NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Przestrojenie radia CB z USA., Przestrojenie radia CB z USA Cobra
Posty: 26
Dołączył: 11 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2012r. 00:02  
Cytuj
Witam. Zajmuje się ktoś w naszym mieście przestrajaniem CBków? Będę miał https://www.cobra(...)ssic.cfm oraz https://www.cobra(...)tion.cfm Oczywiście odbiorniki pochodzą z USA. Jak ktoś ma jakiś namiar i cenę, będę wdzięczny. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2012r. 00:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2012r. 10:54  
Cytuj
ja przestrajałem 4 sztuki w Rzeszowie parę lat temu i od tego czasu z wszystkim jeżdżę do tego kolesia.

http://www.pat-com.ipr.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 12:50  
Cytuj
Dobre radyjko , dobry wybór umiech

przestroisz w Rzeszowie na Towarowej , biurowiec 1 p. chyba najlepszy serwis na podkarpaciu , 25-30 pln za taką usługę jeśli dobrze pamiętam , sprawdzą moc , częstotliwości etc.

Pat-com ... hmm... omijałbym raczej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 11 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 20:06  
Cytuj
Dzięki za informacje, na pewno się przydadzą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2012r. 09:02  
Cytuj
Ludzi w Polsce zachodniej mówią, że CB to obciach, coś jak kiedyś wilki kolorowy grzebień wystający z tylnej kieszeni, albo białe skarpetki do garnituru. zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2012r. 09:08  
Cytuj
CYTAT
Ludzi w Polsce zachodniej mówią, że CB to obciach, coś jak kiedyś wilki kolorowy grzebień wystający z tylnej kieszeni, albo białe skarpetki do garnituru. zapytanie


dostałeś kiedyś gołą dupą w pysk?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lut 2012r. 11:05  
Cytuj
CYTAT
Ludzi w Polsce zachodniej mówią, że CB to obciach, coś jak kiedyś wilki kolorowy grzebień wystający z tylnej kieszeni, albo białe skarpetki do garnituru. zapytanie


Może i obciach. Na pewno obciach jak ktoś wywala antenę do jazdy po mieście. To tak jak jazda z włączonymi światłami do jazdy dziennej razem ze zwykłymi światłami w nocy. Tak dla lepszego efektu wizualnegoumiechumiech
No i właśnie taki komplet światła, antena + 15 letnie BMW oraz tylne lampy a'la Lexus widziałem kilka dni temu w Stalowej Woli. To jest dopiero obciach.

CB przydaje się w trasie, szczególnie jak się jedzie w kilka samochodów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2012r. 14:56  
Cytuj
Dzieki Andrzejek, moj post to bylo pytanie i dales fajna odpowiedz. Bez bicia ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 22 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2012r. 18:15  
Cytuj
[/cytat]
Może i obciach. Na pewno obciach jak ktoś wywala antenę do jazdy po mieście. To tak jak jazda z włączonymi światłami do jazdy dziennej razem ze zwykłymi światłami w nocy. Tak dla lepszego efektu wizualnegoumiechumiech
No i właśnie taki komplet światła, antena + 15 letnie BMW oraz tylne lampy a\'la Lexus widziałem kilka dni temu w Stalowej Woli. To jest dopiero obciach.

CB przydaje się w trasie, szczególnie jak się jedzie w kilka samochodów. [/cytat]


Anrzejek pomyślałeś,że przez Stalową przejeżdżają inni i potrzebują informacji od miejscowych?W trasie potrzebna żeby uzyskać informacje nie tylko o policji i radarach,a na miejscu żeby udzielać informacji innym kierowcą.Nie zgodzę się z tobą,że sluży do rozmowy między kierowcami którzy jadą razem w trase na przykład na wakacje.

Niestety nie wiesz do czego służy tak naprawdę cb.Tacy jak ty właśnie przeszkadzają w prawidłowym wykorzystywaniu radia i powinno utrącać się im anteny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lut 2012r. 19:16  
Cytuj
CB można używać do rozmów między sobą, kierowców jadących razem na wakacje. Również po to by dowiedzieć się o sytuacji na drodze, głównie o radarach i policjantach. Nie oszukujmy się i nie dorabiajmy ideologii wyższej do CB.

robsonn jak widzę wychodzisz z założenia, że cb ma jeden 19 kanał. Ma tych kanałów 40 i można rozmawiać między sobą nie przeszkadzając innym. Szkoda, że o tym nie wiesz a zarzucasz mi brak wiedzy do czego służy CB, to jest po prostu przykre. Niestety takich jednokanałowych kierowców jak ty jest bardzo dużo.

Inni kierowcy przejeżdżający przez stalową wolę potrzebują informacji od lokalnych kierowców. Może i tak. Nie wiem tylko czy ten komplet z BMW, o którym wcześniej pisałem byłby w stanie udzielić jakiejkolwiek informacji.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 22 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 09:23  
Cytuj
Andrzejek nie dorabiam wyższej ideologii do cb ale napisałem ci do czego tak naprawdę sluży i nie raz zostałem ostrzezony o nieoświetlonym rowerzyście czy pieszym,wypadku,objeździe oraz innych zdarzeniach na drodze.Nie raz pomagałem kolegom na miejscu,którzy szukali jakiś firm,ulic czy chcieli coś zjeść.Nie musisz mówić mi ,że jest 40 kanałów,bo tak naprawdę jest 37 wolnych,a trzy zarezerwowane na ratunkowy,ogólny i stacjonarny.Uwierz mi,że w trasie niejednokrotnie uzywam tych wolnych kanałów do rozmów z innymi kierowcami.Tak jak napisałeś służą do ostrzegania przed policja i radarami ale nie jest to głównym zadaniem cb jak uważają kierowcy tacy jak ty.
Ten komplet bmw,o którym pisałeś może nie wygladał ciekawie,ale może nie jednemu kierowcy pomógł,więc ja nigdy nie oceniam nikogo po wyglądzie,ani po wyglądzie jego ubioru czy samochodu.

Pozdrawiam i myślę,że temat został wyczerpany.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
Ludzi w Polsce zachodniej mówią, że CB to obciach, coś jak kiedyś wilki kolorowy grzebień wystający z tylnej kieszeni, albo białe skarpetki do garnituru. zapytanie


Polska mowa nie byc trudna...

poza tym w jakiej zachodniej , bo osobiście nie poczuwam się ani nikt z moich znajomych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 26 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 20:02  
Cytuj
Chcesz przestroić radio dzwoń 603262685. Okolice niska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 11:25  
Cytuj
mój chłopak ze swoim CB zawsze jeździ do pana z siedlanowskiego, tu jest profil na facebook'u z telefonami i dokładnymi informacjami, możesz tam spróbować http://www.faceb(...)08429281

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »