NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Kamerzysta i fotograf na ślub i wesele,
Posty: 36
Dołączył: 4 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 10:32  
Cytuj
:-) Proszę jakieś namiary, podpowiedzi na jakiegoś dobrego kamerzystę i fotografa - potrzebuję na ślub i wesele.
Panowie Ci, czy też Panie niech się znają na swojej pracy bardzo dobrze, bo to podstawa, niech mają ciekawe pomysły na zdjęcia oraz na pomysłowe nakręcenie filmiku.

Proszę o podpowiedzi :-) Z góry dzięki!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 10:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 11:16  
Cytuj
DK foto film Kraśnik za dojazd do STW wzięli ode mnie tylko 50zł.

http://www.dk-film.pl/kontakt/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2012r. 09:39  
Cytuj
Wiyam. Polecam Studio filmowe www.dar-media.eu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2012r. 09:46  
Cytuj
Tutaj masz taki sam temat w którym podano dużo kamerzystów.
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=609419

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 18 Cze 2010r.
Skąd: Lublin/Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2012r. 12:08  
Cytuj
Polecam się;)
Portfolio do obejrzenia tutaj:
http://www.szlezakbartosz.pl
Pozdrawiam

Bartosz Szlęzak - fotografia komercyjna
WWW e-mail
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 14:09  
Cytuj
http://www.dar-media.eu/
POLECAM

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 11:55  
Cytuj
Ja byłam bardzo zadowolona z pana ze studia artmedia. Film bardzo ładny. Współpraca bardzo dobra (pan Adam jest bardzo miłym i wychowanym człowiekiem). Strasznie byłam zestresowana i w dniu ślubu i przed sesją, a on potrafił nas trochę rozładować. Myślę że to ważne. Na film czekaliśmy ok. 4 tyg. ale naprawdę warto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 4 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 10:38  
Cytuj
A jaki był koszt? i za ile godzin? :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2012r. 20:50  
Cytuj
fajny kamerzysta i fotograf 2w1 za 1600 zł ,,, NISKO TEL : 692256081 PAN PIOTR

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2012r. 13:48  
Cytuj
CYTAT
A jaki był koszt? i za ile godzin? :-)


Nie wiem jakie w tej chwili ma ten pan stawki. Nasz film trwa ok. 4 godzin i naprawdę nie jest nudny. Spisałam numer z opakowania 505 707 101. ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2012r. 22:58  
Cytuj
Oj ludziska 2 w 1 w przypadku kamerzysty/fotografa - znaczy - "ani fajnych zdjec ani dobrego filmu" !

Jedna osoba nie da rady jednoczesnie fimowac i robic zdjec.

Wiec wybijcie sobie z glowy takich "specjalistow od siedmiu boleści" - bo slubu nie mozna powtorzyc - co najwyzej wzisc od nowa jezyk

A ten spec z Niska byl u mojej kuzynki na slubie w tamtym roku - i dobrze ze na weselu byl fotograf z rodziny ktory nie zapomnial wziasc aparatu - bo byalby istna porazka - a tak to kuzyna ma przynajmniej bardzo dobre zdjecia - bo film ... pozostawiam bez komentarza - a zdjecia od kamerzysty skomentuje "skad sie biora tacy szpece".

Ostatnio zaobserwowac mozna "wysyp" fotografow slubnych - bo aparaty w tesco i media markcie stanialy - i kupuja tacy szpece tanie aparciki z KITowymi obiektywami i pchaja sie do kosciola i na sale weselna - a niestety taki sprzet tam nie daje rady - za bardzo szumi na wyzszych ISO i obiektywy kitowe sa po prostu za ciemne.
Oczywiscie tacy szpece o takich programach jak Photoshop, Lightroom to slyszeli tylko w TV, co najwyzej potrafia w tych programach zmniejszyc zdjecie.

W przypadku fotografi slubnej na pewno nie sprawdza sie powiedzenie "to nie sprzet robi zdjecie tylko fotograf" - bo bez dobrego apratu i jasnych obiektywow dobrych zdjec w kosciele i na sali weselnej nie da sie zrobic.

Pozdrawiam i na prawde radze przejrzec strony wielu fotografow za nim podejmiecie decyzje - najlatwiej ocenic fotografa slubnego wlasnie po zdjeciach z kosciola i z imprezy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2012r. 09:56  
Cytuj
zgadzam się z przedmówcą- choć wiadomo są wyjątki, 2 w 1 to nie zbyt dobre rozwiązanie my bierzemy ślub w przyszłym roku i zdecydowaliśmy się na fotografa z Rzeszowa www.fotopromedia.pl, wg nas robi rewelacyjne zdjęcia, a kamerzysta to R.Piela z Sokołowa nie jest to może kamerzysta wyskoich lotów ale kładziemy nacisk na zdjęcia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 22 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2012r. 12:41  
Cytuj
692256081 PIOTR

altanki,szafy,huśtawki,place zabaw,budy, meble ogrodowe - wyrobyzdrewna@poczta.onet.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 17:09  
Cytuj
CYTAT
Oj ludziska 2 w 1 w przypadku kamerzysty/fotografa - znaczy - \"ani fajnych zdjec ani dobrego filmu\" !

Jedna osoba nie da rady jednoczesnie fimowac i robic zdjec.

Wiec wybijcie sobie z glowy takich \"specjalistow od siedmiu boleści\" - bo slubu nie mozna powtorzyc - co najwyzej wzisc od nowa jezyk

A ten spec z Niska byl u mojej kuzynki na slubie w tamtym roku - i dobrze ze na weselu byl fotograf z rodziny ktory nie zapomnial wziasc aparatu - bo byalby istna porazka - a tak to kuzyna ma przynajmniej bardzo dobre zdjecia - bo film ... pozostawiam bez komentarza - a zdjecia od kamerzysty skomentuje \"skad sie biora tacy szpece\".

Ostatnio zaobserwowac mozna \"wysyp\" fotografow slubnych - bo aparaty w tesco i media markcie stanialy - i kupuja tacy szpece tanie aparciki z KITowymi obiektywami i pchaja sie do kosciola i na sale weselna - a niestety taki sprzet tam nie daje rady - za bardzo szumi na wyzszych ISO i obiektywy kitowe sa po prostu za ciemne.
Oczywiscie tacy szpece o takich programach jak Photoshop, Lightroom to slyszeli tylko w TV, co najwyzej potrafia w tych programach zmniejszyc zdjecie.

W przypadku fotografi slubnej na pewno nie sprawdza sie powiedzenie \"to nie sprzet robi zdjecie tylko fotograf\" - bo bez dobrego apratu i jasnych obiektywow dobrych zdjec w kosciele i na sali weselnej nie da sie zrobic.

Pozdrawiam i na prawde radze przejrzec strony wielu fotografow za nim podejmiecie decyzje - najlatwiej ocenic fotografa slubnego wlasnie po zdjeciach z kosciola i z imprezy.


żle mnie zrozumieliscie , ale i ja zle napisałam ... dwoje ludzi bedzie -- fotograf i kamerzysta i tylko 1600

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 18:02  
Cytuj
Jesli masz na myli "tego" Pana Piotra z Niska to ...... masaakra.
Jakosc filmow jak z taniej komorki a zdjecia takze tragiczne.

2 lata temu ten Pan z druga osoba filmowanie komunię mojego chrzesniaka (na 2 kamery i dodatkow od czasu do czasu robili zdjecia).
Jak zobaczylem ten film to nie wiedzialem czy to sa jaja czy co.
Komunia filmowana 2 kamerami jedna o jakosci gorszej niz druga - normalnie nie wiem jak mozna robic takie dziadostwo ?! Gdzie ludzie maja oczy wybierajac takich szpecow.
Jesli chodzi o jakosci tych kamer to: 1 jakosc sredniej komorki, druga jakosc najtanszej komorki.

A zdjecia nie lepszej jakosci niz pstrykane przez ciocie wujkow i tatusiow z tanich kompakcikow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 21:05  
Cytuj
Kryss jeśli chodzi Ci o Piotra Z. z 1000-lecia niestety masz rację a może stety, on po prostu na weselach musi być ważniejszy od Państwa Młodych, stanowczo odradzam kolesia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 21:23  
Cytuj
Dokladnie o tego.
Na weselu tez raz bylem jak kamerowal - to chodzil przestawial mlodych kombinowal itp - normalnie rece opadaja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 21:45  
Cytuj
jak masz więcej niz 3 tys na samego fotografa to polecam Ci dwóch


1 Tomasz Urbanowicz z Staszowa - bedzie u mnie na weselu 2 czerwcaumiech zdjęcia kosmos

2 Wojciech Marzec - robił foty u mojej siostry na weselu tak samo kosmosumiech, nie wiozłem go bo 1,5 roku wczesniej nie miał terminu


Jak chcesz miec ładną pamiątke to polecam,a fotografów z stw ja bym omijał szerokim łukiem ( to co widziałem to nic specjalnego ), może jest jakis wyjątek ale ja go nie znam

jeszcze jest Marcin Bitner z Krakowa lub mielec http://www.justynaortyl.com/


Pozdrawiam
Adam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
W przypadku fotografi slubnej na pewno nie sprawdza sie powiedzenie \"to nie sprzet robi zdjecie tylko fotograf" - bo bez dobrego apratu i jasnych obiektywow dobrych zdjec w kosciele i na sali weselnej nie da sie zrobic.

jest też inne fajne - nie da rady sprzętu kupa, gdy fotograf to jest dupa.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 23:09  
Cytuj
CYTAT
jest też inne fajne - nie da rady sprzętu kupa, gdy fotograf to jest dupa.


Artur - sam dobrze wiesz ze bez jasnych obiektywow i aparatu co bardzo nie szumi na iso3200 to wiesz jakie Ci wyjda zdjecia z kosciola czy sali weselnej ?!!

W fotografii slubnej trzeba miec dobry sprzet - zas fotografia studyjna nie ma juz takich wymagan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 00:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jest też inne fajne - nie da rady sprzętu kupa, gdy fotograf to jest dupa.


Artur - sam dobrze wiesz ze bez jasnych obiektywow i aparatu co bardzo nie szumi na iso3200 to wiesz jakie Ci wyjda zdjecia z kosciola czy sali weselnej ?!!


rok temu chyba jeszcze miałem aparat, który nie miał iso3200. ale co fakt, to fakt - z dobrym sprzętem jest łatwiej.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 11:11  
Cytuj
Iso Isem - ale jeszcze potrzeba jasny szkiel.
Zapewne sobie wyobrazasz jakie foty robi sie szklem f/4 w srednio ciemny kosciele.
Trzeba tak grzac lampa ze pozniej z Rawow ciezko wyciagnac cos sensownego - klimat kosciola jest calkowicie zabity, nie mowiac juz o tym jak wygladaja twarze Mlodej Pary i dodatkowo zdjecie jest calkowicie plaskie.

Obrabiam foty kilku fotografom slubnym wiec wiem jak to wszystko pozniej wyglada.

Po za tym Arturze jakbys sadzil ze dobry sprzet tylko ulatwia troche robienie zdjec to nie kupowalby jasnych stalek za wiele kzł - tylko 1 lub 2 tanie zoomy by wystarczyly.
Bez jasnych szkiel i chociazby iso 1600 powiedzmy szczerze nie da sie zrobic ladnych zdjec - dobre kadry mozna zrobic kazdym sprzetem ale nie dobre zdjecia (jako calosc).

Zapewne obserwujesz strony innych fotografow wiec widzisz jak czesto wygladaja zdjecia z kosciola: mlodzi maja trupie kolory skory, a za mlodymi zaczyna sie noc, dodatkowo balans bieli jest taki ze rece opadaja (z reguly baardzo zolciutko, a nie raz spoooro za niebiesko).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 11:48  
Cytuj
A co myslicie o Ewie Muszynskiej-Burek??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
Iso Isem - ale jeszcze potrzeba jasny szkiel.
Zapewne sobie wyobrazasz jakie foty robi sie szklem f/4 w srednio ciemny kosciele.
Trzeba tak grzac lampa ze pozniej z Rawow ciezko wyciagnac cos sensownego - klimat kosciola jest calkowicie zabity, nie mowiac juz o tym jak wygladaja twarze Mlodej Pary i dodatkowo zdjecie jest calkowicie plaskie.

można grzać lampą, albo zejść z czasów. kościół raczej dynamiczny nie jest. jak kościół jest ciemny to zazwyczaj jest też mały. szersze kąty pozwalają na dłuższe czasy.

CYTAT
Po za tym Arturze jakbys sadzil ze dobry sprzet tylko ulatwia troche robienie zdjec to nie kupowalby jasnych stalek za wiele kzł - tylko 1 lub 2 tanie zoomy by wystarczyly.
Bez jasnych szkiel i chociazby iso 1600 powiedzmy szczerze nie da sie zrobic ladnych zdjec - dobre kadry mozna zrobic kazdym sprzetem ale nie dobre zdjecia (jako calosc).

nie no - jasne. jak sprzęt ogranicza możliwości to ogranicza i koniec. gorzej jak komuś się wydaje, że zdjęcie jest kiepskie bo ma kiepski aparat.

CYTAT
Zapewne obserwujesz strony innych fotografow wiec widzisz jak czesto wygladaja zdjecia z kosciola: mlodzi maja trupie kolory skory, a za mlodymi zaczyna sie noc, dodatkowo balans bieli jest taki ze rece opadaja (z reguly baardzo zolciutko, a nie raz spoooro za niebiesko).

no właśnie - nie obserwuję takich. nie mam na to czasu. czasem zdarza mi się zrobić "rekonesans lokalny". wolę pooglądać coś dobrego i w moim stylu ;-)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 17:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jest też inne fajne - nie da rady sprzętu kupa, gdy fotograf to jest dupa.


Artur - sam dobrze wiesz ze bez jasnych obiektywow i aparatu co bardzo nie szumi na iso3200 to wiesz jakie Ci wyjda zdjecia z kosciola czy sali weselnej ?!!

W fotografii slubnej trzeba miec dobry sprzet - zas fotografia studyjna nie ma juz takich wymagan.




----------------------


Święta racja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »