam gdy zaleczyła mi zęba kanałowo a potem bolał i bolał... potem był poprawiany u 3 innych dentystów aż w końcu musiałam go wyrwać umiech Również nie polecam. Najlepsza jest Pani Zielińska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 10:02  
Cytuj
najgorsze że zęby ne obrastają jak włosy, nie wszyscy dentyści chyba to wiedzą :/
a jak spie..... to proponują mosty, implanty po 2000 ;/
powinni jakiś paragraf na takich dentystów zatwierdzić....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 10:29  
Cytuj
CYTAT
Ja też byłam pacjentką Pani Dąbkowskiej i zrezygnowałam gdy zaleczyła mi zęba kanałowo a potem bolał i bolał... potem był poprawiany u 3 innych dentystów aż w końcu musiałam go wyrwać umiech Również nie polecam. Najlepsza jest Pani Zielińska


No to jak to jest, był poprawiany u 3 innych dentystów został wyrwany a nie polecasz Dąbkowskiej, a może to ci pozostali coś zrobili nie tak.zapytanie

CYTAT
najgorsze że zęby ne obrastają jak włosy, nie wszyscy dentyści chyba to wiedzą :/
a jak spie..... to proponują mosty, implanty po 2000 ;/
powinni jakiś paragraf na takich dentystów zatwierdzić....

Na dentystów jest paragraf. To są lekarze, a my pacjenci i mamy swojego rzecznika i inne instytucje. Jak uważasz, że coś spier.... to leć do adwokata a nie pisz głupot. Jakoś nie słyszałem, żeby jakiemuś dentyście w Stalowej Woli odebrano prawo wykonywania zawodu. Ale oczywiście nasz naród jest jednym wielkim specjalistą w dziedzinie medycyny.

O tym że zęby nie odrastają do stomatolodzy wiedzą. A czy wy wiecie, że ząb to nie kawałek blachy? 100 zł wydane u dentysty za wyleczenie zęba to jest dużo? Szkoda wam pieniędzy na wasze zdrowie? A jaki nie obrażając nikogo „fachowiec” często bez szkół zrobi coś za mniej niż 100 zł? Niestety ale podejście ludzi, jest takie, że wolą wydać pieniądze na naprawę w swoim kupionym za uciułane pieniądze nastoletnim samochodzie niż na swoje zdrowie. A później biadolą, że ząb trzeba było wyrwać.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 11:06  
Cytuj
A Blajerski w Rozwadowie, chodził ktoś do niego?

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 11:15  
Cytuj
Na dentystów jest paragraf. To są lekarze, a my pacjenci i mamy swojego rzecznika i inne instytucje. Jak uważasz, że coś spier.... to leć do adwokata a nie pisz głupot. Jakoś nie słyszałem, żeby jakiemuś dentyście w Stalowej Woli odebrano prawo wykonywania zawodu. Ale oczywiście nasz naród jest jednym wielkim specjalistą w dziedzinie medycyny.
są pozwy na dentystów ale dentyści jak i inni lekarze są ubezpieczeni - i nic się im tak naprawdę nie da zrobić, procesy się ciagną latami
Są dentyści w stalowej którzy juz skończyli swoja karjerę, bo nikt nie chciał do nich przychodzić bo partolili wszystko.

O tym że zęby nie odrastają do stomatolodzy wiedzą. A czy wy wiecie, że ząb to nie kawałek blachy? 100 zł wydane u dentysty za wyleczenie zęba to jest dużo? Szkoda wam pieniędzy na wasze zdrowie? A jaki nie obrażając nikogo „fachowiec” często bez szkół zrobi coś za mniej niż 100 zł? Niestety ale podejście ludzi, jest takie, że wolą wydać pieniądze na naprawę w swoim kupionym za uciułane pieniądze nastoletnim samochodzie niż na swoje zdrowie. A później biadolą, że ząb trzeba było wyrwać.[/cytat]

Nie chodzi o to że szkoda 100zł jeżeli jest dobrze zrobione. Wiadomo kanałowe leczenie jest droższe. Ja jestem w stanie zapłacić ile trzeba ale jeżeli jest fachowo zrobione.
A nie jeżeli przychodzi człowiek z problemem do lekarza on z łaską przyjmuje, udaje specjaliste, kasuje zarobek a po tygodniu trzeba jechać na pogotowie bo z bólu głowe rozsadza!!! a mi wciska że tak ma być przy wymianie zwykłej malutkiej plomby która miała 10 lat i się odbarwiła i że to ma boleć!!!
Każdy kto swoją cięzką praca zarobił te 100 zł się zdenerwuje jeżeli ktoś inny nie szanuje tego i kasuje 100 za 5 min i jeszcze źle robi.
Sorry ale nawet milionerzy liczą się z wydatkami i nie oddaja pieniędzy w g...o

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 11:29  
Cytuj
ObywatelXYZ ma rację kilka lat temu ''wyleczyłam'' super ząbki u lek. stom. Musialika, zostawiłam kupę kasy i jak się teraz okazuje wszystko do poprawy bo z wierzchu niby ok a w środku rewolucja! Po prostu nie mam ochoty popełnić kolejny raz tego samego błędu....

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
ObywatelXYZ ma rację kilka lat temu \'\'wyleczyłam\'\' super ząbki u lek. stom. Musialika, zostawiłam kupę kasy i jak się teraz okazuje wszystko do poprawy bo z wierzchu niby ok a w środku rewolucja! Po prostu nie mam ochoty popełnić kolejny raz tego samego błędu....


Uważajcie to samo robi Szymańska, wszystko wydaje się ładnie pięknie, a w środku ząb gnije

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 12:06  
Cytuj
Właśnie po to lekarze są ubezpieczeni żeby była kasa na odszkodowania.
CYTAT
ObywatelXYZ ma rację kilka lat temu \'\'wyleczyłam\'\' super ząbki u lek. stom. Musialika, zostawiłam kupę kasy i jak się teraz okazuje wszystko do poprawy bo z wierzchu niby ok a w środku rewolucja! Po prostu nie mam ochoty popełnić kolejny raz tego samego błędu....
Stomatolog leczy jak każdy lekarz a leczenie trwa i pojawiają się nawroty choroby. Niestety nie zawsze udaje się wyleczyć i zęba się wyrywa.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 12:10  
Cytuj
Bez przesady, tak to każdy by mógł swoje partactwo tłumaczyć....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 12:19  
Cytuj
Nie mam zamiaru bronić żadnego dentysty ale zamiast psioczyć to może lepiej samemu najpierw zadbać o własne zdrowie i zęby.

Lekarze to nie cudotwórcy a masa ludzi tego właśnie od nich wymaga.
Leczenie zęba polega na "załataniu" zgniłka a nie stworzeniu nowiutkiego i zdrowego od podstaw - przecież zęba się nie da zasiać czy zasadzić.

To jak z karoserią samochodu, jak zaczyna gnić to naprawy blacharsko-lakiernicze pomagają tylko na krótki okres i nie powoduja zatrzymania postępu korozji.

To jest chyba normalne, że zęby z wiekiem się psują i wypadają a do tego ludzie sami robią wszystko co w ich mocy aby ten proces przyspieszyć oczekując jednocześnie że za 100-200zł dentysta naprawi im zęba tak, że przez 20 lat nie trzeba go będzie ruszać.

Nie oczekujcie super zdrowych zębów po "naprawie" jeśli jako nie naprawiane i młode zaczęły się już psuć.

Leczenie zębów to likwidowanie skutków nieprawidłowości w organiźmnie a nie przyczyn ich psucia.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 16:44  
Cytuj
Przy kościele Trójcy w Stalowej Woli (z tyłu plebani) jest jakaś dobra pani dentystka. Robi zęby w rozsądnej cenie. Osobiście u niej nie byłam (ale się wybieram) słyszałam opinie tych którzy do niej chodzą regularnie.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »