NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
AVANTI,
~~kimi
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 00:26  
Cytuj
Bylam w Avanti i jestem b niezadowolona. Obsługa do bani. Panie obsługuja tylko niektórych kilentow pozostali musza po menu wyspacerowac sie sami nawet gdy jest maly ruch. Na ścianie informacja o zakazie gry w karty a w rogu znajomi kelnerek graja. Są równi i równiejsi w tym lokalu jak widze.Sama nie zawitam juz więcej i wszystkim odradzę. Ceny bardzo wysokie.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 00:26  
Cytuj

 
 
 
 
~~lkj
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 02:38  
Cytuj
ale ze co maja do kart?

 
 
 
 
~~olo
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 10:56  
Cytuj
nawet tam jest jakos..za młode te kelnerki tylko by o duperelach plotkowały..a zanim ktora cie obsłurzy to trzeba czekac ..drogo to fakt piwo wiecznie ciepłe a z lodowy wyciagane ..i topalenie fajek koszmar.wychodzisz to nawet majtki smierdza jak sie wraca w chate ..

 
 
 
 
~~Bajer
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
nawet tam jest jakos..za młode te kelnerki tylko by o duperelach plotkowały..a zanim ktora cie obsłurzy to trzeba czekac ..drogo to fakt piwo wiecznie ciepłe a z lodowy wyciagane ..i topalenie fajek koszmar.wychodzisz to nawet majtki smierdza jak sie wraca w chate ..


Jak przychodzisz do domu z knajpy to majtki obwąchujesz?zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 24 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 11:57  
Cytuj
jakis czas temu bylem tam z kumplami na pizzy.
ale nie podali nam pizzy tylko jakąś bułke z przprawami,

jak bym chciał cebularza to bym poszedł do piekarni!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~suczysko
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 12:08  
Cytuj
nbuahaha majtki se woacha >...

 
 
 
 
~~barman
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 14:17  
Cytuj
i do tego ta szefowa która zadufana chodzi jak paw i spogląda na wszystkich jakby mieli sobie pójść ale kase niech zostawią. a kamery w środku to już totlna porażka. zero atmosfery w tym lokalu, mimo że mam go pod nosem to jestm tam klientem średnio raz na pół roku, wole troche sie przejść gdzieś indziej na piwo niż tam, o pizzy nie wspomne, moze akurat mi taka nieodpowiada, kazdy moze miec swój gust

 
 
 
 
~~kiciu
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 17:04  
Cytuj
CYTAT
ale ze co maja do kart?

To taka ciemnota ogólnospołeczna. Że niby karty kojarzą się ze sgorszeniem i rozpustą . Myślałem , że na wymarciu .

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 17:19  
Cytuj
Ja pamiętam pizze z Avanti jakieś 10 lat temu , pamiętam zamawialiśmy ją z kumplami co tydzień do domu, przywoił ją taki starszy gościu super facet zawsze na czas, a jak przywiózł pizze to w całej klatce pachniało to była pizza i najlepsza wtedy z tunczykiem BOMBA a nie teraz to co robią w Avanti - zwykła bulka z jakimś gównem

 
 
 
 
~~Łukaniu
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 18:09  
Cytuj
Święta prawda o tym awanti, pizza gowniana i wiecznie ciepłe piwo! ta pizze mozna jeszcze jakos zmeczyc ale cieple piwo to juz totalna zniewaga klienta.

 
 
 
 
~~niemiec
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:01  
Cytuj
to fakt cieple piwo jest gorsze niz zimna niemkasmiech2

 
 
 
 
~~northern petrol
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:42  
Cytuj
CYTAT
to fakt cieple piwo jest gorsze niz zimna niemkasmiech2


Cisza panowie nie prowokowac Prawdziwego ;)

 
 
 
 
~~Verdi
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 01:09  
Cytuj
A mnie tam pizza w Avanti bardzo smakowała i smakuje nadal, bo ciasto mają najlepsze w mieściegood

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 03:23  
Cytuj
cool girl a dla mnie to ...albo jest ciasto za cienkie a sera naje***e(i robi się skorupa na cieście,pieczarek z 5 plasterków) i mało składników....albo ciasto ok, sera akurat,składników też w sam raz ino oregano to bokiem wtedy wychodzi.......Najciekawsze jest to , że na dowóz daja inny sos niż na miejscu...zawsze sprawdziłam...trzeba o ten co nam smakuje się upomnieć....cool girl ale nie narzekajcie da się czasem zjeśćgood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 10:54  
Cytuj
pizza fakt da sie zjesc ale na pizzy to nie ma nic poplasterku czegos tam.raz zamowiłem pizze wiejska i az był jeden plasterek ogorka szlak mnie trafił...piwo ciepło nastepny koszmar..dym fajek tez koszmar gdzie ta klima właczona...mlotek

 
 
 
 
~~????
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 12:52  
Cytuj
ale z Was marudy.W każdej pizzeri w Stalowej Woli gdzie byście nie byli to coś zawsze bedzie nie tak, ale to całkiem normalne.Nie ma nigdzie idealnie.Tu bedzie za duzo serka tam pieczareczki a szyneczki za mało i tak wokolo.Jak nie pasi zrób sobie sam pizze w domu i samcznegocool

 
 
 
 
~~Gigolo
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 13:00  
Cytuj
Najpyszniejsza pizza w mieście mmmmm...ok

 
 
 
 
~~misio
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 20:59  
Cytuj
jaki właściciel taka pizza Pizza do dupy i właściciel do dupyplacze

 
 
 
 
~~michas
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 17:11  
Cytuj
CYTAT
Bylam w Avanti i jestem b niezadowolona. Obsługa do bani. Panie obsługuja tylko niektórych kilentow pozostali musza po menu wyspacerowac sie sami nawet gdy jest maly ruch. Na ścianie informacja o zakazie gry w karty a w rogu znajomi kelnerek graja. Są równi i równiejsi w tym lokalu jak widze.Sama nie zawitam juz więcej i wszystkim odradzę. Ceny bardzo wysokie.


popieram Cie kolezanko, najbardziej jestem zadowolony z pizzeri Quattro

 
 
 
 
~~jjjjjj
ff
Wysłany: 24 Sty 2009r. 03:12  
Cytuj
cały ten szef Avanti jest popierdolonyyyyyyyyyyyyyyy chce z tego zrobic jakas ekskluzywna restauracje ale mu to nie wyjdze

 
 
 
 
~~klient
ff
Wysłany: 24 Sty 2009r. 17:20  
Cytuj
jeszcze troche i ten CAŁY SZEF tego AVANTI to bedzie to musiał zamknąc jak zaczne wymyślać jakieś pierdolone zakazy w jakim świecie on żyje zamiast zachęcić czymś klienta to on go odstrasza co za człowiek hehehehehehehehhhehhe

 
 
 
 
~~Suonko
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 13:00  
Cytuj
Najlepsza pizza. Mniamgood

 
 
 
 
~~blondi
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 18:34  
Cytuj
CYTAT
i topalenie fajek koszmar.wychodzisz to nawet majtki smierdza jak sie wraca w chate ..


ja chodzę tam bez majtek i nie mam problemu smiech2

 
 
 
 
~~niepalący
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 18:43  
Cytuj
CYTAT

Jak przychodzisz do domu z knajpy to majtki obwąchujesz?zaklopotany


no wiesz, zaprosi laskę na pizze, potem bierze ją do domu, zabiera się do zapinania a tu majty walą papierochami zaklopotany

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »